fbpx

Гороскоп на 28 вересня: Близнюки дізнаються щось дуже корисне, а Терези отримають фінансові надходження

Овен

Цей день потребує особливо обережного поводження з грошима. Краще буде, якщо ви відмовитесь від будь-яких витрат, особливо не запланованих, крім необхідних. Небажано підписувати важливі документи, але якщо потрібно все таки щось затвердити, перевірте кілька разів. Овни, які мають справу з фінансовою звітністю, мають бути особливо уважними.

Телець

Значна частина цього дня буде присвячена роздумам про минуле, аналізу та виправленню допущених помилок. Ви налаштовані вкрай самокритично. Пред’являючи до себе занадто високі вимоги, ви можете засмутитися, оскільки розумієте, що їм не так легко відповідати.

Близнюки

День починається нелегко, але вам вдасться подолати вплив несприятливих тенденцій. Плідною буде співпраця, зокрема з новими людьми. Бажано спілкування з жінками: від них ви можете дізнатися про щось корисне, особисто для вас.

Рак

Ви ні хвилини не сидите без діла, постійно чимось займаєтеся, навіть якщо в цьому немає особливої ​​необхідності. Можливі значні успіхи там, де потрібна особиста чарівність та вміння справити гарне враження. А ось у справах, що вимагають акуратності та зібраності ви навряд чи досягнете гідних результатів – аж надто часто ваша увага розсіюється.

Лев

Навіть якщо щось не ладнається, зберігайте гарний настрій, і завдяки цьому досягнете поставленої мети. Ви легко знайдете спільну мову з людьми, з якими раніше не вдавалося домовитися. День сприятливий для ділових зустрічей, Левам вдасться знайти нових партнерів. Якщо ви захочете, нові партнери стануть для вас справжніми друзями.

Діва

Ви спокійні та стримані, не переживаєте через дрібниці, зберігаєте спокій у складних ситуаціях. Така позиція дуже продуктивна, саме завдяки їй за день ви встигнете зробити багато чого, що звичайно через деякий час принесе свої плоди. Правда, до вечора накопичиться втома, так що не проґавте можливість добре відпочити.

Терези

Можна приступати до складної та відповідальної роботи, братися за реалізацію масштабних проектів. Ви знайдете помічників та однодумців, які незабаром стануть справжніми друзями. День підходить для початку навчання та наукових досліджень, а також відвідування лекцій та семінарів. Можливі незначні фінансові надходження.

Скорпіон

Деякі проблеми є, але з ними вдається впоратися завдяки надзвичайно високому життєвому потенціалу. Ви практично невтомні, у вас великий заряд енергії. Добре проходять ділові та особисті зустрічі, вам вдається наполягти на своєму, що безперечно відобразиться на ваших доходах.

Стрілець

Можна досягти неабияких результатів, але для цього знадобляться наполегливість і винахідливість. Рішення, які ви приймаєте, дивують оточуючих. Багато хто намагається наслідувати ваш приклад, але нікому не вдається досягти тих же результатів – не дивно, що вам багато хто заздрить.

Козеріг

Будьте особливо уважні: цього дня вас дуже легко заманити у пастку. І критику, і компліменти сприймайте спокійно, намагайтеся не піддаватися на провокації. Дуже важливо зберігати однакові стосунки з колегами та партнерами. Ваша розумна поведінка у складних ситуаціях має стати прикладом для оточуючих.

Водолій

Події цього дня засмутять багатьох Водоліїв. Представники знаку змушені долати труднощі, вирішувати проблеми, що виникли з вини інших людей. Не вдається реалізувати плани, які довго і старанно будували, доводиться сприймати те, що є, хоч ви розраховували на багато більше.

Риби

День пов’язаний з активною діяльністю, яка вам здається корисною, а в оточуючих викликає подив. Втім, вас не сильно турбує чужа думка – ви продовжуєте чинити по-своєму, і навіть досягаєте деяких успіхів. Ви виявляєте гнучкість та дипломатичність, намагаєтеся врахувати інтереси всіх. В кінці дня відчуєте легку втому, але емоції це перекриють.

You cannot copy content of this page