fbpx

Гороскоп на 3 червня 2019 року для всіх знаків Зодіаку

Овен

Для Овнів день інформативний, але мала можливість маневру. Може знадобитися зміна маршруту або способу підтримання зв’язку. Не найкращий час для нових контактів, якщо вони не пов’язані для вас з чимось життєво необхідним. Особливої уваги вимагають домашні справи, житло. Може виявитися важливою думку родича. Якщо ви плануєте поїздку, на першому місці виявиться бронювання квитків або готелі.

Телець

Тельцям не завадить переглянути список ділових контактів та інформацію, пов’язану з фінансами. Можливо, деякі відомості втратили значення, а забуті контакти знову набрали силу. Сьогодні небажано відкривати рахунки і вклади, відправляти листи і посилки, ініціювати важливі розмови, а також форсувати події, пов’язані з поїздкою: відправлення в дорогу, в будь-якому сенсі, може стати передчасною.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам корисно визначити свою позицію і донести її до тих, чия думка для них важлива. День ускладнює розворот в новому напрямку, зате допомагає поставити крапку у вже вичерпаному себе діалозі. Не варто починати розмову з нуля, різко змінювати стиль спілкування. Успіх залежить від адекватного бачення мети і ситуації. Не варто гнатися за міражем, займатися самолюбуванням, ідеалізувати інших людей.

Рак

Сьогодні для Раків однаково цінні емоційна і ментальна сприйнятливість. В цю добу важливо орієнтуватися в загальному інформаційному полі, в засобах зв’язку, таємному значенні слів, підтексті новин. Краще почекати з висловлюванням своїх власних ідей і озвучуванням прохань, з початком навчання, відправкою у шлях, вступом в діалог і будь-якою діяльністю, що передбачає інтенсивний зворотний зв’язок. Джерело

Лев

Сьогодні думки Левів виявляться спрямовані в майбутнє. Зірки вітають подібний настрій, але радять вам вчасно позбавлятися від надмірно фантастичної можливої перспективи. В цю добу імовірна схильність ідеалізувати ситуацію, перевищувати роль окремих людей або перебільшувати свої власні можливості. Не варто прямо зараз шукати нових друзів або розробляти конкретні нові шляхи.

Діва

Для багатьох Дів ця доба стане переломною. Може вирішитися питання, пов’язане з кар’єрою, світоглядом, місцем проживання, професійним або цивільним статусом. День допоможе закрити тему або наведе на думку про необхідність підвести риску під періодом цільових контактів: бесід, переговорів. Центральну роль у подіях зіграє чуже авторитетне рішення або ваша персональна позиція.

Терези

День сприяє Терезам, що прагнуть до розширення кругозору і налагодження персональних зв’язків. Він важливий, якщо ви націлені на освіту, подорож, науковий пошук, зацікавлені в спілкуванні з іноземцями або з людьми інших культур у своєму близькому оточенні. Корисно стежити за новинами здалеку. Якщо назрів конфлікт або криза, корисно зібрати інформацію і заручитися впливовою підтримкою.

Скорпіон

Скорпіонам не варто вибирати цей день для починань. Сьогодні може підвести чуття, обдурити фантазія, часом завищені очікування. Краще почекати з початком шляху, пошуків, навчального процесу. Аж до ночі буде важливе вміння орієнтуватися у фізичному або інформаційному просторі. Для першого потрібні гнучкість і спритність, друге забезпечить обізнаність, освіта або загальна комунікабельність.

Стрілець

Для Стрільців сьогодні важлива персона «людини навпроти»: партнера, співрозмовника. Є шанс дізнатися від нього щось наостанок. Важливо пам’ятати, що це окрема особистість, не приписувати йому власні якості і не проектувати на нього свої очікування. Наприклад, не завищувати успіх учня чи підопічного, щоб потішити своє самолюбство. Варто остерігатися обману (навіть із кращих міркувань) і самообману.

Козеріг

Сьогодні в полі зору Козерогів — дрібниці, яким багато представників знаку схильні надавати надто велику вагу. Також, велика залежність від зовнішніх обставин і загальної атмосфери, від думок і чуток, від поведінки вихованців або оточення. У підсумку, буде складно зосередитися на чомусь одному, слідувати правилам, планами, логіці. День підходить для завершення циклу адаптації, пошуків, навчання.

Водолій

Сьогодні у Водоліїв переважає легкий креативний настрій, до чого розташовує сама обстановка. День підходить для перегляду позицій у сфері творчості, фріланса, реклами, педагогіки, інтелектуальної діяльності. Важливі зв’язки з конкретними людьми. У центр уваги може потрапити особистість дитини, партнера, друга, клієнта або шанувальника вашого таланту, коханої людини, напарника по грі чи відпочинку.

Риби

Для Риб сьогодні зіграє роль думка батька, начальника, вчителя або близького друга. Якщо в центрі уваги житлові справи, важлива поведінка орендаря чи власника з’ємного житла, продавця або покупця нерухомості. Не менш значущою в цю добу виявиться ваша власна позиція. Залежно від обстановки, отримають вагу ваші плани, звички, освіта, статус, походження чи світогляд.

You cannot copy content of this page