Гороскоп на 29 грудня: прислухайтеся до себе і починайте підводити підсумки року, що минає

Овен

Особистими потребами Овнам сьогодні краще зайнятися рано вранці: саме в цей час дадуть ефект їх короткі енергійні пориви. Якщо немає термінових справ, корисно почати день з розминки або пробіжки. Друга половина дня змусить звернути увагу на будинок, побут. Багатьом Овнам доведеться визначитися з місцеперебуванням або сімейними планами на новорічну ніч, пройшовши при цьому через коливання і порівняння варіантів.

Телець

Тельцям краще відкласти важливі справи на другу половину дня. Навіть якщо ви збираєтеся в знайомий шлях, зірки радять взяти час із запасом, бо в дорозі вас чекають пригоди. Не варто нервувати, якщо все почалося з коливань і роздоріжжя: дуже швидко знайдеться оригінальний вихід (наприклад, ви визначитеся з транспортом або маршрутом). Рішення підкаже друг або власний навігатор.

Близнюки

У першій половині дня всім Близнюкам краще орієнтуватися на свої особисті звички і поточні потреби. Близнюків-“жайворонків” чекає сплеск енергії або допомога з боку — але і свій, і чужий ентузіазм швидко вичерпається. Найбільш насичена (а також тривожна і потенційно проблемна) друга половина дня. В цей час намагайтеся уникати нагнітання конфлікту, щоб не піддавати себе і свої ресурси ризику.

Рак

На початку дня Ракам доведеться виходити із зовнішніх обставин, зате в другій половині доби пріоритетом можна (і потрібно) зробити свої особисті потреби. Вечір може пройти в коливаннях. На додачу до власних сумнівів, у багатьох представників знаку з’явиться необхідність узгодити свої плани з іншими людьми. Щоб уникнути сварки, зірки радять вам включити дружність і контролювати емоції.

Лев

Активний контакт зі світом Левам сьогодні краще перенести на ранок. Увечері варто добровільно скоротити зовнішню суєту, інакше втрутяться обставини. Може раптово змінитися настрій або погода, загостритися хвороба, знайтися термінова справа. Можливі таємні коливання. Зірки натякають, що в режимі вимушеного глухого кута, клопоту, слабкості або залежності вам доведеться перебувати аж до новорічного вечора.

Діва

Дівам варто швидше доводити до кінця справи вранці: це питання професійної честі, репутації або спокою на найближчі дні. До нових планів приступати не рекомендується: попри суєту, віддача буде низькою, можливий глухий кут. Друга половина дня загострить старі особисті конфлікти і підкреслить проломи в системі безпеки. Бажано вчасно розряджати обстановку, проявляти дружність і розуміння.

Терези

Перша половина дня дає Терезам свободу, але в другій їм доведеться зайнятися обов’язковими справами — наприклад, сімейними або професійними. Зірки радять не ухилятися від виконання боргу. Якщо напередодні свята намітився жорсткий цейтнот, вам краще не розриватися між різними цілями, а делегувати частину завдань іншим людям. Важливо справедливо поділити обов’язки, інакше можливий конфлікт.

Скорпіон

Для Скорпіонів день може початися з дрібної кризи. Подолати її буде неважко (особливо, якщо ви натреновані). У другій половині дня варто проявити максимум спокою, розуміння і дружности, тоді і віддача від світу буде аналогічною. Можливі метання при зборах в дорогу, пов’язані з вибором шляху або спорядження. Складнощі може створити відсутність колишньої підтримки або зміна маршруту.

Стрілець

Стрільцям варто подвоїти обережність у другій половині дня. В цей час можуть взяти верх негативні емоції, нагадати про себе недозволені особисті рахунки або незакриті борги. Уваги можуть зажадати сімейні та інші спільні ресурси. Потенційно несприятливий період може тривати до новорічного вечора. Краще не грати в небезпечні ігри, не створювати двозначних ситуацій у коханні, бізнесі.

Козоріг

Ранок Козороги можуть віддати рутині. Вечір створить передумови для загострення суперечки. У сім’ї, відносинах, діловому партнерстві важливо підтримувати баланс і узгоджувати інтереси. Багато Козорогів піддадуться колишній “манії величі”, захочуть застосувати владу або нав’язати свою авторитетну думку. Зірки натякають, що в нових умовах краще не завищувати роль своєї персони і не приймати все на свій рахунок.

Водолій

Свобода чекає Водоліїв на початку дня. Якщо у вас є плани на ту чи іншу активність, краще з ними не зволікати. Друга половина доби здатна знизити ваш тонус або зіпсувати вам настрій, привести в дію механізм старої роботи або хвороби, нагадати про невідданий борг. Лікувальні процедури, відрядження, сімейні, побутові або службові клопоти загрожують захопити і ваш наступний день.

Риби

Риби відчують себе краще ввечері. Незрима моральна підтримка другої половини дня настільки підбадьорить багатьох Риб, що їм стануть під силу будь-які труднощі (особливо, знайомі по минулому). Проте, ця доба не позбавлена проблем. Можлива суперечка з дитиною або близькою людиною, творча криза, бар’єр в грі, любові або бізнесі. Не залишитися в програші вам допоможе чуття, випадок або порада друга.

Фото спеціально для особлива