Гороскоп на 28 червня для всіх: фінансові справи Терезів впевнено підуть вгору, хтось може опинитися в ситуації, коли буде безсилий що-небудь зробити

ОВЕН (21.03 – 20.04)

З початком тижня Овни нарешті відчувають себе повними сил. І не тільки – у вас є ще й бажання діяти, у вас є бачення, ідея, бажання, пил. Можете і зовсім не читати гороскоп: ви самі контролюєте сьогодні своє життя.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Єдине, про що потрібно турбуватися Тельцям, – це про те, щоб не думати про роботу. Якщо щось і може зіпсувати день, то тільки ваші думки про неї. Нічого поганого не станеться. Просто дайте собі відпочити.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Найважливіше для Близнюків зрозуміти, що, можливо, нічого не змінюється просто так. Це вам хочеться, щоб нічого не змінювалось. Щоб зрозуміти це було простіше, сьогодні в ваше життя раз у раз буде знову заглядати минуле – гарне і не дуже.

РАК (23.06 – 23.07)

Ніщо не потривожить сьогодні Раків. У вас є сила, яку бачать всі і яка відбиває будь-які неприємності. Що б не трапилося, ви втримаєте ситуацію і завершите її рівно так, як хочете. Дуже хороший день.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Левам все сьогодні здається прекрасним. Може вийти дуже хороший день, але намагайтеся все ж не відриватися надто сильно від реальності. Так само легко ви можете пролітати весь день в хмарах – і день просто пропаде.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Дівам можна ні про що не хвилюватися. Якщо вам потрібна буде допомога, ви її отримаєте. Такий ось день  подяки за все хороше, що ви робили раніше. Якщо допомога вам не знадобиться, киньте в уявну скарбничку добра ще пару монеток.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

На Терезів чекає день хаотичності. Які б плани ви не мали, їх доведеться міняти, і швидко, під змінні обставини. У вас все з цим вийде, головне не зупиняйтеся і не думайте навіть про те, як легко помилитися. Сьогодні фінансові справи Терезів впевнено підуть вгору.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Скорпіони відчувають себе сьогодні не те, щоб самотніми, але відокремленими. Ніби всі пішли на таємну вечірку, а вас з собою ніхто не покликав. Чим нудитися, краще почніть свою власну вечірку.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Сьогодні Стрільцям може здаватися, що вони повинні зробити щось корисне. Але ні, не повинні. Робіть, що хочете, витрачайте час на дрібниці і прості задоволення. Дивіться серіали весь день або грайте в ігри. Вам краще знати, як відпочивати.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Святковий понеділок налаштовує Козерогів на привітний лад. А тому у вас сьогодні такий день, коли ви можете вирішити старі недомовки, помиритися з кимось, пробачити кривдників і йти вперед без образ.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

У життя Водоліїв теж вривається минуле, але у вигляді приємної ностальгії. Щоб минуле увірвалося те, що потрібно, зіграйте на випередження. Зателефонуйте батькам, покличте старих друзів в гості, напишіть однокласникам.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Зірки в цей день передбачили для Риб ані хвилювань, ані випадковостей. На вас чекає просто дуже хороший день, спокійний, приємний, наповнений радістю і хорошими людьми. Ви можете опинитися в ситуації, коли будете безсилі що-небудь зробити.

Фото pixabay.com