fbpx

Гороскоп на 28 лютого: саме час вимести пил з усіх таємних кутів, думок та серця

Овен

Увага Овнів прикута до нагальної справи або конкретного обридлого обов’язку. Можливо, весь день пройде в цілеспрямованих працях і турботах. Жертви, принесені в ім’я мети, окупляться: буде скинутий з плечей важкий вантаж, відпрацьований борг або створена технічна база для подальших дій (наприклад, відремонтований транспорт для майбутніх роз’їздів). Помірні навантаження зміцнять здоров’я.

Телець

Телець — істота мирна і ніжна, але також інертна. Збити його зі шляху неможливо: він вперто слідує взятому курсу, медитативно занурений в процес і має намір довести розпочате до кінця. Зірки заохочують таку наполегливість і радять вам слідувати своїм звичкам, поки є можливість. Незабаром буде або вичерпаний запас вашої особистої енергії, або доведеться змінити стиль дій і прискорити темп.

Близнюки

Зірки радять Близнюкам довести до кінця домашні та інші справи, проявивши допитливість і самовідданість. Саме час вимести пил з усіх таємних кутів, до блиску надраїти кухню, відремонтувати авто або викинути зайве. Одночасно з наведенням порядку і чистоти, потрібно збирати сили і готувати матеріальний тил: незабаром буде потрібен ресурс для тренувань, роз’їздів або важливого проєкту.

Рак

Зірки допомагають Ракам бути практичними, наполегливими, допитливими і послідовними. Самі обставини змусять їх залишатися на маршруті або на посаді, поки не будуть вичерпані всі можливості або не досягнута мета. Раки, схильні до ліні і повністю занурені у свої мрії, упустять відмінний шанс без особливих перешкод завершити важливу справу, скористатися чиєюсь практичною підтримкою.

Лев

Левам не вдасться забезпечити собі повний спокій або піти в свій особистий віртуальний світ. Їм доведеться віддати данину роботі, фінансовим справам або своїм дрібним нагальним потребам (покупкам, здоров’ю, побутовим клопотам). Леви, які вже відновили свої сили, так і не зможуть активно взятися за нову справу: занадто велика загальна інерція моменту. Значущі новини та контакти очікуються ближче до ночі.

Діва

Дівам не варто переживати за результати зусиль: багато справ підуть по накатаній колії і завершаться самі собою. Немає протиріччя між вимогами моменту і особистими звичками (або легко узгодити бажання і можливості). День дає достатньо енергії для простих і корисних справ. Не варто пропускати рутинне тренування, ухилятися від партнерських зобов’язань або обіцянок, даних дітям.

Терези

Виграють Терези, які потребують перепочинку або самоти, а також в залагодженні якихось делікатних особистих проблем. Всі інші Терези аж до вечора залишаться заручниками обставин — наприклад, свого самопочуття або хвороби близьких. Доведеться діяти “за лаштунками”, проявляти наполегливість, послідовність і частку ризику в дрібницях. Плани на наступний день стануть яснішими до півночі.

Скорпіон

Зірки радять Скорпіонам не мучити себе новими складними завданнями і займатися лише дрібними знайомими справами. Краще не відкладати виконання зобов’язань (особливо, фінальних): це зміцнить вашу репутацію надійного співробітника або майстра своєї справи. Не варто зволікати із залученням чужої допомоги: той, хто готовий дружньо допомогти зараз, незабаром може передумати або виставити інші умови.

Стрілець

Стрільці зустрінуть цей день в сумнівах, або зовсім в «підвішеному» стані. Щоб скоротати паузу, їм корисно відволіктися від безплідних ворожінь: пасивність справі не допоможе, а репутацію підмочить. До вечора є час зробити щось корисне — наприклад, засукати рукава і перемогти ще одну ділянку хаосу, вилікувати недуг або перевірити конкретне припущення. Перспективи на завтра проясняться до ночі.

Козоріг

Козорогам варто поквапитися, якщо вони зайняті улюбленою справою, закінчують старий проєкт або насолоджуються ризикованою пригодою. Ліміт вільної творчості для них вичерпується і незабаром їм доведеться діяти в нових рамках — наприклад, за іншим графіком або оновленим професійним стандартом. Увечері корисно згадати про дисципліну або ненависний дедлайн, уточнити плани і цілі на завтра.

Водолій

Водоліям не варто приступати до важливих справ, не владнавши дрібниці, навіть якщо на це піде весь їх день. Доведеться поборотися з прокрастинацією або гидливістю, завершити прибирання або оновлення, знайти критичну похибку (помилку, псування, обман, витік), поправити здоров’я, подбати про близьких або вилікувати комп’ютер від вірусу. Тоді ввечері можна з чистою совістю будувати плани і думати про головне.

Риби

Рибам не варто відмовлятися від корисних пропозицій і можливостей — наприклад, від дружньої або спорідненої допомоги. Те, що вони звикли вважати безкоштовним сервісом, незабаром може стати для них офіційною послугою або порушенням правил. Намічені справи небажано відкладати на вечір: в кінці дня буде більше розмов і планів, ніж конкретних дій, і зростуть потенційні ризики.

You cannot copy content of this page