Гороскоп на 28 серпня: день приготував сюрпризи і неочікувані рішення проблем

Овен

У першій половині дня на шляху Овнів мало перешкод. Можна набрати швидкість, дозволити собі ризик або пустощі. Овни, що збилися з маршруту, швидко повернуться на правильну дорогу і одним ривком надолужать згаяне. Відкладати енергійні дії до вечора не рекомендується: знизиться темп або тонус, можливий глухий кут. Ближче до ночі може виникнути дилема, наприклад, вибір стоянки або місця ночівлі.

Телець

Тельцям в цей день доведеться довіритися ситуації. Будь-які успіхи краще віднести до розряду випадкових. Можливо, вам пощастить не в силу знань і майстерності, а завдяки чиєїсь помилки. Якщо ви втрималися на краю прірви, не варто розслаблятися: всупереч надіям і розрахунками, до ночі ви станете ще більш вразливі. Не виключено, що умови завдання з навчальних або жартівливих перетворяться в наближені до бойових.

Близнюки

Близнюкам краще делегувати ініціативу партнеру і (в деяких випадках) поступитися м’ячем супернику. Ваша реакція на чужі дії буде часто запізнюватися. Якщо ви не впоралися з плутаниною, клубок протиріч за вас ліквідують інші. Ваш противник виявиться більш спритним і рішучим. Хитромудру гру виграє той, хто розірве порочне коло. До ночі головним аргументом стане безпека.

Рак

Перша половина цього дня допоможе Ракам вийти на фінішну пряму і швидко завершити «клопітну» справу. Багатьом Ракам допоможуть люди або обставини, бо вирішити проблему власними силами їм буде складно. Можливо, вам прийде на допомогу колега, знайдеться відповідний інструмент або сервіс. Оперативність буде плюсом до кар’єри. В кінці дня необхідно розібратися в балансі сил, в чужих пріоритетах.

Лев

Вдень Левам не варто вести пасивний спосіб життя. Краще уникати статичних навантажень і вибирати завдання більш динамічні. Добре присвятити час спорту, розвідці або грі. Батькам доведеться подбати про можливість розвиваючих занять для дітей. Але ввечері необхідно знизити темп, оцінити самопочуття і скорегувати подальші плани. Важливо не підірвати здоров’я і не втратити працездатність.

Діва

Дівам краще не братися за важливі справи на регулярній основі. У випадкових заняттях доведеться діяти за натхненням або підлаштовуватися під завдання. Фронт робіт може задати сімейна обстановка, ситуація з будинком або автомобілем. Вдасться швидко вжити заходів при форс-мажорі. На жаль, отриманий ефект навряд чи влаштує. Не виключено, що ввечері ви поглянете на справу інакше і вирішите все переробити.

Терези

Справи у Терезів підуть бадьоріше. Проясняться потрібні деталі. Буде залагоджене питання з транспортом, обладнанням або зв’язком. Стане спритніше оточення. Дасть ефект співпраця, поїздка. До ночі доведеться зменшити темп, повернутися додому, в готель або офіс, зайнятися малоприємними обов’язками, в чомусь себе ущемити. Черговий вибір або глухий кут можливий у родині, колективі, партнерських відносинах.

Скорпіон

Скорпіонів день запрошує до рішучих дій і навіть пригод, але зірки радять проявляти активність лише в окремих дрібних справах: в невідкладних випадках і рядових рутинних питаннях. Спроба застосувати таку тактику до вирішення стратегічних завдань виявиться марною, а часом і шкідливою (особливо, якщо ви зробите поспішний висновок з швидкого успіху і зведете авантюри в звичку).

Стрілець

Стрільці сповнені енергії, якій потрібен вихід. На хвилі ентузіазму багато Стрільців віддадуть перевагу не помічати дрібні неузгодженості і не замислюватися над окремими розбіжностями. Аж до вечора буде необхідне фізичне навантаження, динаміка і елемент гри. Відповідний день для спортивних, ділових, пошукових та інших заходів, пов’язаних з активною енерговіддачею. Увечері постане питання про ресурси.

Козоріг

Козорогам зашкодить повна пасивність. У першій половині дня не завадить розім’ятися і «набити руку» в потрібній справі. Але не менш важливо не перепрацьовувати: на випадок несподіваного повороту домашніх або інших подій вам бажано бути в формі. До ночі ситуація загостриться, будь-який промах стане критичним і бумерангом повернеться до вас. Не варто піддаватися паніці і хвилинному імпульсу на ніч.

Водолій

Водоліїв день закликає до енергійного і пізнавального способу життя, соціальної активності. Цільова діяльність (у тому числі, командна) ефективніша в першій половині дня. Це найкращий час для тренування, експерименту, пошукової акції, складної фази подорожі. В кінці дня вам доведеться зменшити обороти і піти в тінь. Може знову нагадати про себе хвороба, не зроблений вибір, не виконаний борг.

Риби

Рибам не варто брати приклад з інших, особливо, у професійній та фінансовій діяльності. Багато людей навколо вас будуть рішучі, енергійні і заповзятливі, але вам такий темп і образ дій може не підійти. У вас напевно будуть інші можливості або власна мотивація. Якщо вам пощастить, ви досягнете успіху в малому і одночасно створите собі штучні перешкоди в головному.