fbpx

Гороскоп на 29 грудня: Водоліям все з чистого аркуша, а Близнюкам фінансові надходження

Овен

Настав час ухвалити непросте рішення, відкладати більше не можна, зважувати «за» та «проти» ніколи. Звичайно, ви можете скористатися чиєюсь порадою, але пізніше про це напевно доведеться пошкодувати. Можливі фінансові труднощі, ризик втрати значної суми.

Телець

Вплив позитивних тенденцій буде сильним, лише на початку дня можливі певні труднощі. Пов’язані вони будуть, насамперед, з вашим настроєм – воно нестабільне, може зіпсуватися через будь-яку дрібницю.

Близнюки

Справ у вас буде набагато більше, ніж хотілося б, можливість трохи відпочити представиться лише у другій половині дня. Ви встигаєте зробити все, що запланували, і ще трохи, але це дається нелегко. День сприятливий з фінансової точки зору, можливі великі фінансові надходження.

Рак

Цього дня зірки вас неодноразово порадують. Буде багато вдалих збігів, приємних несподіванок. Говорити про серйозні перемоги поки що зарано, але їхня відсутність не зіпсує вам настрою. Дуже добре цей день підходить для будь-якої творчої роботи.

Лев

Спілкуватися, працювати з людьми вам подобається набагато більше, ніж мати справу з документами та розрахунками. Там, де потрібні точність і акуратність, ви робите помилки, які можуть спричинити вкрай неприємні наслідки. А ось у справах, які потребують творчого підходу, вам немає рівних – тут вас веде інтуїція, і підказки її безпомилкові.

Діва

Хороший день. Ділове чуття Діви дуже піднесене, представники знаку укладають вигідні угоди, знаходять людей, співробітництво з яким буде перспективним, роблять вдалі покупки. Є шанс навчитися чогось нового та корисного. Правда, вашим наставником буде людина, не надто приємна в спілкуванні, але це не завадить вам отримати потрібні знання та навички.

Терези

Деяких труднощів день не позбавлений, але й успіхів можна досягти – якщо правильно розставити пріоритети та знайти союзників, на яких можна покластися. Терезам, які вважатимуть за краще діяти самостійно, доведеться дуже важко, вони долатимуть одну перешкоду за іншою, і до кінця дня зовсім виб’ються з сил.

Скорпіон

Перша половина буде складною для спілкування. Зате для самостійної роботи цей час чудово підходить. Можливе отримання грошей, рішення про те, як їх витратити, приймайте самостійно – тут поради вам ні до чого. Можливо початок роману, який принесе безліч хвилювань і турбот, але на позитивні емоції буде щедрим.

Стрілець

Дуже добрий день для далеких поїздок, зміни обстановки. Нові враження обіцяють бути приємними. Цей день підходить для отримання, розповсюдження та використання важливої інформації. Можна займатися розрахунками, оформленням документів, довгостроковим плануванням, вирішенням юридичних питань.

Козеріг

Виникає безліч проблем, які потребують вирішення, вам важко зберігати спокій. До того ж не вдається наслідувати раніше складений план, вас дратує необхідність постійно відволікатися від намічених справ. Небажаними є контакти з впливовими людьми, представниками органів влади.

Водолій

Сприятливий день, який чудово підходить для реалізації сміливих задумів або втілення в життя давньої мрії. Ви легко зав’язуєте знайомства, добре ладнаєте і з тими, кого бачите вперше, і з тими, кого добре знаєте. Маєте шанс почати все з чистого аркуша.

Риби

Непорозуміння, невдалий збіг може стати на заваді плідній роботі. Ви дуже реагуєте на дрібниці, часом починаєте панікувати через дрібниці. Заспокоївшись, ви зрозумієте, як слід діяти, як поводитися з колегами, щоб стосунки з ними стали комфортнішими.

You cannot copy content of this page