Гороскоп на 28 вересня: Тельцям варто думати про майбутнє, а Дівам жити сьогоденням

Овен

Поки не настав вечір, Овни можуть продовжувати займатися вчорашніми справами. При цьому зірки радять не тягнути ні з запланованими напередодні кроками, ні зі спонтанними ініціативами: пік активності сьогодні припадає на ранній ранок і в будь-якій сфері краще діяти по гарячих слідах. В кінці дня важливу інформацію доведеться розшифрувати, новини прийдуть до вас заднім числом по знайомих таємних каналах.

Телець

Тельцям аж до вечора доведеться тримати фокус на майбутньому — наприклад, на кар’єрних перспективах, на змінах в будинку, у фінансовому становищі або в іміджі. Чим складніше і незвичне стоїть перед вами в цій сфері завдання, тим більше підстав взятися за нього рано вранці. Повернутися до знайомого режиму вдасться лише в кінці дня. Можливо, перед сном вас чекає приватна важлива розмова зі старим другом.

Близнюки

Близнюкам краще проявити ініціативу вранці, а далі діяти за інерцією. День почнеться непогано, але запас везіння і азарту поступово буде знижуватися. Жодну справу не варто відкладати на вечір: зміняться або обставини, або ваші мотиви. На перше місце вийде план, борг, здоров’я або незавершена справа, може надійти повідомлення, таємний наказ від начальства, приватне прохання від колег.

Рак

На цей день Ракам не варто планувати важливі починання або занурення у своє приватне життя. Аж до вечора доведеться брати участь в колективних справах, орієнтуватися на атмосферу у своїй групі або соціумі. Вечір принесе вісті здалеку або інформаційну підтримку. Ви отримаєте підтвердження, схвалення, дружню підказку. Варто відкласти на вечір навчання, дослідження, дзвінок, відправку листа.

Лев

Поки не настав вечір, зірки радять Левам займатися підтримкою партнерських і дружніх зв’язків, частіше пускаючи в хід свою особисту чарівність. До найважливіших спільних акцій і пошуку термінової допомоги по неофіційних каналах варто приступати вранці. До кінця дня всі зовнішні заходи краще згорнути. З’явиться привід для роздумів, спогадів, підозр, сімейної або іншої приватної розмови.

Діва

Дівам не вдасться спертися на знайомі правила, наприклад, на стару зрозумілу інструкцію і звичний зручний розклад. Доведеться діяти по ситуації — або чекати, поки вона повернеться в колишнє русло. Зірки підказують, що це трапиться лише ввечері, зате він виявиться дуже інформативним. Ви отримаєте надійні дані, потрібні люди зможуть вийти на зв’язок або запросять вас до приватної бесіди.

Терези

Все найцікавіше, нове і динамічне чекає Терезів вранці. На початку дня виявляться ефективнішими ініціативи і вдаліші тренування, знайдеться час для задоволень, творчості, любові. Увечері варто звернути увагу на чутки і новини, пов’язані з грошима, податками і медициною. Можливо, перед сном вам доведеться заглибитися у вивчення деталей інструкції, рецепта, списку послуг, історії платежів.

Скорпіон

Щоб вдатися в деталі або поговорити про наболіле, Скорпіонам сьогодні доведеться чекати вечора. Самі обставини змусять вас відкласти до пізньої години довірчу розмову, листування, критичну зустріч, дзвінок, а також відокремлені роздуми, роботу з документами і глибокі дослідження в життєво важливих для вас сферах. Вдень добре займатися будинком, проводити оновлення або допомагати друзям.

Стрілець

У денні години Стрільці можуть користуватися дружелюбністю свого оточення. Всі цікаві і перспективні заходи (особливо, ділові, спортивні, технічні та романтичні) зірки радять проводити вранці: це час навислої активності, готовності до справи або до гри. Вечір пройде на іншій хвилі. День може закінчитися розмовою на давню делікатну тему, таємним листуванням, сімейною бесідою.

Козоріг

Основну частину дня Козороги проведуть в нових умовах або поза звичних надійних орієнтирів. Будуть ускладнені точні оцінки і адекватні судження (у тому числі, щодо покупок). Рішення, прийняте на тлі такого настрою, навряд чи виявиться вірним. З будь-якими висновками краще почекати до вечора: в кінці дня ви несподівано отримаєте інформацію, знак, звістку від друзів або підказку від власної пам’яті.

Водолій

Водолії найбільш енергійні в першій половині дня. Вирушати в поїздку, тренуватися, займатися складною роботою, а також проявляти активність у коханні зірки радять вранці. Вдалий старт дозволить якийсь час діяти за інерцією, але до вечора будь-який захід краще перервати. День може закінчитися несподіваною таємною покупкою, фінансовою новиною або нетиповою грошовою операцією.

Риби

На цей день Рибам не варто щось планувати: все піде не так. Можливий бентежний сюрприз, глухий кут. Результат може залишитися для вас загадкою. Зате ввечері для вас не буде таємниць, принаймні, в частині днів минулих. Їжу для розуму вам дадуть новини здалеку або ваші спогади. Можливо, ви складете пазли з минулого і наблизитеся до розуміння загадки, яка не давала вам спокою.