fbpx
Гороскоп

Гороскоп на 29 січня: прислухайтеся до своїх відчуттів і не слухайте зайвих порад

Овен

Овнам буде що обговорити з дітьми, друзями, колегами по творчому цеху або бізнесу. Багатьох Овнів залучать дискусії на злободенні теми в мережі. При обговореннях неодноразово захочеться зазирнути в майбутнє, але зірки радять не поспішати з точними прогнозами, затвердженням планів і конкретними обіцянками. День підходить для обробки відеоматеріалів, створення рекламних текстів, ведення блогу.

Телець

Цю добу Тельці проведуть на хвилі вчорашніх подій (які напевно торкнулися їх самих або їх планів безпосередньо). Гострота ситуації почне спадати, але з’явиться маса приводів для обговорень, при цьому багато питань залишаться відкритими. Намітиться період розширених нарад, навчання, підвищення кваліфікації, цільових інформаційних пошуків або переговорів. Можливо, він займе кілька тижнів.

Близнюки

Для Близнюків цей день насичений інформацією і спілкуванням. Можливі короткі прогулянки і поїздки на близьку відстань. Одночасно, у багатьох Близнюків є можливість вчитися, розширювати кругозір, практикуватися в мові. Не буде помилкою присвятити контактам цілу добу: в ході уроку або листування ви дізнаєтеся масу цікавого. Це хороша доба для педагогів, журналістів, перекладачів, репетиторів.

Рак

У цей день зірки радять Ракам стежити за новинами, приділяючи особливу увагу управлінню своїми доходами, фінансами і ресурсами. Якщо напередодні ви погарячкували — вклалися в новий проєкт, купили модну річ або експериментальний зразок — сьогодні в угоді можуть знайтися прикрі помилки. Не завадить знову вивчити інструкцію до товару, прочитати текст договору з покупцем, банком або інвестором.

Лев

Для Левів мають велике значення колективні дискусії та особисті діалоги. Багато Левів потрапить в центр уваги — але часто публіку буде цікавити не їх особистість, а їх партнер (противник), їх роль або маска. Всім Левам зараз потрібно бачити, як відгукнеться їх слово зараз і в перспективі. Важливо правильно працювати зі зворотним зв’язком: не перебивати опонента, розуміти очікування аудиторії.

Діва

Дівам варто прислухатися до розмов за спиною, слів колег, дітей, близьких. Відомості, отримані з відкритих джерел, будуть неповними. День підходить для активного таємного листування або бесіди на приватну (з вашої точки зору) тему. У новій інформації зараз легко пропустити щось важливе. До вивчення нових правил, рецептів або інструкцій найближчим часом доведеться повернутися ще раз.

Терези

Терези подумки спрямовані в своє майбутнє і потребують контакту з потенційними однодумцями. День підходить для дружньої дискусії, участі в конференції або загальних зборах. Також, це вдалий час для розмов з дітьми, можливими учнями або вихованцями. Не варто упускати багатообіцяючі зв’язки Терезам, які планують кар’єру в сфері фрілансу, програмування або розваг.

Скорпіон

Скорпіонам день допоможе зробити крок до визначення нових цілей. Це не найкращий час для налагодження зв’язків, але вам все ж не варто ухилятися від спілкування з потрібними людьми. Співбесіда може бути не закінчена або відкладена, але сам факт запрошення до розмови скаже багато про що. Наприклад, про вашу здатність зацікавити інших, про готовність працювати в команді і зберігати дружбу на тлі конкуренції.

Стрілець

Розмови і новини дня залишать у Стрільців позитивне загальне враження — але натякнуть, що в деяких областях їм ще вчитися і вчитися. День сприятливий для виступу в ролі наставника, але вам також не завадить поповнювати знання в тих сферах, де ви погано обізнані. Не виключено, що на пошук контактів, набір вражень або осмислення нової інформації вам буде потрібно кілька тижнів.

Козоріг

Козерогам краще відкласти платежі онлайн та інші фінансові процедури: великий ризик припуститися помилки і виявити її після того, як справі дано хід. Не рекомендується робити термінові покупки або намагатися оперативно вирішити грошове питання: Процес оплати або листування на матеріальні теми загрожує затягнутися. Небажано купувати засоби зв’язку, гаджети, товари для дітей, аксесуари для відпустки.

Водолій

Водоліям важлива готовність до зворотного зв’язку. Після вчорашніх подій багатьом Водоліям буде корисно дізнатися відгуки про себе з боку, висловлені по гарячих слідах. Водночас, зараз не варто поспішати з висновками, краще не форсувати оформлення договору, почекати з пропозицією. Деякі справи вимагають призупинення, прояснення, осмислення. Може затягнутися поточний етап навчання, переговорів.

Риби

В потоці новин і розмов Рибам краще виокремлювати найкориснішу інформацію. Наприклад, новини від колег, медичні факти, підказки в навчанні, роботі або вихованні дітей. Можуть представити інтерес знання з області програмування, інструкції до гаджетів. Осмислюючи отримані відомості, не поспішайте сприймати їх як остаточні: незабаром з’являться уточнення, доповнення або поправки.

Автор фото – Сергій Майстер

You cannot copy content of this page