fbpx

Гороскоп на 28 січня: сьогодні не виключені помилки і труднощі

Овен

Овни отримають стимул до дії — експерименту, боротьби, творчості — але ризикують швидко «перегоріти» самі або спалити ресурси. Овни — креативщики, спортсмени, гравці і ділові люди відчують потужний імпульс натхнення, але зіткнуться з перепадами настрою або стресами. Можлива нервозність через дітей, друзів, непередбачуване матеріальне становище або ігровий статус, сюрпризи в бізнесі.

Телець

Події стануть для багатьох Тельців спусковим гачком. Гострі конфлікти, аврали і сюрпризи можливі вдома, в справах дітей, в бізнесі, любові, творчості, в ході будь-яких робіт і спортивних тренувань. Зірки радять посилити боєготовність і контролювати свої імпульси: вони можуть підкинути дров у вогонь. Варто подвоїти і обережність (особливо, якщо ваш рід діяльності небезпечний і новий).

Близнюки

Близнюків всюди чекає бурхлива і яскрава зовнішня обстановка. Можливі пригоди в іграх, в дорозі, в ході рекламних і спортивних заходів, в новому середовищі і при вирішенні нестандартних завдань, в спілкуванні з дітьми, в контактах з іноземцями. Не виключені поломки, зіткнення, фінансові труднощі. Попри все це, зірки не радять вам відсиджуватися в укритті: події дня — відмінний тренінг.

Рак

Ракам варто бути обачнішими в ділових операціях, біржових іграх, покупках, фінансових рішеннях. Легко зробити необачний хід, піддавшись своєму напруженому настрою, чужому прикладу або загальному ажіотажу. Ризикований крок може бути спровокований друзями, рекламою і новинами. Раки-батьки здатні поступитися деструктивному капризу дітей. Наслідки імпульсу відіб’ються на майбутньому.

Лев

Леви жадають гучної популярності, прагнуть за всяку ціну завоювати увагу окремих осіб або широкої публіки. Деякі Леви опиняться “на арені” вимушено, наприклад, за службовим обов’язком. На кону стоятиме багато чого. У всіх Левів сильні суперники, варто готуватися до загострення конкурентної боротьби і непередбачуваного підсумку сутички. Будь-яке протистояння затягнеться і пізніше отримає продовження.

Діва

Багато чого в житті Дів залежить від тієї обстановки, в якій вони опинилися. Вона продиктує їм роль і сценарій, образ думок і темп дій. Творчі натури можуть виявитися заручниками реклами, моди і публіки. У Дів-батьків можлива залежність від справ дітей. Закоханим Дівам доведеться підлаштуватися під новий закон любовної гри. У справах ймовірна залежність від колег, друзів або клієнтів.

Терези

Зірки радять Терезам відкласти рутину і зайнятися творчою частиною: саме вона представить інтерес і обіцяє віддачу в роботі над будь-яким проєктом. День підходить для колективних ігор і командних справ, але в них він обіцяє і найбільші складності. Можливе притирання характерів або інший критичний інсталяційний процес. Вдалий момент для репетицій, проб, тренувань, створення прототипів і ескізів.

Скорпіон

Успіх зажадає від Скорпіонів не лише таланту і цілеспрямованості, але і яскравого неординарного ходу, вміння кинути (прийняти) виклик і моральної готовності до провалу. Інакше їм не варто і думати про перемогу над суперником. Стане в нагоді артистизм, винахідливість і вміння балансувати на межі прірви. Можна ламати старі шаблони, але не порушувати нові правила гри: санкції будуть серйозними.

Стрілець

Стрільців легко охоплює спортивний, ігровий, діловий або науково-дослідний інтерес, азарт мандрівника, винахідника, випробувача або першовідкривача. Додасть ентузіазму бажання стати зразком для інших, бути успішним учнем або граючим тренером. Поманять паралельні маршрути або проєкти. Підвести може матеріальна база, недостатність інформації або неповнота знань.

Козоріг

Козорогів цей день запрошує до захоплюючих, але небезпечних ігор. Зірки радять бути уважнішими і не орієнтуватися на свої старі правила: те, що раніше легко сходило вам з рук, тепер може мати далекосяжні наслідки (у тому числі, матеріальні). Можливі непередбачені технічні перевантаження. Варто пам’ятати про це у всякій справі, але особливо, у коханні, бізнесі і творчій сфері.

Водолій

Водоліям нелегко, особливо, якщо вони жадають загальної любові і популярності. Тримати на собі фокус чужої уваги буде непросто і часом небезпечно. Можливо, доведеться грати не ту роль, до якої ви звикли. Будь-який особистий конфлікт може перейти в колективний саме з вашої подачі. Потрібні заходи захисту, публічним персонам не зашкодить страховка або охорона. Важливий день для формування репутації.

Риби

Риби можуть вирішити, що резонансні зовнішні події їх не стосуються, але зірки стверджують зворотне і радять за ними стежити. Інформованість допоможе вам не стати жертвою популярних помилок, неперевірених знань або агресивного маркетингу. Небажані відрядження, лікувальні процедури, творчі та любовні ініціативи, ремонтні роботи. Не варто виходити на нове місце служби.

You cannot copy content of this page