fbpx

Гороскоп на 29 червня: день ідеально підходить для складання планів та візуалізації мрій

Овен

Овни відрізняються емоційністю, можуть бути розсіяними, ледачими або мрійливими. Їх кипуча енергія тимчасово піде на спад, свої креативні пориви вони частіше будуть програвати в уяві, ніж здійснювати на практиці. Можливі неправдиві відомості. Не варто планувати на цей день активне ділове листування, насичене тренування, виснажливі відрядження або старт нового заходу.

Телець

Події повернуться до Тельців м’якшою стороною. З’явиться більше свободи, можна покинути будинок або «місце приписки» або піти в світ фантазій. Хороший день для відпочинку, любові, насолоди музикою, душевного спілкування з друзями і ріднею. Можна влаштувати сімейні посиденьки, романтичне побачення, приватну дружню вечірку. Можливий приплив натхнення у представників творчої сфери.

Близнюки

Близнюкам зірки радять врахувати нестабільність і туманність емоційного фону цієї доби, пам’ятати про приховану підступність надій, фантазій і спокус. У цю добу легко прийняти помилкове рішення — яке, до того ж, може кілька разів змінитися під впливом обстановки або настрою. Не рекомендується вести переговори і затверджувати плани, або слід заздалегідь зробити поправку на ілюзії і самообман.

Рак

Раки володіють інтуїцією на межі телепатії, глибокою вірою і багатою уявою. Ці таланти неодноразово їм знадобляться, так як розуміння на вербальному рівні буде утруднене, а інформація прийде навпіл з брехнею або перешкодами. Чуття допоможе їм вловити нюанси чужої мови або суть пліток. День щасливий, гарний для творчості, споглядання, любовної романтики, задоволення духовних інтересів.

Лев

Леви можуть опинитися у владі емоцій або таємних фантазій, якими не завжди хочуть з кимось ділитися. Це гарний час для усамітнення, наповненого музикою, мріями і духовними переживаннями, для перегляду улюблених фільмів і занурення у віртуальні ігри. Варто врахувати, що день підсилює сугестивність і податливість на спокуси, підживлює екзотичні, сумнівні і завищені бажання.

Діва

Дівам нелегко домогтися взаєморозуміння в переговорах і прозорості у відносинах. Їх співрозмовники можуть висловлюватися загадками і натяками, давати помилкові, розмиті і завищені обіцянки. Можливий взаємний обман з благих спонукань. Це не найкращий день для співбесід, консультацій та погоджень. Найбільш гармонійним буде неформальне спілкування з близькими по духу людьми або родичами.

Терези

Зірки радять Терезам уважніше працювати зі службовою, медичною та іншою документацією. День створює передумови для плутанини в спілкуванні з колегами, персоналом і підлеглими (особливо, іноземцями, іногородніми і тими, хто у відряджені). Можливі непорозуміння при відвідуванні лікаря, помилки в історії хвороби, діагнозі або рецепті, перешкоди при спробі додзвонитися до потрібного сервісу.

Скорпіон

Скорпіонам аж до ночі забезпечений рівний потік натхнення. Його можуть дати мрії про ідеальну любов, грандіозні креативні плани або привабливі види на відпустку. Можливе щасливе осяяння. День підкаже духовні орієнтири, способи підтримати творчий або батьківський авторитет, виконати давню надію. Це відповідна доба для музичної творчості зустрічі, відпочинку біля води.

Стрілець

Стрільці сентиментальні, можуть відчувати тягу до усамітнення і інтерес до таємниць, наприклад, сімейних. Для багатьох Стрільців буде важливий духовний зріз подій і природне бажання злитися зі своїм «корінням». Навіть будучи патріотами і домосідами, в душі вони будуть поневірянцями в пошуку загубленої батьківщини. І з чужими, і з близькими можливе непорозуміння. Не варто вести переговори і ділитися особистим.

Козоріг

Козорогам не варто вести листування, небажані переговори і цільові поїздки. В обстановці цієї доби утруднене пряме прозоре спілкування, нелегко підібрати слова і назвати речі своїми іменами. Часом буде підводити пам’ять. У пошті може з’явитися спам або помилкове повідомлення, можливо помилковий лист або дзвінок. В оточенні можуть гуляти чутки. У моменти заминки виручить удача або чуття.

Водолій

Водоліям варто акуратніше поводитися з речами і грошима: перші можуть загадковим чином з’являтися і пропадати, а другі «витікати крізь пальці». Цей день схиляє до марнотратства і непродуманої благодійності, може підштовхнути до безтурботного розпорядження ресурсами або хаотичного стилю харчування. Не рекомендується здійснювати великі платежі, вибирати засоби зв’язку і навігації.

Риби

У цю добу Риби на щасливій хвилі, їх веде чуття або віра. Слідуючи своїм відчуттям, вони в будь-якій ситуації знайдуть собі друга або перспективну нішу. Можлива нагорода за минуле. Їх слабким місцем буде спілкування або раціональне мислення. Вірогідні проблеми з розумінням в будинку і сім’ї, виразом почуттів і прохань, тлумаченням знаків і снів. Не варто вести переговори і бути відвертими про дуже особисте.

You cannot copy content of this page