fbpx
Гороскоп

Гороскоп на 3 липня: дійте сміливо і успіх гарантований!

Овен

Овнам сьогодні буде заважати зайва емоційність і вразливість. Важкі питання будуть вирішені, від них залишиться тільки неприємний осад. Проте, засмучуватися не варто: зірки стверджують, що ваші невдачі тимчасові і потрібні лише для набору досвіду.

Телець

Найбільш задоволеними собою і оточенням будуть ті Тельці, які зуміли відволіктися від розміреного налагодженого життя і поглянути на знайому ситуацію під іншим кутом. Дозвольте собі трохи відступити від стандартного життєвого укладу. Навіть улюблена справа іноді приїдається, а добре спланований відпочинок стає нудним і прісним. Не будьте сьогодні надто вперті і консервативні, інакше життя почне нагадувати заїжджену платівку.

Близнюки

Близнюки будуть зосереджені на тому, що вони вважають джерелом свого щастя, успіху, радості. Це може бути хвилюючий роман, творча самореалізація, політична кар’єра, а також відновлення здоров’я, матеріальна або духовна незалежність. У будь-яквй з цих сфер будьте готові до кардинальних змін. Можливо, вам час всерйоз і не відкладаючи розібратися у любовних чи дружніх стосунках.

Рак

Активних Раків чекає несподівана перемога і ейфорія від успіху. Він буде підсумком вашої старанності. Можна піти проти правил, якщо хочете одним ривком закінчити справу або підвести риску під питанням. Сміливість обіцяє не тільки успіх, але і дивіденди. Наприклад, вас можуть прийняти на посаду з великим окладом. Відчувати себе впевненіше вам допоможе підтримка сім’ї, друзів, товаришів.

Лев

День важливий для іміджу Левів і їх взаємодії з людьми, покаже рівень їх популярності. Сьогодні цим представникам зодіакуьного кола варто голосніше заявити про себе партнеру або публіці, рішучіше дати відсіч ворогові. Відстоюючи свої інтереси або індивідуальність, краще знати міру, уникати запізнілих сварок і нахабної поведінки.

Діва

Сьогодні замість привілеїв вчителя варто віддати перевагу статусу допитливого учня. Це вбереже вас від ризику потрапити в дурне становище і дозволить дізнатися куди більше правди, ніж якби ви зайняли центральне місце. Дане правило буде працювати в будь-якому спілкуванні, включаючи ваші контакти з сім’єю, домочадцями, співвітчизниками, іноземцями і людьми, близькими по духу.

Терези

Нічого не робіть без попередньої оцінки обстановки. Не витрачайте більше, ніж дозволяє бюджет. День сприяє поповненню колекції, ремонту, переробці і перелицюванні, придбанню речей і послуг в кредит. Може посилитися інтерес до старовини, раритетів.

Скорпіон

Головною силою Скорпіонів сьогодні буде завзятість, з якою вони домагаються мети, а головною бідою може стати схильність драматизувати кожну ситуацію. Не будьте дріб’язковими, ставте масштабні завдання. Для того щоб забезпечити особистісне зростання, вибирайте гідні приклади для наслідування.

Стрілець

Чутливість, що властива сьогодні Стрільцям, матиме позитивні і негативні наслідки. До перших можна віднести загострене чуття, що попереджає про загрозу ще «на підльоті». До других здатна привести сентиментальність, а також надмірна обережність, що натякає на приховану невпевненість в собі і завуальовану малодушність.

Козоріг

Козороги інтуїтивно вибирають вірну тактику. Обачність стане в нагоді Козорогам, які перебувають в незнайомій або потенційно небезпечній обстановці, що знаходяться в подорожі, відрядженні. Не виключені дрібні ускладнення і порушення правил. При сумнівах кращим вибором стане терпіння: якщо зберігати спокій, життя незабаром саме підкаже вихід.

Водолій

На порядку денному довгострокові плани, великі надії, розробка перспективного напрямку, а також вихід за рамки обмежень і помилкових уявлень, уточнення особистої місії, професійне зростання, самовдосконалення, створення або зміцнення реального авторитету. Не варто нехтувати юридичною стороною, особливо, якщо справа стосується розподілу ресурсів і капіталів.

Риби

Рибам не варто пропускати цей день, якщо є бажання зайнятися конкретною метою, вирішити практичну задачу, домогтися наочного прогресу і стабільного системного результату. Сьогодні вам легко бути реалістом і нікуди не поспішати. Навіть один перший крок стане відмінним фундаментом для подальших перемог в закладеному вами напрямку.

You cannot copy content of this page