fbpx

Гороскоп на 29 грудня: Левів чекає життєвий переворот у кращу сторону в сімейному житті, Близнюки-ваш дохід може збільшитись в мега швидку реалізацію

Овен

Відійдіть від звичайного підходу у вирішенні справ, спробуйте знайти нові, нетрадиційні прийоми та ідеї. Добре підуть процеси, якщо керуватися найкращими спонуканнями і думати не лише про свою вигоду, а й про благо для всіх.

Телець

Проникливість, вміння розумітися на людях зіграють вам на руку. Якщо до того ж зберігати позитивний настрій, можна досягти хороших результатів, завершити давні справи.

Близнюки

Гарний час для банківських операцій, вкладення грошей, інвестицій. Ваш дохід може збільшитись в мега швидку реалізацію. Можна робити як великі покупки, так і придбати щось не дороге, все радуватиме вас довго.

Рак

Ідеальні умови для духовного зростання, для того, щоб навчитися чогось нового, розширити свій світогляд. Можна розпочинати нові справи, розвивати бізнес. Але не варто брати великі кредити чи гроші під заставу. У стані підвищеного оптимізму все одно слід контролювати витрати, інакше можна потрапити у важкі обставини.

Лев

Якщо ви хочете досягти прозорих і чесних відносин з оточуючими, то будьте спокійними. Позитивний вплив і переконання виявляться ефективнішими, ніж примус. Вас чекає життєвий переворот у кращу сторону в сімейному житті

Діва

Дружня поведінка людей іноді ставитиме вас у глухий кут. Але не бійтеся, що це продиктовано лише бажанням отримати від вас зиск. Поводьтеся тактовно по відношенню до оточуючих, послабте контроль над усіма і вся. Гарний час для командної роботи: результат буде вражаючим, якщо не брати на себе позицію, що лідирує.

Терези

Не варто блищати своєю дотепністю та красномовством у присутності боса чи авторитетних людей. Вишуканий стиль виразів не буде оцінений, а навпаки, викликає невдоволення. Уникайте угод, покупок та фінансових операцій і не починайте нових проектів.

Скорпіон

Успіх справ залежатиме від того, скільки сил було вкладено у конкретний проект. Тільки власна лінь може стати справді серйозною перешкодою сьогодні. Будьте сміливими у прийнятті рішень, зберігайте активну позицію. Проте офіційні заходи все ж таки краще відкласти, а в поїздці не вибирати нові маршрути.

Стрілець

Відкладіть початок нових проектів, займіться тим, що потребує завершення. Будьте уважні: є можливість припуститися прикрих помилок. Позитивний настрій та відчуття комфорту у будь-якій ситуації позитивно впливають на сьогоднішні справи, але варто подумати про відпочинок наприкінці робочого дня.

Козеріг

Гарний час для того, щоб оцінити свої стосунки з оточуючими. Це особливо сприятливо для тих, хто вливається у новий колектив, змінює роботу чи вид діяльності. Сьогодні можливості до адаптації та навчання зростають.

Водолій

Здатність опинитися в потрібний час у потрібному місці знадобиться сьогодні. Хоча ситуація загалом позитивна, але через банальне запізнення можна упустити щось важливе. Найголовніше – не впадати в паніку і не перейматися від комплексу неповноцінності через свою неквапливість. Зберіться і вирушайте підкорювати нові вершини.

Риби

Вдало сформовані ситуації треба розглянути: іноді кращі результати народжуються у боротьбі та подоланні труднощів. Ставте перед собою амбітні плани і не бійтеся приступати до їх реалізації – удача благоволить вашим починанням.

You cannot copy content of this page