fbpx

Гороскоп на 28 вересня: не варто квапити події, потрібно знайти відповідний баланс в усьому

Овен

Поведінці Овнів властива цілеспрямованість, а також сильне бажання отримати все й одразу. Не виключене емоційне перезбудження, викликане подіями в сім’ї або на далекій батьківщині. Протягом дня можливі конфлікти з батьками, авторитетними особами, представниками закону. Рекомендується уникати переїдання.

Телець

У ділові та особисті контакти внесіть максимальну прозорість. На планах Тельців-бізнесменів можуть відбитися зміни в банківській, податковій, страховій сферах. Почекайте з переходом до нового ритму життя. У відносинах дотримуйтесь безпечної дистанції, систематизуйте і формалізуйте все, що можна. Не відкладайте підписання ділового контракту і уточнення партнерських обов’язків.

Близнюки

Обставини вимагають від вас вміння приборкувати свої бажання. У справах серцевих не рекомендується відступати, але не варто і квапити події, знайдіть відповідний безпечний баланс. Багато Близнюків будуть щедро роздавати аванси шанувальникам, перебуваючи в компанії, але поміняють свою поведінку на протилежну в більш особистій обстановці.

Рак

Багато Раків є ідеалістами і схильні болісно сприймати будь-який натяк на крах своїх ідеалів. Зірки не радять вам вступати на шлях тотального розчарування в людях, «ставити хрест» на обраній вірі, професії, методиці, що практикується, місці проживання або іншій значущій частині вашого життя. Можливо, ситуація вказує на чергове упущення, яке ще не пізно пропрацювати.

Лев

Левам не варто втрачати дарма ранкові години. Вони обіцяють відмінний старт, який додасть вам енергії, дасть напрямок і забезпечить удачу. Добре відпрацьований алгоритм дій дозволить вирішувати багато завдань автоматично. Рутинні клопоти займуть менше часу, а в складних питаннях буде значно скорочений передбачуваний термін отримання результату.

Діва

Діви схильні постійно прокручувати в розумі недавні бесіди і пов’язані з ними враження, що може вести до дезорганізації в справах і хаосу в думках. Щоб знову знайти ґрунт під ногами, корисно повернутися до плану, системи або принципу, які ніколи не підводили вас. Наприклад, до програми виховання дітей або управління бізнесом. Від цієї простої міри зростуть дисципліна і продуктивність.

Терези

Терези можуть розраховувати на прекрасний день. Він не тільки створить умови для приємного проведення часу в сьогоденні, але і відкриє перспективи на майбутнє. Відмінний момент для того, щоб задати потрібний рівень в спілкуванні, показати себе в кращому світлі перед вимогливою публікою, продемонструвати стиль, манери, особисту чарівність, серйозність намірів.

Скорпіон

Коло контактів можна звузити, але відмовлятися від спілкування з людьми повністю було б нерозумно. Підтримуйте зв’язок з тими, хто вам приємний, кому ви можете без побоювання довірити свої сумніви. Якщо ви перебуваєте в шлюбі, порадуйте чимось свою половинку, вона вам буде дуже вдячна за увагу. Скорпіонам, захопленим роботою, зірки радять озирнутися на день вчорашній і перевірити, чи не допущений перегин у відносинах з колегами.

Стрілець

Стрільцям важливо усвідомити своє справжнє місце в професійній чи іншій системі. Особливі обов’язки може накладати відповідальна посада, старшинство в сім’ї або колективі, приналежність до управлінського або бюрократичного апарату. Може постати питання про вашу компетенцію, відповідність новим вимогам, підвищення кваліфікації.

Козеріг

Козерогам варто уникати категоричності і звички підходити до всього зі своїми лекалами. Сьогодні багато що залежить від гри випадку, а також від вашої здатності орієнтуватися в обстановці і пристосовуватися до неї. Якщо ви не в силах відмовитися від пригод або ситуація змушує вас діяти терміново, варто розмежувати область ризику і інші сфери життя.

Водолій

Атмосфера цього дня подіє на Водоліїв надихаюче, і тому є причини. Зустрічі, враження і звістки, які вас сьогодні чекають, цілком здатні наштовхнути на свіжу ідею. Можливий і прямо протилежний варіант: ваші оригінальні задуми отримають відгук і знайдуть право на існування в реальному світі. Не виключена поява ще одного інтелектуального захоплення, яке скрасить сувору повсякденність.

Риби

Події цього дня вчать Риб дивитися на речі об’єктивно і не керуватися однією лише інтуїцією. Не будьте ідеалістом, розвивайте критичне мислення. Якщо у вас це виходить погано, ознайомтеся з чужими думками, вивчіть схожі ситуації в житті інших людей. Зрештою частина ваших ідеалів може бути розвінчана. Не бійтеся зняти рожеві окуляри, навіть якщо виявиться підмоченою репутація вашого кумира.

You cannot copy content of this page