fbpx
Гороскоп

Гороскоп на 3 липня: вас чекає день душевної рівноваги і спокою

Овен

Овни будуть налаштовані романтично і піднесено, але схильні спиратися на сумнівні цінності і часом виправдовувати «високими матеріями» свої хитрощі. Можлива схильність спокушатися невідомим, наприклад, прикрашати чужу культуру. Тяга до знань, духовного зростання, розширення горизонтів може виразитися в інтересі до сумнівних вчень і культів. День підходить для відпочинку або вільних занять.

Телець

Зірки не радять Тельцям займатися рутиною і важливими практичними питаннями. Погляд на життя буде спотвореним і ідеалістичним. Прагматизм поступиться місцем для помилкових надій або фантазій. Можлива неуважність, сугестивність. Це день випадкового натхнення, він підходить для творчості, невинних пригод, відпочинку, романтики, посилює чутливість до інтимної або духовної межі подій.

Близнюки

Близнюкам зірки нагадують про ризик ілюзій і зваб, він збережеться аж до ночі. Стати жертвою зовнішніх впливів буде простіше, якщо ви мрійливі, сугестивні, довірливі, внутрішньо нестабільні, слідуєте хибним цінностям, схильні потрапляти під чарівність екзотичної обстановки і чужих ідей. У цей день краще нікому не довіряти і не будувати твердих планів, небажано укладати договір.

Рак

Ракам не варто займатися ювелірною роботою, скрупульозними підрахунками і завданнями підвищеної складності. Посидючості і концентрації уваги завадить обстановка або ваш власний настрій (смішливість, неуважність, ідеалізм). На хибний шлях вас можуть звабити спогади про минуле. Можливі «плаваючі» симптоми нездужань. Буде нелегко знайти істину, поставити діагноз, налагодити зв’язок.

Лев

Для Левів це в цілому позитивний день, але часом представники знаку будуть ступати на тонкий лід. Загальний душевний підйом вам можуть отруїти смутні сумніви чи асоціації з неприємним минулим. Можливі помилки в духовних, особистих, інтимних питаннях, у справах, пов’язаних зі здоров’ям або родиною, у сфері творчості та виховання дітей. Важливо мати «протиотруту»: розвинену інтуїцію, духовну опору.

Діва

Не всі Діви зможуть пустити в хід свій природний раціоналізм. Багато Дів аж до ночі залишаться під незримим впливом ідеології, прийнятої в їх близькому колі. Цей день може подарувати вам тонкі містичні переживання, надихаючі творчі і любовні фантазії, яскраві сни, але також і помилки. Легко опинитися в ілюзорній реальності, під владою забобонів або дитячих спогадів.

Терези

В цей день Терезам потрібна свобода переміщень, або свобода в духовному житті. Зірки радять скасувати цільові відрядження і переговори, зробити собі та оточуючим поблажки. Не варто займатися нудними рутинними справами і надто напруженою відповідальною роботою. Добре побути на природі або погуляти по місту, в подорожі — відхилитися від маршруту заради місцевої визначної пам’ятки.

Скорпіон

Скорпіонам краще утриматися від платіжних операцій, обміну валюти та інших процедур, пов’язаних з фінансами. Цей день перешкоджає практичності, робить непрозорими і сумнівними угоди, ускладнює чітку оцінку, підрахунок і контроль. Можливий витік коштів, помилки через неуважність. Не найкращий момент для будь-якої ініціативи: довірливість, романтизм, ідеалізм призведуть до невиправданих витрат.

Стрілець

Стрільці раби свого настрою, самопочуття і звичок. Багато Стрільців опиняться в полоні у свого ідеалізму, або в підпорядкуванні у нав’язаних їм вірувань. Це день лінощів, сумнівів, слабовілля, самообману, але є і плюси: музикальність, віра, натхнення, яскрава уява. Коріння духовних і психологічних залежностей краще шукати в минулому: дитинстві, сімейних таємницях, національних підвалинах.

Козоріг

Зірки радять Козорогам взяти тайм-аут, щоб відновити здоров’я і духовні опори. Добре присвятити день музиці, відпочинку, спогадам. Саме час освіжити в пам’яті близький за духом фільм, забуту яскраву ідею. Фізичні та інші перевантаження вам в цю добу шкідливі навіть на тлі позитивних переживань. Якщо у вас багато енергії, можна зайнятися чимось натхненним, але у вільному режимі.

Водолій

Цей день посилить потребу Водоліїв у свободі душевній і фізичній, може повернути їм колишній ідеалізм. Не варто пов’язувати себе зайвими зобов’язаннями, додатковою рутинною роботою. Важливо бути на одній хвилі з друзями. Якщо ви хворієте, спілкування з однодумцями може виявитися цінніше режиму і ліків. Велика ймовірність фінансових прорахунків, не кращий момент для угод, вкладень, покупок.

Риби

Для Риб аж до ночі великий ризик самообману і витання в хмарах. Можлива підміна істини своїм таємним бажанням або хибним спогадом. Варто насторожитися, якщо ви перебуваєте в емоційній ейфорії або раптово під щось увірували: швидше за все, в ситуації криється каверза. Можливо, вас знову спіймали на знайому приманку — наприклад, на романтику, «духовність», жалість або уявне благородство.

You cannot copy content of this page