Гороскоп на 3 листопада: Стрільці, ви одержете ділові пропозиції, які відкриють перед вами нові позитивні горизонти

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Намагайтеся самостійно приймати важливі рішення та не піддавайтеся на провокації. Сьогодні багато хто схоче збити вас зі шляху, але всі зазнають невдачі, якщо ви самі не виявите слабкість. Сприятливий день з фінансової точки зору є шанс отримати значну суму або домогтися повернення старого боргу.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

За будь-які справи беріться рішуче і не сумнівайтеся в тому, що досягнете успіху. Цього дня ви зможете проявити свої найкращі якості, блиснути талантами, про які раніше ніхто не здогадувався, справити гарне враження на людей, підтримка яких дорога. Відвідування конференцій, семінарів та інших подібних заходів допоможе значно розширити коло спілкування.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Не все виходить відразу, але ви наполегливі і не здаєтеся. Вміння захищати свої інтереси, нікого при цьому не ображаючи, вам дуже стане в нагоді. Саме завдяки йому ви уникнете непорозумінь на роботі, всі дискусії направите в конструктивне русло.

РАК (23.06 – 23.07)

Зосередьтеся на важливих справах, постарайтеся довести до кінця найзначніші свої проекти. Відволікатися на дрібниці сьогодні ніяк не можна – як тільки ви хоч на хвилину перестанете контролювати ситуацію, події набудуть неприємного обороту. Будьте розбірливими у ділових контактах, не довіряйте тим, хто обіцяє вам надто багато, від таких людей сьогодні нічого хорошого чекати не доводиться.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

На початку дня доведеться похвилюватися. Особливо напруженим цей час буде для Левів, серед яких переважають жінки. Стосунки з ними складаються напружено, вирішення навіть найпростіших питань забирає багато часу. Зате для самостійної роботи цей період добре підходить, зосередитися вам буде неважко.

ДІВА (24.08 – 23.09)

День дуже плідної роботи. Чим складніше і заплутаніше завдання, що стоять перед вами, тим краще ви справляєтеся з їх вирішенням. Ділова інтуїція представників знаку дуже чутлива, у комерційній діяльності Дівам немає рівних. Успіх також супроводжує тих, хто працює в таких сферах як медицина, освіта, соцзабезпечення.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

На початку дня можливі дрібні неприємності. Головне, що потрібно від вас – не робити з мухи слона і не дуже засмучуватися, якщо щось йде не так. Пам’ятайте, що всі перепони, які сьогодні з’являються на шляху, будуть успішно подолані. До того ж, вам вдасться знайти підхід до людей, які знайдуть спосіб спростити вам життя.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Сприятливий день для нових починань, причому братися можна навіть за ті справи, про які ви раніше мали лише найвіддаленіше уявлення. Багатьом Скорпіонам цей день обіцяє зустрічі з людьми, які незабаром стануть їхніми союзниками, допоможуть у вирішенні проблем, що стосуються роботи, підтримають у скрутний момент, а в деяких випадках – і покажуть шлях до кар’єрних вершин.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

На вас чекають хороші новини – причому, можливо, настільки хороші, що ви навіть не одразу в них повірите. Можливе одержання ділових пропозицій, які відкриють перед вами нові горизонти. Не виключена і зустріч із людиною, спілкування з якою радуватиме вас не один рік. Ви виявляєте найкращі якості і вони не залишаються непоміченими.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Насичений, цікавий день. Він обіцяє успіхи в роботі, особливо тим, чия діяльність пов’язана із серйозними фізичними навантаженнями, а також благополучне завершення справи, якій ви присвятили чимало часу. Але деякі Козероги все ж таки незадоволені собою – такі представники знаку близько до серця приймають будь-які зауваження, дуже засмучуються, якщо їх не хвалять і не схвалюють.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Непростий, але вдалий день. Вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб досягти поставленої мети, але свого ви досягнете – і допоможуть у цьому старі знайомі, люди, з якими ви колись разом працювали. Можна вирушати у ділові поїздки, проводити важливі переговори.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Тривожитися через дрібниці ви не станете, а серйозних причин для хвилювання не виникне, тому день пройде спокійно. Він добре підходить для справ, що вимагають зосередженості, акуратності, уваги деталей. Багатьом Рибам вдасться вирішити, нарешті, якісь питання, що давно виникли, пов’язані з фінансами або оформленням документів.