fbpx

Гороскоп на 28 жовтня: день може принести випробування або неочікувані зустрічі

Овен

Овнам варто врахувати, що позиції партнерів і супротивників сьогодні набагато сильніші, ніж їх власні. Можливий новий раунд протистояння. Незалежним Овнам в черговий раз будуть потрібні мужність і самовладання, щоб відстояти свої ідеали або законні права. Зірки нагадують, що залишається в силі й інший шлях – підтримувати і зміцнювати перспективні відносини, шукати точки дотику, розширювати співпрацю, прагнути до рівноваги інтересів.

Телець

Атмосфера в будинку загострюється. Квітневі Тельці можуть вступити в особистий конфлікт з кимось із домочадців. Не виключені розбіжності з дітьми або партнером по шлюбу. Авторитет батьків може придушувати вас, якщо ви занадто незалежні. Якщо сварки мали місце раніше, зараз вони можуть прийняти гостру форму. Можливо, вас поманить більш вдале місце проживання або ви захочете поліпшити колишнє.

Близнюки

Зірки не мають наміру випробовувати вас на міцність. Якщо напередодні ви не самоусунулися від проблем, а зробили якісь зусилля, то сьогодні вас чекає приємна компенсація і швидке відновлення після напруженого періоду. Найбільш пасивні представники знаку просто перечекають бурю і збережуть колишні позиції. В особистому житті і дружніх контактах Близнюків відроджується гармонія, при свідомій роботі над відносинами цілком реальний перехід на новий рівень.

Рак

Ракам день допоможе навести порядок на робочому місці і розставити пріоритети в розкладі, внести ясність у відносини з колегами, помічниками, безпосереднім начальством, уточнити схему надання медичних або інших послуг. Прояснення стратегічних питань буде супроводжуватися неясністю в деталях. Не виключені проблеми з довідками, наказами, інструкціями, технічними завданнями.

Лев

Життя надає Левам випадок відзначитися знаннями або навченістю, а також комунікабельністю і красномовством. Може з’явитися шанс поспілкуватися з носіями мови, можливим партнером або потенційною аудиторією. Не всі Леви зможуть блиснути своїм потенціалом в повній мірі, так як будуть зайняті адаптацією до нової відповідальної ролі. Виручить винахідливість, гумор і вміння тримати баланс.

Діва

Велика частина дня для Дів психологічно комфортна. Досягнення можуть виражатися у фінансовій формі, у вигляді бонусів і заохочень за минулі заслуги, а також у вигляді любові, симпатії з боку представників протилежної статі. Не варто відкладати до вечора покупки, платіжні операції, важливий вибір. Вечір обіцяє нові цікаві перспективи, можливий кар’єрний ріст або зрушення в домашніх справах.

Терези

Головна мета Терезів може на час бути відкладена, але розчарування не передбачається. Цікаві заняття, зустрічі, відкриття допоможуть відволіктися від домашніх справ і від ситуацій, де зараз спостерігається підвищена відповідальність. Це відмінна доба для різноманітних комунікацій, інтелектуальних занять, роботи з документами. Добре провести їх в русі, в процесі навчання або підкоренні нових горизонтів.

Скорпіон

Атмосфера дня позитивна. Багато Скорпіонів побачать перші вдалі плоди своїх зусиль, але не заспокояться на досягнутому. Комплімент або інша підтримка стануть стимулом для подальшого руху в обраному напрямку. Непоганим маркером стане потепління клімату в сім’ї або в дружній компанії. Вам може захотітися більшого, наприклад, почати спільне життя з пасією, купити житло, завести дітей.

Стрілець

Стрільцям не завадить вжити запобіжних заходів у зв’язку з грошима, речами, ресурсами і матеріальними цінностями. У цей день ризиковані придбання, зате вам може принести користь бувалий раритет. Не виключений інтерес до теми спадщини, старих боргів, податків. Можлива затримка платежу або доставки. Актуальна економія.

Козеріг

Козерогам зірки натякають, що сьогодні мають мало значення формальності. Це день вільного проведення часу і відступу від непорушних законів. Ніщо не заважає вам піти на поводу у свого ненавмисного капризу, влитися у випадкову компанію або змінити звичне «правильне» меню.

Водолій

Основним мотивом для активності Водоліїв буде зовнішній або внутрішній дискомфорт. Підштовхнути до необачного кроку вас можуть деструктивні почуття, незадоволені амбіції, поранене самолюбство. Джерелом своїх проблем ви можете стати самі, якщо забудете про обережність і опинитеся в зоні ризику. Зайва впертість підвищить ймовірність фізичного або психологічного виснаження.

Риби

Зірки радять Рибам у всьому керуватися здоровим глуздом. Чим активніше навколишня дійсність схиляє до нововведення, романтики або експериментів, тим більше підстав зберегти йому вірність. В іншому разі, з спостерігача чужих проблем ви перетворитеся в їх учасника. Втім, негативний досвід теж буде корисний, за умови, що він не надто сильно відбився на вашому гаманці.

You cannot copy content of this page