fbpx

Гороскоп на 3 березня: При думці про майбутнє багатьох можуть долати думки формату “Так, але…»

Овен

День загострює чуття Овнів на небезпеку і спонукає діяти на випередження, щоб «підстелити соломки» і попередити біду. Не поспішайте діяти під впливом страхів або підозр: можна нашкодити своєму і загальному майбутньому, підняти бурю в склянці води, звинуватити невинного. Варто уважніше розібратися в ідейній суперечці або в суті дружніх слів, пошукати таємні вигоди в податкових новинах.

Телець

Будь-який діалог нервує Тельців і вимагає від них нестандартної реакції. Можливі важкі переговори, погані вісті, санкції, догани, посадові та інші обмеження. Важливо відійти від недавньої войовничості: ситуація змінилася, зірки підсолодять вам гірку пігулку і негативні моменти будуть чимось пом’якшені. На допомогу прийде минуле, щасливий випадок, дружба, любов або таємна симпатія.

Близнюки

Близнюкам варто почекати з починанням, навіть якщо вони вже на низькому старті. Перешкодити швидкому ривку “з місця в кар’єр” можуть ідейні, бюрократичні та інші суперечки, старі недоліки, проблеми з інструментами, технікою, здоров’ям, транспортом, правами, грошима, документами, сервісом. Виниклі прикрі перешкоди краще усунути: осічка на початку шляху вас необгрунтовано демотивує і деморалізує.

Рак

Душевній гармонії Раків заважає зовнішній інформаційний шум: новини, велика кількість авторитетних думок. Щоб удача не покинула в сфері любові і творчості, їм буде досить вчасно припиняти дискусії, довіряти своїм почуттям і вірити в свої ідеали. У сфері матеріального (фінансів, податків, звітності, планування) зірки радять врахувати всі думки, щоб вчасно побачити всі вигоди і ризики.

Лев

Суперечки цього дня зачеплять Левів за живе. Можливі дискусії вдома, на батьківщині, навколо спадщини, нерухомості або територіальних прав. Якщо ви не готові до дискусії, найкращий вихід — мовчання, усамітнення і відсторонення. Бажано оберігати свої таємниці і не показувати своїх слабкостей. Добре мати фізичний притулок або нішу для «психологічної еміграції»: світ своїх фантазій, кіно, музики або віри.

Діва

Дівам варто краще готуватися до поїздок і уважніше працювати з даними. День обіцяє багато цікавого, але і створює ланцюг проблем. Можливі запізнення, дорожні перевірки, ідейні та наукові суперечки, бюрократичні перепони, затримки, підозри, збої в програмах, помилки в документах. Пом’якшить ситуацію частковий збіг смаків або чиясь таємна симпатія, але цим не варто зловживати.

Терези

Зірки радять Терезам звернути увагу на матеріальну частину своїх справ: можливо, якісь платежі або фінансові схеми слід взяти під особливий контроль. Ймовірні податкові новини, додаткові витрати. Не завадить відредагувати список покупок, уточнивши пріоритети. Не варто забувати про витрати на поправку свого здоров’я, а також на потреби дітей і вихованців, якщо такі у вас є.

Скорпіон

Скорпіонам варто контролювати свою мову і манери. Великий ризик піддатися поганій звичці або піти на поводу у емоцій в невідповідний момент. Можлива багатослівна нервова реакція на авторитетні думки, накази і новини, на побутові, професійні або соціальні обмеження. Давати волю своїм почуттям краще в тихій романтичній обстановці, де все ясно без зайвих слів.

Стрілець

Стрільцям варто зробити перерву в листуванні (особливо, на особисті теми), відкласти знайомства і важливі зустрічі. Не завадить обмежити потік інформації: налаштувати спам-фільтр, внести частину адрес в чорний список. День підживлює таємні почуття, але також підігріває плітки і підкреслює ваші уразливості, можна стати жертвою компромату, любовної афери, шахраїв на довірі, уявних друзів.

Козоріг

При думці про майбутнє багатьох Козорогів сьогодні можуть долати думки формату “Так, але…». Їх скепсис посилять новини або звістки від друзів. Зірки радять подолати песимізм: попереду є хороші сторони, а до того ж, не до кінця використаний ваш колишній потенціал. Поряд з неоднозначними новинами, день принесе вам і приємні емоції: знаки дружньої або романтичної симпатії, приховані знахідки.

Водолій

Водоліям шкодить їх щирість і багатослівність. Будь-яке зайве слово посилить їх вразливість і може бути звернене проти них (у тому числі, близькими, друзями, учнями, читачами, роботодавцями). Небезпечно озвучувати плани, відкривати душу. Краще відкласти поїздку, переговори, офіційну благодійність, публікацію важливих даних, влаштування на роботу. У покупках і угодах допоможе інтуїція.

Риби

Риби інтуїтивно відчувають суть справи, можуть покластися на свої ідеали або відчуття. Формальній логіці, офіційним версіям, популярним рецептам і авторитетним думкам друзів в цю добу довіряти небезпечно: вони можуть відвести вас убік, змусивши вчинити всупереч вашій природі і потребам. Зірки радять враховувати всю зовнішню інформацію, але суддею зробити власне тіло або серце.

You cannot copy content of this page