fbpx

Гороскоп на 29 травня: у кого зміниться життя вже з початку літа, для когось має відбутись значна подія, а хтось буде смітити грошима

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Ось-ось має відбутися якась велика подія для Овна, і сьогоднішній день вам доведеться провести в очікуванні. Займіться домашніми справами, щоб не нудьгувати.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Якщо ви сьогодні допустите промах, нехай навіть незначний, його неодмінно помітять, обговорять і запам’ятають. До того ж про нього неодмінно стане відомо людині, чиєю думкою ви особливо дорожите. Не варто ділитися своїми сумнівами і переживаннями з людьми, яким ви не можете повністю довіряти. Взагалі, чим менше ви говорите про себе в цей день, тим краще.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

День може виявитися досить напруженим для вас. Підтримку і розуміння ви зможете знайти у друзів або в колі сім’ї – в залежності від ситуації. Уникайте спілкування з малознайомими людьми – у них сьогодні може скластися невірне про вас уявлення.

РАК (23.06 – 23.07)

Можливо ваш союз з кимось перестав бути продуктивним. Пора дати йому розпастися і пошукати більш конструктивних зв’язків. Чим швидше ви приймете рішення про це, тим краще.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Сьогодні бажання отримати щось не докладаючи до цього зусиль може здійснитися, але це позбавить вас деяких перспективних можливостей. Подумайте, чи так цінна для вас халява.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Сьогоднішній день ви, можливо, проведете не в компанії, проте одиноким себе почувати не будете. Цей день гарний для неквапливих роздумів про природу всього сущого і інших приємних занять. У вас  зміниться життя з початку літа

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Успішність ваших сьогоднішніх діянь цілком і повністю залежить від вашої віри у власні сили. Все інше вам буде забезпечено.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Сьогодні всі найвдаліші думки і проекти будуть пов’язані з іншими людьми. Бути в курсі подій, пліток і чуток – ось запорука його успіху! Цілком можливо, що саме сьогодні, завдяки своїй комунікабельності, енергійності і привабливості зуміє завести відразу кілька корисних знайомств.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Сьогодні Стрілець має бути готовий до того, що люди навколо будуть звертати на нього підвищену увагу. Серед цих людей можуть бути і дуже важливі персони, від яких в житті і кар’єрі багато що залежить. Знаючи про це, ви маєте сьогодні постаратися в будь-якій ситуації показати себе з найкращого боку.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Сьогодні Козеріг буде схильний смітити грошима! Навіть якщо він зазвичай обережно ставиться до витрат, його економність дасть збій, поступившись місцем щедрості і нерозсудливості. Особливо щедрим буде до тих, хто йому дорогий, їм він сьогодні просто не в змозі ні в чому відмовити!

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Доведеться мати справу з людьми, які відкрито заздрять вам і таємно вас недолюблюють. Ви б і раді триматися від них подалі, але сьогодні це абсолютно неможливо.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Сьогодні Риби будуть мати особливий магнетизм, навіть проти волі привертаючи увагу оточуючих до себе. Для цього їм не доведеться щось особливе говорити або робити, їх мовчання може виявитися не менш інтригуючим, ніж слова. Зорі гороскопу радять використовувати це в своїх інтересах.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page