fbpx

Гороскоп на 3 червня: Тельців чекає воістину незабутній час, хтось опиняться на виграші і висоті незважаючи ні на що, а когось чекає важкий тиждень

Гороскоп для Овнів

Будьте обережні з укладанням договорів, підписанням паперів та аналізом інформації. Новини цього дня можуть не відповідати дійсності. Збирайте достовірну інформацію, не шкодуйте часу на перевірку (це не параноя, а здорова обережність).

Гороскоп для Тельців

Увага – на доходи, витрати, цінності та ресурси.  А крім того, ваша особиста неуважність може слугувати джерелом втрат. Загалом, час масштабного шопінгу минув, і надовго (щонайменше, до останнього тижня червня). Можуть бути бурхливі з’ясування стосунків з партнерами, тому складні питання краще обговорити в інший час. Тельців чекає воістину незабутній час.

Гороскоп для Близнюків

Будьте також обережні з тим, що ви чуєте і, особливо, повторюєте. Не передавайте далі неперевірену інформацію – вона може нашкодити.

Гороскоп для Раків

У цей період ви зануритеся в себе. Час почистити пір’ячко, покопатися в свої переживання, підвести якісь підсумки. Раки опиняться на виграші і висоті незважаючи ні на що

Гороскоп для Левів

Сподіваюся, що ви прислухалися до рекомендацій минулого тижня і не встигли дати занадто багато обіцянок, тому що вже зараз і в найближчі чотири тижні ви можете зіткнутися з тим, що їх виконати не виходить, надії не виправдовуються, мрії не збуваються. Все не так погано, все буде, але просто пізніше.

Гороскоп для Дів

Діви можуть виявитися в центрі подій на роботі. Триває тенденція попереднього тижня, пов’язана з неперевіреною інформацією та інтригами колег. І ваші недоброзичливці можуть виявитися сильнішими.

Гороскоп для Терезів

Досі активний час для навчання і поїздок. Проте зараз поїздки можуть скасуватися через непорозуміння – перевіряйте, чи всі документи ви взяли з собою.

Гороскоп для Скорпіонів

Про вкладеннях і великі покупки краще забути. Ви, звичайно, не забудете, але хоча б відкладіть. Ви можете дізнатися важливу інформацію, яка трималася в таємниці або з якоїсь причини була поза ввшою увагою. Вас чекає важкий тиждень, не виключено, що причиною цього втома і недосипання.

Гороскоп для Стрільців

Точно не час підписувати договори і взагалі домовлятися. Партнери ненадійні. Можливо, завдяки цьому тижні ви зрозумієте, що хтось вас підводить.

Гороскоп для Козерогів

Не поспішайте вкладати гроші та купувати коштовні речі, особливо якщо вони розраховані для побутових потреб. З цим краще почекати до 20-х чисел червня.  Постарайтеся не з’ясовувати стосунки, особливо 26 – 29 червня.

Гороскоп для Водоліїв

Цей тиждень підходить для того, щоб обговорити свої ідеї з групою однодумців, уважно вислухати пророзиції та зробити по-своєму. І це дійсно так: обговорити потрібно, щоб ідеї прозвучали і були почуті вами, а думка інших людей буде дуже важливою, але не завжди правильною.

Гороскоп для Риб

Воно може проявлятися в різних сферах в залежності від особистого гороскопа, але взаємини зі старшими людьми (за віком і за званням). Можливі суперечки, непорозуміння, формування хибних уявлень про цілі один одного. Не поспішайте робити висновки і ляскати дверима, звільнятися і розлучатися. Шукайте аналогічні ситуації в минулому, збирайте інформацію.

You cannot copy content of this page