Гороскоп на 29 липня: відкладіть важливі справи і рішення, цей день не для цього

Овен

Овнам не доведеться шукати привід для застосування своїх талантів і енергії: він знайдеться сам. День підсилює тягу до різноманітності, спонукає вести динамічний спосіб життя, розширювати кругозір та сфери впливу, змушує бути заповзятливішими в любовних справах. Ви будете дипломатом, зможете просунути свої інтереси або дати рекламу свого бізнесу. Це гарний час для подорожей і занять спортом.

Телець

Тельцям цей день допомагає боротися з повільністю, консерватизмом поглядів і гіподинамією, запрошує підбадьоритися і ризикнути. Можна зважитися на небезпечний трюк, високий темп, азартну гру, посилене тренування. Пригоди не дадуть стійкого ефекту, але покажуть вам межу ваших ділових, фізичних, креативних або фінансових можливостей, допоможуть провести експрес-тест на швидкість або спритність.

Близнюки

Близнюкам важливо налаштуватися на один лад з оточенням (в гостях або в чужому культурному середовищі — підлаштуватися під звички господарів або місцеві звичаї). Краще забути про меркантильність: ситуація вимагає спортивної поведінки, в широкому сенсі. День підходить для всіх видів співробітництва, створює настрій для ділового партнерства, дружньої взаємодопомоги, азартних ігор і змагань, парних танців.

Рак

Ракам цього дня краще відволіктися від інтелектуальної роботи і неприємних думок. Знайти привід розвіятися буде нескладно. День гарний для тренувань, відряджень, вигулу та дресирування тварин, лікувальної гімнастики. Похмурій рутинній роботі знайдеться альтернатива, що зробить її більш захоплюючою. Можна досягти успіху у двох справах відразу, знайти техпідтримку або спритного помічника — і тим самим просунутися до мети.

Лев

У бадьорій і мотивуючій обстановці цього дня Леви «на коні». Є поле для застосування ваших талантів, розвитку здібностей дітей та підопічних. Присмак романтики змусить стати завзятішими у коханні. Азарту вистачить на ведення паралельних проєктів. Не варто втрачати час, якщо сфера ваших інтересів — спорт, бізнес, ігри, дресура, військова справа, волонтерство, подорожі, танці, активний відпочинок.

Діва

Дівам цей день допоможе підбадьоритися і відволіктися від нав’язливих думок-образів. Якщо ви настільки захоплені своєю темою, що не можете думати ні про що інше, сьогодні вдасться змінити ракурс і поглянути на багато що з інших позицій. У складній ситуації з’явиться енергії для подолання кризи. Якщо ви вільні у виборі, це відповідний день для домашніх робіт, але важливо, щоб вони були не занадто нудними.

Терези

Зірки не радять Терезам сидіти на місці. Не варто постійно перебувати в будинку, офісі, закритому приміщенні. День запрошує розім’ятися і «провітритися»: зайнятися фітнесом, відправитися на екскурсію. Якщо вас утримують домашні чи робочі обов’язки, можна знайти компроміс — наприклад, відправитися в службове відрядження, на прогулянку з вихованцем, в роз’їзди по сімейним або житловим справам.

Скорпіон

Скорпіони стануть менш обережними і більш заповзятливими. Щоб отримати стійкий ефект, необхідно досконально знати справу, інакше вас чекають лише випадкові успіхи. День підходить скоріше для навчальних цільових тренувань: можна приміряти на себе потрібний образ, «набити руку» або «натаскати» вихованця, освоїти інструмент, відпрацювати корисний активний прийом, випробувати альтернативні варіанти.

Стрілець

Головний подарунок цього дня Стрільцям — сплеск енергії, що дозволяє їм проявити ініціативу і реалізувати свій каприз. Багато Стрільців опиняться настільки азартними і імпульсивними, що вплутаються одночасно у дві або три гри, примудрившись в кожній з них показати непоганий результат. Вдалий момент для короткого кидка, сміливого кроку. Очікуються зрушення в спорті, бізнесі, рекламі, любовних справах.

Козоріг

В цей день зірки пропонують Козорогам відкласти важливі справи, у тому числі, прийняття ключових рішень і відповідальні переговори. По можливості, краще влаштувати собі вихідний або якось інакше випасти зі звичного режиму. Якщо у вас багато енергії і ентузіазму, добре побувати на природі, відправитися в короткий діловий або романтичний вояж, зайнятися спортом або активним хобі, допомогти домочадцям.

Водолій

Цей день Водоліям варто провести з друзями. Бажані зустрічі в динамічному ненудному форматі: активні хобі, флешмоби, велопрогулянки, турпоходи, пізнавальні екскурсії і відрядження, фотополювання. Якщо ви не в кращій формі, варто вибирати навантаження, виходячи зі свого поточного самопочуття і статусу. Ви можете не впоратися в належній мірі з функціями аніматора, роллю заводія, лідера, фаворита.

Риби

У жвавій креативній атмосфері цієї доби у Риб з’явиться спокуса щось зробити, причому негайно. Можливо, вам здасться, що ви знайшли дотепний вихід, спосіб зрізати шлях або вразити дві цілі відразу. Трюк може вдатися, але немає ніякої гарантії, що вам сподобається результат ваших імпульсивних авантюр. Незабаром ви зрозумієте, що погарячкували і сьогоднішнє рішення далеке від ідеального.