fbpx

Гороскоп на 28 травня: день обіцяє випробування і сюрпризи

Овен

Овнам доведеться проявити більше домовитості або діловитості. Багатьом Овнам належить рахуватися з потребами своїх батьків або підкорятися старшим за званням. У справах, включаючи побутові, бажано бути професіоналом або мати досвід — в іншому разі, краще звернутися до фахівців (особливо, якщо потрібно зробити вибір). Добре займатися в цей день цільовими плановими оновленнями.

Телець

Тельці щасливі і винахідливі в практичних справах. Вони не розгубляться і “візьмуть бика за роги” всюди, де від них потрібні хазяйновитість, винахідливість і ділова хватка. Також, день непоганий для занять спортом і експериментів з навантаженнями, підсилює наполегливість і витривалість. У будь-якій роботі додасть натхнення надія на майбутнє. Може не вистачати гнучкості, легкості, товариськості.

Близнюки

Близнюкам краще зробити своїм щитом обережність, прагматизм і турботу про безпеку. У настроях дня переважають сухість, холодність і підозрілість. Стане проблемою вільне, легке і довірче спілкування: буде утруднений зв’язок або розмова піде на теми, які краще не чіпати. Не варто планувати на цей день переговори, шопінг, розважальні акції та ризиковані кроки.

Рак

Зірки нагадують Ракам, що вони діють не у вакуумі. Щоб отримати віддачу від своїх зусиль, їм доведеться врахувати загальну психологічну атмосферу або настрій конкретних осіб. Багато справ неможливі без тісної співпраці або мовчазної згоди по важливих пунктах, включаючи юридичні та ідеологічні. Виручить розуміння давніх звичок партнера або супротивника (у тому числі, шкідливих).

Лев

Левам краще поставити на перше місце необхідні рутинні справи. Це вдалий час для занурення в минулі схеми і заняття, зі стратегічною метою їх поступового цілеспрямованого оновлення. Не варто щось ламати і руйнувати, якщо під застарілим лушпинням зберігається здорова основа. Добре займатися прибиранням, чищенням, реставрацією, доглядом за старими вихованцями, «ремонтом» організму.

Діва

Цей день дисциплінує Дів і повертає їм практичність — але ці цінні якості багато представників знаку схильні направити не туди, де вони зараз найбільше потрібні. Замість нав’язаної рутини, Діви не проти зайнятися тим, що їм ближче. Наприклад, вони можуть повернутися до давнього професійного хобі замість офіційних поточних обов’язків. Батьки можуть пожертвувати кар’єрою заради дітей.

Терези

На першому місці у Терезів домашні турботи, спадкові володіння, сімейна професія, традиційний бізнес. Терезам-мандрівникам не завадить привал. Не варто розраховувати на комфорт: це день боргу або вимушеної необхідності. Небезпечно диктувати умови в гостях. Важливо йти на компроміс і не створювати приводи для загострення проблем. Не найкращий день для приємного спілкування, поїздок, навчання.

Скорпіон

Обставини грають на руку Скорпіонам. Навіть поганий початок справи або похмура загальна атмосфера мають в їхніх очах переваги, так як дають зелене світло їх талантам і сприяють виконанню їх планів. Виявиться вільним шлях, поруч з’являться потрібні їм люди або обстановка буде вдало резонувати з їх настроєм. Зірки радять вірити в кінцевий успіх і йти вперед, незважаючи на затримку.

Стрілець

Стрільцям доведеться проявити прагматизм, скепсис або частку цинізму. День вимагає тверезого підходу до ресурсів, не заохочує безпечність, зайвий ризик і лихацтво. Йти вперед неможливо без погляду назад (у тому числі, в житлових справах і в питаннях, пов’язаних з нерухомістю). Це відповідний момент для інспекції запасів, оцінки бюджету, реструктуризації іпотечного або іншого великого боргу.

Козоріг

Козороги вразливі, гостро реагують на побутові негаразди і сімейні неприємності. У деяких питаннях день подарує їм позитив і таємну надію, але на перший план вийде стресогенний фактор. Можливе роздратування через необхідність маневрувати, конкурувати, узгоджувати зусилля і робити вибір. Не варто розпорошувати енергію на дрібниці, інакше не буде сил на вирішення головної нагальної задачі.

Водолій

Водолії можуть пережити неприємні хвилини, прихворіти або опинитися в слабкій позиції, але не будуть самотні і всіма забуті. Можлива підтримка від друзів і близьких, а також рятівна ситуація з розряду «будинки і стіни допомагають». І все ж малоймовірні тепле спілкування і світлі емоції. У цей день небажано вирушати в дорогу, не надто доречні легкі розваги і романтичні зустрічі.

Риби

День допоможе Рибам залишатися реалістами і додасть в їх світовідчуття краплю скепсису. Навіть безнадійних мрійників він акуратно спустить з небес і поставить віч-на-віч з суворою реальністю. На щастя, при цьому не буде втрачено найголовніше — надія. Зірки не закликають вас до відмови від бажань і ідеалів, але радять краще продумувати авантюри і їх наслідки, з урахуванням свого і чужого досвіду.

You cannot copy content of this page