Гороскоп на 27 жовтня: день не кращий для з’ясування стосунків

Овен

Витримка і твердість духу допоможуть Овнам подолати будь-які сумніви. Можливо, зіграє роль якась подія, що зміцнює ваші переконання. Овни, народжені в середині квітня, можуть виступити у важливій для себе ролі, взяти відповідальність за інших або за свій власний вибір. Впевненість в собі не варто доповнювати зайвою балакучістю, наприклад, озвучуючи всім і кожному свою позицію.

Телець

Сприятливий день для колективних взаємин і вирішення важливих ділових питань. Вітається прояв ініціативи щодо об’єднання та стабілізації бізнесу. Підвищення життєвих сил і гарний настрій принесуть радість в сімейні та романтичні стосунки.

Близнюки

Протягом усього дня думки Близнюків будуть крутитися навколо будинку, сім’ї, побуту, особистих потреб. Ваше бажання протегувати іншим сьогодні поширюється у першу чергу на близьких людей. Можливо, ви будете трохи завзяті в своєму емоційному ставленні до інших людей. Далеко від дому ви можете відчувати сильну ностальгію по рідних місцях.

Рак

На початку дня Ракам корисно ще трохи попрацювати над вчорашнім завданням. Не варто завчасно звертати зі шляху, припиняти спроби щось знайти або освоїти. Ви не будете самотні, прийде довгоочікувана удача або обіцяна допомога «з іншого берега». Увечері варто приготуватися до конструктивної розмови з партнером або близькими людьми. Важливо почати мислити логічно, взяти під контроль емоції.

Лев

Нагнітання емоційної напруженості може позначитися негативно на вашому настрої, здоров’ї і працездатності. Відповіді на складні питання шукайте в сімейних традиціях або в своїй власній свідомості. Можливо, знайдений вами вихід буде дотепним і несподіваним. Але для цього ви перш за все повинні вміти посміятися над собою самі.

Діва

Поки не настав вечір, Дівам не варто розраховувати на везіння і нові переконливі досягнення. Якщо ви робите помилку за помилкою, або регулярно заходите в глухий кут з неясних причин, вас морально підтримає стара істина: «негативний результат — теж результат». До кінця дня обстановка почне змінюватися, настрій покращиться, енергії додасться.

Терези

Цей день стимулює цікавість Терезів, дає їм привід для оновлення кола знайомств і розширення інтелектуальних горизонтів. Фоном будь-яких роздумів і повідомлень буде неясність. Нові перспективи сприятливі, але метушитися рано — наприклад, не варто поки стверджувати маршрут, навчальний план.

Скорпіон

Ранок має стати вашим особистим часом, призначеним для задоволення власних потреб. Можливо, вам треба виспатися або щось зробити по господарству. Увечері розслабтеся, ні до чого не ставтеся серйозно. Управляти подіями Скорпіонам в цей час не під силу, зате вони інтуїтивно відрізнять брехню від істини.

Стрілець

Вранці Стрільцям доведеться орієнтуватися на правила, зобов’язання, цивільний або професійний борг. Починати справи не варто: ймовірний глухий кут. Друга половина дня створить відчуття швидкого старту і прогресу в будь-якій сфері, але на ділі вас чекають прикрі пробуксовки, події нерідко будуть розвиватися за схемою «крок вперед – два назад і один в сторону».

Козеріг

Сьогодні зірки радять Козерогам залишатися напоготові аж до вечора. Передчасна втрата пильності може призвести до погіршення в останній момент, коли ви вже вирішили, що складності позаду і гроза минула. Важливо не йти в атаку, а лише бути готовим відбити удар. Не найкращий момент для з’ясування відносин. До ночі ситуація зміниться.

Водолій

Для Водоліїв ця доба може стати часом значних досягнень, моментом серйозного випробування на витривалість і цілеспрямованість. Приємний бонус дня — наявність групи помічників, вболівальників, співчуваючих, який додасть вам додаткові сили.

Риби

Цей день Рибам не варто проводити на самоті, але і велика галаслива компанія не кращий вибір. Зірки радять вам знайти щось середнє, наприклад, побути в колі сім’ї або в суспільстві близького друга. У цю добу ваш темперамент нейтралізується обставинами, вам доведеться підлаштуватися під колектив або зовнішні умови.