Гороскоп на 27 жовтня для усіх знаків Зодіаку

Овен

Сьогодні багато Овнів опиняться в нeбeзпeчній обстановці. Якщо атмосфера напружена, вам краще не прoвокyвати оточуючих (втім, як і їм вас). Не варто наступати на хворий мозоль» партнерові, якщо він не в дусі. Важливо уникнути зіткнення вранці, по гарячих слідах вчорашніх подій. Небажано роздувати іскри недавньої сварки, краще використовувати будь-який шанс проявити великодушність і піти на поступки.

Телець

Для Тельців день пролетить у вимушених клопотах, викликаних вчорашніми подіями. Атмосфера аж до вечора залишиться обуреною. Можлива нервозність, спроба терміново виправити поломку або усунути заподіяну шкоду. У взаємодії з людьми потрібен баланс принциповості і ввічливості. Нові кроки краще відкласти: завтра в сюжеті оригінальний поворот. Не варто відрізати шлях до переговорів.

Близнюки

День стане насиченим, але цілком безпечним для обережних Близнюків, які не стали випробовувати долю, врахували розстановку сил в моменті і вирішили спостерігати за чужою грою, не беручи участь у ній. Азартні активні Близнюки будуть святкувати нелегку перемогу або заліковувати рaни після похвальної, але невдалої спроби. Можна розраховувати на моральну підтримку, з матеріальною компенсацією буде складніше.

Рак

Для Раків день знервований. Неспокійна атмосфера може аж до ночі панувати в будинку, у сімейних чи партнерських відносинах, у будь-яких справах, які віднімають у вас багато сил. Можливо, доведеться розгрібати наслідки якихось робіт, сварки, гострої боротьби. Великий ризик принципової невдачі, але «підсолодять пігулку» позитивні побічні ефекти. Наприклад, можливість швидко залiкувати тpaвму або заповнити дефіцит.

Лев

Сьогодні у Левів є можливість вплинути на події у своєму оточенні, але може не бути бажання. Найбільш близько до серця будуть прийняті сюжети, пов’язані з вашою родиною, приватними справами, особистими володіннями, будинком, авто, проблемами рідні, партнерів, сусідів. Вам не доведеться вибирати напрям і стиль дій: їх задасть обстановка. Але у ваших силах внести в будь-яку гостру ситуацію нотку оптимізму.

Діва

Сьогодні зірки не радять Дівам форсувати події. Безперспективні спроби почати щось з нуля і різко розгортати в інший бік хід справ. Вже завтра історія прийме інше забарвлення, а в цю добу вам краще зробити своєю головною метою мінімізацію збитку (або інші заходи, суворо необхідні ситуації). Не посилити проблему значно важливіше, ніж терміново дати справі новий напрям.

Терези

Сьогодні Терезам варто зменшити темп і обережніше потурати своїм імпульсам, інакше в особистому активі виявиться більше поразок, ніж перемог. Можливі різкий занепад сил, негативна віддача від навантажень, трaвми, бiль, дратівливість. Акцент на дружності або війні зараз ставите ви. Важливо прийняти реальність, врахувати не лише свої права, потреби, амбіції і благі наміри, але й руйнівний ефект своєї політики.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам варто звести до мінімуму (а краще до нуля) будь-яку свою ініціативу. Також, не рекомендується участь у спільних справах і зайвий ентузіазм у вирішенні чужих проблем. У підсумку, саме ви ризикуєте взяти на себе основний удaр, будь то небезпека, формальна відповідальність або супутній момент — моральний вантаж. Виняток доведеться зробити для близьких людей і найбільш важливих проєктів.

Стрілець

Сьогодні у Стрільців є свобода зробити добру справу, виступити в ролі вірних друзів, справедливих суддів, неформальних миротворців, адвокатів або популярних незалежних експертів. Не виключено, що така можливість випаде в востаннє і допоможе зберегти вам свій нинішній статус на майбутнє. При цьому вам буде важливо не тільки потішити своє самолюбство, але і підтвердити свою реальну кваліфікацію.

Козеріг

Козерогами аж до ночі править стpах втратити досягнуте. Буде природним бажання утриматися на вершині, обійти конкурентів. Важливо не йти по головах, залишатися дипломатом. Справедлива врівноважена тактика допоможе вам не тільки зберегти позиції, але і отримати побічну вигоду, наприклад, поблажку чи якесь право. Але бонуси рано пускати в хід, повинні скластися відповідні обставини.

Водолій

Сьогодні для Водоліїв складний «момент істини», не збігається істинна і формальна справедливість. Авантюра веде до мети швидше, ніж офіційний нав’язаний сценарій, але і без правил (і покарання за їх порушення) не обійтися. Попри перешкоди, можна отримати більше свободи, досягти успіху в добрій справі, закріпити популярність, знайти друзів або вчителів закордоном. Не варто розв’язувати бюрократичні питання.

Риби

Сьогодні зірки радять Рибам виключити будь-які ініціативи і зайву метушню. Аж до ночі небезпечні не тільки починання з нуля, але і спроби переінакшити події, не тільки особиста, але і парна (колективна) активність. Навіть в рутинних процедурах зростає ризик прикрих поразок, підвищується ймовірність дрібних трaвм або загострення давніх розбіжностей. Не варто вирушати в дорогу.