Гороскоп на 3 січня: може знайтися оригінальне рішення старої задачі

Овен

Творчий і романтичний азарт Овнів охолоне. Овни, які не розтратили вчасно любовний або спортивний запал, можуть вже не знайти йому застосування. День змусить стати реалістом і вникнути в деталі, а замість далеких горизонтів змістить фокус на «тут і зараз». У більш прагматичне русло поверне спілкування з друзями. Можуть нагадати про себе професійні обов’язки і контакти, питання здоров’я.

Телець

Життя поверне Тельців у звичну їм колію, але ненадовго. Використовуйте цей момент, щоб без емоційних перешкод і романтичного флера оцінити свої нові потреби. День допоможе вам мислити тверезо і не упускати дрібниці. У круговерті екзотичних подій він подарує вам точку опори або корисну підказку, допоможе прокласти відповідний маршрут або продумати розумні шляхи впровадження нововведень.

Близнюки

Близнюків цей день зробить більш господарськими, потайливими або допитливими, допоможе сконцентруватися на житлових, страхових, медичних, службових або податкових питаннях. Може назріти розмова з членом сім’ї або власником житла. День хороший для консультантів, бухгалтерів і програмістів, які працюють вдома. Відповідний момент для кабінетних досліджень. Не найкращий час для починань, пригод.

Рак

У цю добу Ракам належить більше спілкуватися зі своїм оточенням і обговорювати переважно практичні нюанси. Увагу можуть привернути ціни на товари та послуги, медичні та кулінарні рецепти, корисні програмні додатки. Можна отримати оригінальну пораду або інформацію з незвичайного джерела. Чимало цікавого вдасться почерпнути з бесід з друзями і вивчення мережевих новинних стрічок.

Лев

Левів цей день змусить стати акуратистами, реалістами і прагматиками. Навіть якщо зникла потреба в тотальній економії, контролі або суворій дієти, не зашкодить загальна стриманість, скромність запитів і розумне витрачання ресурсів. В якості цінного ресурсу деякі Леви віддадуть перевагу розглядати і свої відносини з людьми. Наприклад, вигідну дружбу з новим начальником, партнером або колегою.

Діва

Зірки йдуть назустріч звичкам і поточним потребам Дів: «організовують» їм відповідне оточення, потрібні знання і свіжі враження, інформаційну підтримку від друзів і своєчасне надходження новин. Це відповідний момент для оригінального особистого прохання, для викладу нестандартної ідеї. Не варто упускати вдалий день програмістам, перекладачам, студентам, педагогам, мандрівникам.

Терези

Терезам не варто розраховувати на свободу і приплив сил. День здатний позбавити їх впевненості, схилити до неуважності, неакуратності і плутанини в дрібницях. Можливі похибки в лікуванні хвороб і дієті, сумніви в почуттях або виборі. Можуть нагадати про себе приховані нездужання. Діяти належить або за інструкцією, або по пам’яті. Всі нагальні питання вимагають обговорення, вивчення, уточнення.

Скорпіон

Скорпіони зможуть отримати моральну підтримку і оживити свої зв’язки з однодумцями. День особливо комфортний для тих представників знаку, які все ще мислять консервативно і інертні емоційно, тримаються за свої колишні цінності, знання і оточення. Складуться умови для зустрічі з давніми друзями або колегами, для розмови про «колишні часи» або бесід на старому доброму сленгу.

Стрілець

Зірки не радять Стрільцям розраховувати на свою привабливість, бо в ситуаціях цього дня вона буде слабким аргументом. Куди важливіше може стати професіоналізм, практичність, акуратність або готовність до обміну корисними дружніми послугами. Доведеться зосередитися на завданнях, пов’язаних з кар’єрою, здоров’ям, зайнятістю, заробітком, на деталях постачання, допомоги або обслуговування.

Козоріг

Козорогам допомагають друзі або раптові осяяння, які приходять на розум. Може знайтися оригінальне рішення старої задачі. Можливі підтверджуючі або підбадьорюючі вісті здалеку. Зростають шанси знайти корисну медичну або наукову інформацію. Вам варто бути критичнішими до новин, порад і своїх особистих ідей, якщо йдеться про плани на майбутнє: можливо, ви все ще мислите старими категоріями.

Водолій

Водоліям не варто покладатися на натхнення або на свої нові повноваження. Для успіху важливіша практичність і увага до деталей. День підходить для тестувань, занурення в програмні, наукові та медичні тонкощі, самоперевірки на увагу, акуратність і професіоналізм. Вашим істинним другом буде той, хто допоможе вам у вирішенні практичного завдання або підставить плече у хвилину кризи.

Риби

Рибам цей день додає шансів опинитися серед друзів. Дружба буде надійніше любові. Є ймовірність зустріти колегу або старого знайомого, на чиї поради ви можете покластися. Якщо вас звуть на неформальну зустріч, варто прийняти запрошення: ви отримаєте моральну підтримку або підказку, яка аж ніяк не буде зайвою. Якщо ви самотні у своїх ідеях, варто пошукати однодумців в мережі.

Фото спеціально для Особлива