Точний гороскоп на 29 вересня: облаштуйте все так, як уявляєте у найсміливіших мріях

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Овни, ви можете приступити до втілення свого ідеалу домашнього затишку. Для цього знайдуться і кошти,  допомога рідних. Облаштуйте все так, як уявляєте у найсміливіших мріях.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Тельці, вам належить стати надійною для всієї родини. Гроші приходять легко, без видимих ​​зусиль з вашого боку. Головне джерело – основна робота. Щоб забезпечити достаток, треба добре потрудитися. Обставини сприяють вдалим покупкам і спільним розвагам.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Близнюки ,  увагу потребуватимуть улюблені чада. Гра, розумна творча свобода – ось складові педагогічного успіху. Не зашкодить і вчасно зроблений подарунок. А якщо діти вже підросли, додайте ненав’язливе приватне судження при слушній нагоді.

РАК (23.06 – 23.07)

Ваша кохана людина здатна виконати будь-яке бажання. Не отримаєте відмови у великих і малих задоволеннях і подарунках. Не поскупіться на похвалу і подяку. Взаєморозуміння і чуйність створять приємну атмосферу свята.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Леви, в цілому цей період не передбачає для вас фінансових надлишків. Цілком ймовірно, що зараз належить сплатити за старими рахунками та віддати давні борги.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Діви, зараз ви станете більш вимогливими  в усьому.  Цілком ймовірно, що краще озвучити вголос всі свої бажання, щоб ті втілилися у життя.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Терези, варто зменшити навантаження на ноги. Велосипедні прогулянки та заняття бігом представникам цього знаку бажано обмежити. Фізичні навантаження повинні бути помірними.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Стрільці,  подбайте про здоров’я заздалегідь. Приступайте до процедур, що загартовують, спортивних занять, правильного харчування. Намагайтеся прислухатися до потреб організму.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Козероги, не варто розкидатися обіцянками. Можливо, не всі з них ви зможете виконати. Небажано метушитися. Все, чого потребуєте, прийде у свій час. Зверніть увагу на ділову поїздку. Від її успіху багато в чому залежить майбутня кар’єра.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Водолії, у вас з’явиться можливість повною мірою проявити свої підприємницькі здібності. Використовуйте сприятливий час для підготовки майбутнього фінансового успіху.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Цього дня Рибам зорі рекомендують не лінуватися. На вас очікує досить багато роботи, з якою ви впораєтеся на ура лише за умови, що будете відповідально підходити до виконання усіх доручень керівництва. Це гарантує вам не лише успіх, а й дасть можливість почуватися максимально продуктивними та відповідальними.

Фото спеціально для Osoblyva.com