fbpx

Гороскоп на 29 жовтня: у Стрільців з грошима проблем бути не повинно бути, Козерогам день може принести збитки

Овен (21 березня – 20 квітня)

День непростий, але все-таки тішить. Насамперед – тим, що вирішення проблем, які давно турбували вас, вже не за горами, як і отримання відповідей на якісь важливі питання. Можливим стає врегулювання давнього робочого процесу. Ваша делікатність допоможе покласти край суперництву, яке заважало організувати нормальний робочий процес.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Все добре, для хвилювань та занепокоєння немає жодних причин. Задуми, навіть найсміливіші, легко втілюються в життя, причому навіть у тому випадку, якщо ви маєте лише віддалене уявлення про те, як потрібно діяти, імпровізації виявляються дуже вдалими, блискучі рішення приходять вчасно.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Сприятливий день, перша половина якого обіцяє успіх у справах, успіх сміливих починань. Можливе отримання несподіваних ділових пропозицій, початок плідної співпраці. Ви швидко знаходите союзників, не помиляєтеся щодо оцінки людей, яких бачите вперше.

Рак (21 червня – 22 липня)

Не чекайте біля моря погоди – день начебто спеціально створений для того, щоб діяти та діяти рішуче. Добре проходять ділові переговори, насамперед щодо умов співпраці з новими партнерами. Можливе вирішення якогось давнього фінансового питання, не виключено повернення старого боргу.

Лев (23 липня – 22 серпня)

У першій половині дня вплив позитивних тенденцій буде сильним – цим потрібно скористатися, щоб досягти поставленої мети. Але поступово ситуація змінюється і, на жаль, не на краще. У середині дня можуть виникнути розбіжності з колегами і знайти компроміс навряд чи вдасться.

Діва (23 серпня – 23 вересня)

Перша половина дня буде сприятливою для тих, хто планує займатися справами, які потребують фантазії, творчого підходу, нестандартних рішень. У другій половині дня можна переходити до ділових переговорів, обговорення актуальних робочих та фінансових питань, цей час підходить для конструктивного діалогу.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Можливі невдалі покупки. Небажано вкладати гроші у бізнес, день не підходить для комерційної діяльності. Рекомендується зосередитися на самостійній роботі, яка потребує уваги до деталей, акуратності. Порозумітися з керівництвом вдасться ближче до вечора, і саме в цей час краще обговорювати найважливіші питання.

Скорпіон (24 жовтня – 21 листопада)

Перша половина дня буде особливо сприятливою для тих, хто працює у жіночому колективі. Такі Скорпіони легко порозуміються з колегами та керівництвом, успішно обговорюють у неформальній обстановці важливі ділові питання. Втім, й інші представники знаку навряд чи скаржитимуться на життя, оскільки їхні шанси досягти успіху дуже високі.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Сприятливий день для ділових переговорів, зустрічей з потенційними партнерами та роботодавцями. Вміла самореклама допомагає вам справити на них найкраще враження. Можна відправлятися в поїздки, у тому числі – по абсолютно новим для вас маршрутам. З грошима проблем бути не повинно бути

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Все у вас вийде. Головне – не слухати людей, які стверджують протилежне і намагаються збити вас з пантелику. Можна братися за нові робочі проекти, у тому числі вимагають залучення давніх союзників. Ви чудово ладнаєте з однодумцями, завдяки їхній своєчасній допомозі домагаєтеся поставлених цілей. День може принести збитки

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Важливими справами краще займатися в першій половині дня, саме в цей час вам буде простіше зосередитись і не допустити помилок. Поступово увага розсіюється, ви все частіше відволікаєтесь, та й ділова активність знижується. Тож на другу половину дня краще не планувати нічого серйозного.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Зберігати спокій на початку дня непросто, але потрібно. Так, все йде не на вашу думку і доводиться пристосовуватися до досить несприятливих обставин. Але ви не втрачаєте впевненості в тому, що ситуацію можна змінити – і це дійсно так, потрібно лише дочекатися відповідного моменту, який настане у другій половині дня.

Фото спеціально для osoblyva.com

You cannot copy content of this page