fbpx

Гороскоп на 3 травня: когось чекає величезне розчарування, а когось радість та успіх

Овен

Овнам краще не зраджувати задуманій програмі, сценарію, що склався. Не підведе улюблена схема відпочинку, побачення, недільного проведення часу з дітьми. Це день чесної гри, закріплення успіхів. Можна розраховувати на відданість друзів і коханих, об’єктивність суддів. Зовнішні умови сприятливі, але не ви можете опинитися в центрі уваги: швидше за все, тон буде задавати інша людина, буде діяти чітка система правил або неписаний закон колективу. Не варто нав’язувати свої послуги.

Телець

Більшість Тельців зараз відрізняється легким ставленням до життя, невимушеністю, щедрістю. Можливо, і ви хочете бачити навколо лише приємне. Вас може дивувати і нервувати поведінка партнера, оскільки вона протилежна вашій. Сьогодні замкнутість, суворість, закомплексованість або скупість пасії складають різкий контраст з вашими світовідчуттями. Протягом дня нерозуміння може наростати. Заздалегідь прийміть заходи щодо запобігання конфлікту. В особливо складному випадку варто тимчасово припинити спілкування.

Близнюки

Близнюкам показана робота в групі або в зв’язці з партнером, не варто претендувати на одноосібне лідерство. Ситуації дня сповнені винятків з правил, винахідливість важливіша формальностей. Чим менш традиційне завдання, тим вища ймовірність несподіваного швидкого успіху. Вдалий час для проведення експериментів, тестування техніки, впровадження прогресивних методів. Загальне поле дій дозволить швидко здружитися з напарником. Може бути прояснено непорозуміння, скорочений випробувальний термін.

Рак

Раків чекає невелике розчарування. Чого б ви не досягли, потай ви претендували на більше. Можливо, вас недооцінили. Цілком ймовірно, що ваші надії не виправдалися через жіноче суперництво або боротьбу самолюбств. Не шкодуйте витраченого часу. Вашим завданням було заявити про себе, і ви з ним відмінно впоралися. Не втрачайте почуття власної гідності, але спробуйте згладити виниклі протиріччя. Почекайте з укладенням нових союзів і з черговим кардинальним поліпшенням своєї зовнішності.

Лев

Левам важко побачити чітку перспективу і бути в чому-небудь впевненими на всі сто відсотків. Двоїстість можлива в особистих відносинах, в діловій сфері і в планах на майбутнє. Зірки підказують, що зараз не варто поспішати з категоричними висновками і намагатися кардинально змінити ситуацію. Краще відкласти радикальні кроки, особливо, якщо йдеться про гроші, симпатії або якийсь вибір.

Діва

Ситуації цього дня приймайте як належне. Спокійний настрій допоможе не пасувати перед труднощами і терпляче долати будь-які бар’єри. Можливі глибокі переживання, викликані новинами або обстановкою у вашому близькому оточенні. У любовних справах багато Дів будуть прагнути до неможливого і намагатися завоювати увагу об’єкта симпатій за всяку ціну. Зірки попереджають, що надмірне завзяття загрожує привести до відкопування чужих або ваших власних скелетів в шафі.

Терези

Терезів можуть чекати ускладнення в поїздках, контактах, інформаційних пошуках, навчальному процесі. Зростає ймовірність запізнень, плутанини. Можливі технічні проблеми зі зв’язком, мережевим коннектом. В дорозі не виключені непорозуміння, пов’язані з навігацією, паркуванням, заправкою, викликом таксі. Підвищується ризик заблукати навіть в знайомій місцевості. Зустріч може бути скасована через відсутність потрібних людей або документів. Не найкращий день для відповідального заходу, важливого починання.

Скорпіон

Скорпіони залучені в спільну справу або поглинені рішенням термінового індивідуального завдання. Не варто розслаблятися, поки процес не буде доведений до кінця. Зірки не радять ставити в главу кута гроші або імідж, набагато важливішим може стати фактор якості або часу. Варто пам’ятати, що сьогодні обмежена можливість експромту, рекомендується діяти за затвердженою програмою і вдаватися до нестандартних акцій лише в крайніх випадках. Можливо, буде потрібна допомога комп’ютерника, програміста.

Стрілець

Зірки допоможуть практичним і діловитим Стрільцям, романтики і теоретики виявляться в менш вдалому становищі. Активність і підприємливість бажано поєднувати з цілеспрямованістю. День схиляє до обдуманих ризиків, не варто даремно витрачати час і ресурси, проводити експеримент заради експерименту. Ділові навички будуть корисні не тільки для професійного самоствердження і підвищення добробуту, ви можете приступити до формування матеріальної бази для просування будь-якої ідеї.

Козоріг

Козорогам зірки не рекомендують поспішати з новими ініціативами. Це особливо важливо в другій половині дня, коли ваші думки і бажання легко можуть придбати форму і зажадати конкретних витрат. Можливо, події уїк-енду переконають вас в непотрібності (передчасності, збитковості) задуманого експерименту. Зокрема, не варто поспішати з вибором техніки, електроніки, товарів для особистого користування, з переходом на іншу систему платежів, згодою на новий порядок роботи або спілкування.

Водолій

Намагайтеся уникати емоцій і конфліктних ситуацій в сімейному колі і в романтичних взаєминах. Непотрібні витрати на розкіш і задоволення можуть погано відбитися на ваших стосунках. Можливе погіршення самопочуття.

Риба

На життєствердній хвилі цього дня багато Риб піддадуться загальному оптимізму і втратять здатність дивитися на речі критично. Сьогодні ви можете переоцінювати свою проникливість, ідеалізувати свій шлюб або роботу, недооцінювати особисті якості інших людей або їх перспективи. Зірки радять вам не потопати в мріях і частіше дивитися на ситуацію з часткою властивого вам гумору. Програму дня не варто планувати в деталях, діяти краще за натхненням. Корисні помірні фізичні навантаження

You cannot copy content of this page