Гороскоп на 28 серпня: день ідеальний для того, аби приділити час рідним і увагу – душевному спокою

Овен

Протягом доби Овни можуть зіткнутися з перепадами настрою. Можливе хвилювання у зв’язку з домашньою обстановкою, занепокоєння про питання безпеки. Подвійну силу впливу матимуть несподівані повороти обставин, що різко порушують ваші плани на день. Деякі Овни самі виступлять в ролі обурювачів спокою, демонструючи свою незалежність, самостійність.

Телець

Тельців аж до ночі може супроводжувати мрійливість. Якщо ви від природи нерішучі, зірки дарують вам ще один день для прокручування в розумі різних схем, насолоди багатоваріантністю майбутнього. На тлі змін, що відбуваються або прийдешніх, може посилитися ваша ностальгія по обстановці, що минає. День гарний для творчих натур, для любителів музики, кіно, фотомистецтва.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам важливо подобатися оточуючим, в тому числі, підживлювати до себе романтичний інтерес. Це дозволить вам гармонійно вписатися в обстановку, нову компанію або запропоновані обставини, адаптуватися до тонкощів чужої культури або менталітету. Підтримуючи активний зворотний зв’язок у коханні, шлюбі, справах або творчості, намагайтеся не впадати в давні ілюзії з приводу себе та інших.

Рак

Ракам не варто планувати результат справ заздалегідь, ефект зусиль непередбачуваний. Водночас, краще відмовитися від безпечності і свідомо уникати напруження пристрастей. Атмосфера аж до ночі залишиться нервовою, висока ймовірність конфлікту, збою, провалу. Небезпечна неврівноваженість, сварка небезпечна розривом. Важливо берегти значущі відносини, кар’єрні досягнення і ризикувати лише в крайньому разі.

Лев

Левам варто ненадовго “піти в тінь”. Якщо до цього схиляють обставини, краще не чинити опір. Причиною уникнення публічності може стати нездужання, зайнятість, новий обов’язок, сімейна справа, внутрішня сторона бізнесу, прагнення діяти в таємниці. Будь-яке усамітнення буде продуктивним, якщо обране посильне навантаження. Добре займатися прибиранням будинку, питаннями охорони і безпеки.

Діва

Діви проведуть день спокійно і не без користі, якщо потраплять в сприятливе для себе середовище. Небажано перебувати в недружній обстановці, небезпечних або брудних місцях, на сирих протягах. Можна зайнятися прибиранням. У відносинах сьогодні зберігаються умови для гармонії, але варто віддавати собі звіт в тому, що вона може виявитися порочною — наприклад, підштовхувати до ігнорування важливих нюансів, надмірної поблажливості, закривання очей на кричущі недоліки, відкладання неминучої кризи.

Терези

Терезів чекає інформаційно насичений день. Добре підуть заняття, пов’язані з промовою, словом, пошуком і передачею відомостей, виступами перед аудиторією. Це сприятливий момент для учнів, студентів, черговий блок нових знань буде засвоюватися ними легко і з інтересом. Зайнятість не завадить підтримувати особисті контакти, займатися цікавим хобі. День підходить для романтичного листування, спонтанної зустрічі з об’єктом симпатій. Можлива тяга до поезії, малювання, різних напрямків дизайну.

Скорпіон

Вранці Скорпіонам не варто примушувати себе до інтенсивної роботи. Протягом дня обов’язково настане перелом, з’явиться натхнення, прийде потрібна інформація. Можливо, ви отримаєте несподівану допомогу, або оригінальним чином вирішите хвилююче вас питання. Запропоновану підтримку краще прийняти, а ентузіазм пустити в хід: не виключено, що вже завтра у вас зменшиться рішучість, а добровільні помічники виявляться зайняті іншими справами. Це відповідний момент для апгрейда комп’ютера та іншої техніки.

Стрілець

Стрільців зірки попереджають про психологічну вразливість. Сьогодні вона ймовірна не тільки в зовнішньому світі, але і в приватному житті: вдома, в спілкуванні з близькими. Ваша думка або кандидатура викличуть сумніви. Можлива етична помилка, неохайність в побуті. У цей день краще не робити моральний вибір. Небажана самопрезентація, балакучість, надмірна довірливість в духовних питаннях.

Козоріг

Вас відвідають ідеї, як допомогти сімейному бюджету або поліпшити домашнє оточення. Сприятливий день для бізнесу, пов’язаного з мистецтвом, музикою, освітою, видавничою та культурною діяльністю. Подорожі заради просвітництва або романтики можуть бути вельми успішними.

Водолій

Для Водоліїв може стати випробуванням діалог. Перше і останнє слово з великою ймовірністю залишиться не за вами. На обговорення можуть бути винесені не найприємніші теми, наприклад, ваші професійні невдачі. Вас може пригнічувати апломб співрозмовника і його значна група підтримки. При нерівних силах, має сенс розумна поступка, тимчасовий компроміс. Не найкращий день для укладення офіційного контракту, для публічної заяви або відповідальної співбесіди, для розмови з начальством.

Риби

Можливі круті непередбачені зміни у вашій творчій біографії: наприклад, сміливий дебют, скандальна прем’єра. Може тимчасово вийти з-під контролю любовне життя. Не виключена примхлива поведінка дитини, пасії, покровителя. Не надавайте подіям трагічного відтінку. Зірки підказують, що сьогоднішні сюжети — ваш черговий бенефіс. Це непоганий момент для ігор, дивацтв, експериментів, екстремальних забав (за умови що у вас море уяви і міцні нерви).