Гороскоп на 27 січня: сьогодні вдалий день для правильних рішень

Овен

Овнам варто розширювати свій бізнес, ваші справи йдуть в гору. Але труднощі на вашому шляху все одно можуть виникнути. Досягнете високого і значущого статусу, зможете стати частиною нового суспільства. Можете зайнятися громадською діяльністю.

Телець

У стосунках з коханою людиною замість побачення Тельців чекає сварка. Ви недавно помирилися, і тут знову така ж ситуація. Ваші домовленості порушені, і все йде до розлучення або розставання. Ви хочете свободи і серйозних змін в особистому житті. Або буде, по-вашому, або взагалі ніяк. Зіпсують настрій дзвінки від колишніх пасій.

Близнюки

Близнюки сьогодні будуть приймати вірні і обдумані рішення. Ви відмовилися від спілкування зі старими друзями і небажаного оточення, але ці люди нагадують про себе і засмучують вас. Спливуть старі образи і конфлікти. Ймовірна сварка з другом або підстава від нього. Відкривайтеся новим друзям, новим людям.

Рак

Раки не братимуть на себе відповідальність. Безробітні представники знаку знайдуть роботу в новому для себе напрямку. Або, якщо у вас є робота, то отримаєте премію або підвищення зарплати. Можна самим натякнути про підвищення. Працювати, як раніше вам вже набридло, беріться за будь-які нові можливості.

Лев

Сьогодні життєва енергія Левів на високому рівні. Поговоріть з вашим коханим по душах. Варто обговорити житлове питання. Ваш партнер може виручити фінансово або зробити подарунок. Розпочатий спільний бізнес або творчий проєкт, будуть вдалими. Також сьогодні ймовірна вимушена поїздка.

Діва

У першій половині дня Дівам не варто витрачати гроші. Не слід мати відносини з банком, або йти на ризики в бізнесі, не беріть на себе відповідальність за чуже майно. Ви зможете домогтися компенсації від страхової компанії, зараз займайтеся питаннями спадщини. Ви зможете зважитися на сміливий крок і опрацювати страхи, які вам заважають.

Терези

Терезам на початку дня можна приймати важливі і серйозні рішення. Виникне бажання зійтися з колишнім партнером. Колишні кохані не хочуть залишати вас у спокої. У відносинах потрібні зміни, так як було раніше вже не буде. Дуже хвилюєтеся через проблеми партнера, в результаті зможете прийти до компромісу і домовитися.

Скорпіон

У роботі Скорпіонів чекає успіх. У вас з’являться нові друзі, ви станете частиною громадського руху, знайдете собі клуб однодумців. Також з’являться проблеми через бізнес-партнера, виникнуть порушення і нерозуміння, конфлікти. Вам потрібен новий і вигідний контракт, ви знайдете нових партнерів.

Стрілець

Стрільці, сміливо плануйте нові заходи. Виникне поломка техніки, або обладнання. Вас можуть зараз зламати в Інтернеті, будьте уважні. Друзям довіряти не варто своє майно і речі, їх можуть зіпсувати або вас підставлять. Можлива сварка або перепалка з другом. Ставте нові цілі, прописуйте їх.

Козоріг

Козороги зможуть подолати самого себе, внутрішні бар’єри. Буде складна ситуація через дитину, вона може захворіти. Належить прийняти складне рішення. Чекайте підвищення посади або зарплати, або якщо ви без роботи, то зможете знайти роботу. Приймайте участь у святі або вечірці з колегами.

Водолій

Водоліям нададуть підтримку близькі і кохані люди. Сприятливий час для переїзду в інше місто або тимчасового проживання. Саме час завести домашнього вихованця, або ви будете вирішувати проблемку з чужим вихованцем. При поїздках виникнуть непередбачені труднощі, не спізнюйтеся на рейс і не втратьте документи, багаж.

Риби

Фінансове становище Риб стане стабільним. Зараз можна отримати компенсацію, або виплати по страховці, або займайтеся оформленням страховки. Є думки зважитися або не зважитися скоро стати мамою або татом. Будуть складнощі з колективом на роботі, він поділиться на заздрісників і доброзичливців.