fbpx

Гороскоп на 3, 4 червня, Овнам доведеться захищатись від недоброзичливців, а комусь доведеться скасовувати всі плани

Овен

Цього дня вам доведеться залишатися у тіні, щоб захистити себе від всіх недоброзичливців. Намагайтеся не ризикувати, не підставлятися. Намагайтеся не давати необдуманих обіцянок.

Телець

День складається трохи вдаліше, ніж ви очікували, можливі приємні сюрпризи. Вас чекають нові відкриття, отримання інформації, що допоможе у вирішенні професійних та особистих проблем.

Близнюки

З ранку енергії буде зовсім мало. Але не варто через це скасовувати намічене. Ваш стан, швидше за все, викликаний небажанням щось робити або просто лінню. Щоб день склався вдало, не плануйте нічого суттєвого на ранок. Дайте собі можливість поспати зайву годинку, зате потім ви все надолужите.

Рак

Спокійний день, який підходить для того, щоб займатися звичними справами, вирішувати поточні питання. Не варто розраховувати на успіхи, але можна розраховувати на справедливу нагороду за виконану роботу. Корисною та своєчасною виявиться підтримка впливової людини.

Лев

Сприятливий день для вирішення ділових питань, хоч би якими складними вони були. Вдається порозумітися з опонентами, є шанс залучити на свій бік людей, які раніше підтримували ваших недоброзичливців.

Діва

Важко доведеться тим, хто запланував на цей день багато чого: навіть прості справи забирають більше часу, ніж можна було очікувати. Люди, яким ви призначили зустрічі, спізнюються та й вам нелегко бути пунктуальними.

Терези

День несприятливий із фінансової точки зору. Покупки навряд чи будуть вдалими. Несподівані питання завадять реалізації ваших задумів. Потрібно максимально відповідально підходити до виконання будь-яких професійних обов’язків, оскільки будь-яка ваша помилка неодмінно буде помічена.

Скорпіон

Ви настільки зосереджені на вирішенні фінансових та майнових проблем, що нічого іншого просто не помічаєте. Тим часом, зараз у вас є шанс піднятися кар’єрними сходами – що й дозволило б у найближчому майбутньому дещо збільшити доходи. Щоправда, для цього доведеться виявити трохи більше працьовитості.

Стрілець

У першій половині вам буде дуже важко зберігати навіть видимість спокою. Вся справа в тому, що ситуація, що склалася, вкрай неоднозначна, ви ж схильні бачити її в самому похмурому світлі. Де ваш простий оптимізм? Знайдіть його негайно, і все налагодиться.

Козеріг

Виявляйте наполегливість і завзятість – саме ці якості сьогодні допомагають досягти успіху. Можливі серйозні розбіжності на роботі, суперечки з колегами та керівництвом. Відстоюйте свою думку: вона вірна, і незабаром оточуючі будуть змушені визнати це.

Водолій

Варто докласти зусиль, щоб уникнути недомовок на роботі та вдома, якщо вони все ж таки виникнуть, відновити стосунки буде дуже важко, і неприємний осад залишиться у всіх. У першій половині дня вам особливо важко впоратися з негативними емоціями, якщо не хочете наговорити зайвого, зведіть контакти до мінімуму, займіться справою, яка здатна заспокоїти вас.

Риби

День сповнений несподіванок та сюрпризів. Зберігати спокій важко, але необхідно без нього вам важко буде прийняти правильні рішення. Вам вдається швидко переключитися з однієї справи на іншу, що дає величезну перевагу над недоброзичливцями та конкурентами.

You cannot copy content of this page