fbpx

Гороскоп на 3 квітня: кому повернуть старий борг, а кому не варто розкидатися грошима, а хто почне отримувати все більше фінансів, вони буквально йтимуть цим знакам в руки

Овен

Завтра навколишні самі будуть тягнутися до Овна, а йому залишиться тільки вести їх за собою, направляючи і надихаючи. Відмінний час для того, щоб провести його з близькими.

Результат не змусить себе довго чекати – маса приємних бонусів попереду, астролог також попередив представників знака про те, що не слід турбуватися з приводу витрат на відпочинок – винагороди вистачить на все

Тілець

Завтра події можуть змусити Тельця поміняти свою думку в якомусь питанні або ж хтось із оточуючих зуміє його здивувати. Близька людина може постати в Новому Світі. У вас починається пора нових можливостей для короткострокових побічних проектів і підробітків

Близнюки

Завтра в життя Близнюків можуть увірватися події або новини, які здатні багато чого змінити. Мова необов’язково йде про новини зі знаком «плюс» або «мінус» – це може бути все що завгодно: і подорож, і зустріч, і знайомство. “У цьому місяці можна буде отримати хороші дивіденди від минулих проектів і інвестицій, отримати солідну премію або вам повернуть старий борг”

Рак

Завтра, які б рішення Рак не приймав, керуватися при цьому він буде не логікою, а інтуїцією: логіка не дозволить Раку точно зрозуміти, що треба робити, а що ні. Астролог закликав представників знака насолоджуватися успіхами помірно – не розкидатися грошима і проявляти увагу до дрібниць, щоб не в раз позбутися всього новонабутого.

Лев

Завтра у відносинах Левом з близькою людиною може виникнути напруженість. Можливо, йому відкриються якісь несподівані факти його біографії або негативні риси. Також почнуть отримувати все більше фінансів, вони буквально йтимуть цим знакам в руки.

Діва

Діві завтра необхідно зануритися у вир спілкування. І нехай з особистими зустрічами зараз складно – навіть дзвінок близькій людині зараз вам необхідний.

Терези

Ваги завтра не захочуть перепрацьовувати і захочуть будь-яку справу відкласти на потім. Що ж, для суботи це цілком дозволено. Частіше бувайте на природі, що дозволить не тільки краще відпочити від турбот, але і привести думки у порядок

Скорпіон

Скорпіона завтра чекають цікаві можливості, скористатися якими він зможе, тільки якщо повністю увійде в робочий ритм. Не виключено, що ці можливості будуть пов’язані з інформаційними потоками – від інтернету і книг до розмов, пліток і чуток.

Стрілець

Стрільця завтра чекають фінансові вливання. Можливо, протягом дня йому надійде цікава пропозиція або хтось із знайомих віддасть борг; може бути, начальство вирішить підвищити йому зарплату або Стрільцеві прийде в голову відмінна ідея, як розбагатіти.

Козеріг

Завтра Козеріг може нбути занепокоєний, хтось потрапить йому під гарячу руку, з іншого ж – здатний на Великодушний вчинок або інший несподіваний крок.

Водолій

Завтра-день, коли Водолію варто підкоритися течією обставин: він може опинитися в ситуації, коли буде безсилий що-небудь зробити.

Риби

Завтра-непередбачуваний день, коли успішно домагатися свого Риби можуть найбільш нестандартними методами

You cannot copy content of this page