Гороскоп на 3 лютого: Можливі непотрібні, невдалі, браковані, небезпечні в експлуатації «знахідки»

Овен

Овнам не варто відкладати спілкування з друзями і продовження діалогу, краще перенести такі заходи на ранок. Напруженість, яка збережеться навіть в найбільш доброзичливих відносинах, може мати як морально-ідейне, так і чисто матеріальне підгрунтя. Увечері вона дасть знати про себе більш явно: не виключений сюрприз, пов’язаний з податками і стратегічними ресурсами, можлива суперечка, претензія, збиток.

Телець

Початок дня ознаменується для Тельців нарадою або іншим робочим контактом. Вдень корисно взяти паузу, щоб розвіятися і перезавантажити мозок. Вечір обіцяє новий поворот у відносинах або розпочатому діалозі. Вас може засмутити поведінка іншої людини, а її — ваша непередбачувана реакція. Великий ризик зіткнутися з обмеженням, відмовою, відстрочкою, з контролем або бар’єром, з критикою або знущанням.

Близнюки

Розширювати кут огляду і задовольняти свою допитливість Близнюкам краще вранці. Він вдалий для навчання, спілкування з іноземцями, вчителями, впливовими людьми. Рано вважати себе знавцем: ви лише на початку шляху. Увечері можливий аврал або сюрприз, не виключається конфлікт, поломка, перешкода, позапланова трата або специфічне нездужання (через акліматизації, зміну середовища, незвичну дієту).

Рак

Вранці Ракам важливо підтримувати дружні та сімейні зв’язки, уникаючи при цьому скочування в емоційний негатив минулого. Вечір поганий для колективних експериментів. Можливі податкові бар’єри, критичні розбіжності. Збиткові продажі і покупки. Чреваті фінансові оновлення, творчі та любовні авантюри. Небажано відкривати бізнес, вступати в групи, вкладати кошти, робити щедрі подарунки.

Лев

Левам не варто відкладати переговори: в кінці дня співрозмовник стане менш зговірливий. Варто стежити за своїми словами: одного разу за них доведеться тримати відповідь. Вечір згустить емоційні хмари, можливі фінансові, сімейні та інші проблеми. Конструктивний дружній діалог ускладнить дистанція, сюрприз, уїдлива критика чи інший фактор. Непорозуміння природно, але загострювати конфлікт небезпечно.

Діва

Дівам краще здійснювати плани і домовленості вранці, так як вечір запустить ланцюжок невдач. Інформація почне сприйматися емоційно. Не всі відкриття стануть приємними. Корисні відомості доведеться добувати через труднощі і помилки. Можливі дрібні конфлікти, сюрпризи у коханні, ризики в дорозі, нав’язані послуги, непередбачені моменти в ході платежів, поїздок, навчання, спілкування, лікування.

Терези

Терезів не можна назвати невдахами, але їм щось заважає. Осічки можливі навіть там, де їх таланти і потенціал очевидні. Причиною може бути неприємне минуле, домашня обставина, шкідлива звичка. Порівняно гармонійний ранок. Вечір змістить фокус уваги на матеріальні теми. Це не найкращий час для любові і бізнесу, невдалі покупки, продажі, угоди, подарунки, вкладення.

Скорпіон

Вранці Скорпіонам вдасться тримати нейтралітет. А ось ввечері події торкнуться їх особисто, і стримуватися їм стане важче. Можуть бути безпосередньо зачеплені їх звички і плани, любовні, територіальні або матеріальні інтереси. Зоною високої напруги може стати будинок, сім’я, значущий союз, сфера переконань або кар’єра. Небезпечні будь-які пориви і починання, так як ними легко підставити себе під удар.

Стрілець

Стрільцям сьогодні варто цінувати можливість продовження розмови. У першій половині дня ви встигнете ще на крок просунутися в дослідженні важливого для вас або вашої команди питання. Вечір сповнений пасток, у тому числі, ділових, фінансових та емоційних. Спілкування загрожує перейти в менш чесне і захищене русло. В цей час краще не піддаватися таємним пристрастям, шкідливим впливам і порочним звичкам.

Козоріг

Козорогам не варто захоплюватися покупками та інвестиціями, але дрібні цільові витрати можуть бути неминучі. Краще зайнятися ними вранці, так як ввечері ймовірність вдалого шопінгу зійде до нуля і навіть негативною величиною. Можливі непотрібні, невдалі, браковані, небезпечні в експлуатації «знахідки». Неприємний сюрприз несуть в собі аванси, подарунки, стильні новинки, творчі гонорари.

Водолій

Зірки радять Водоліям не зволікати з інформаційними пошуками, озвучуванням ідей і пропозицій, відповідями на повідомлення важливих персон. Вже перша половина цього дня може бути чимось затьмарена, а вечір і зовсім змінить стан справ не на вашу користь. Все, що ви зробите під впливом вечірніх і нічних настроїв, буде працювати проти ваших інтересів і загрожує підірвати ваші життєві опори.

Риби

Зірки натякають Рибам, що в будь-якій ситуації для них не буде зайвим підстрахуватися, радять не піддаватися пориву і перевіряти інформацію ще раз. Небезпечно покладатися на інтуїцію і звичну вам логіку: в нових умовах вони можуть дати збій. Увечері ваше чуття почне працювати краще, але лише на знайомому матеріалі. Краще відкласти будь-яку ініціативу з елементом новизни і не поспішати з висновками.