Гороскоп на 3 вересня: намагайтеся уникати неприємного спілкування і не змінюйте своїх рішень

Овен

Перш ніж щось зробити, прислухайтеся до своїх внутрішніх відчуттів. Не варто розповідати про них стороннім, навіть друзям, вас можуть невірно зрозуміти. День вдалий для розвитку бізнесу, пов’язаного з послугами, в тому числі приватними. Посилюється емоційність, сприйнятливість до музики. Найбільш чутливі Овни будуть схильні впадати в трансовий стан.

Телець

Тельцям не варто звертати увагу на сторонні поради, навіть авторитетні: справи і без них йдуть рівно. Не варто відволікатися і на захоплюючі побічні дослідження. Зірки підказують, що в деяких поточних справах підтискає час і було б непогано довести до кінця проєкти, що знаходяться в кроці від завершення. Корисно закріпити зайняті позиції в особистому житті, творчості, вихованні дітей.

Близнюки

Близнюків чекають пастки, явні або приховані. Практичні завдання, включаючи покупки, платежі та ділові переговори, краще перенести на ранок. Друга половина дня поставить “криве дзеркало” між вами і людьми, які вас цікавлять. Спілкування з партнером, роботодавцем, клієнтом загрожує непорозумінням, з обох сторін можливе свідоме замовчування принципово важливих деталей.

Рак

Раки не схильні до пригод, цінують стабільність і прогнозованість. Зірки йдуть вам назустріч і створюють необхідні умови для задоволення ваших нагальних потреб. У цей день посилюється ваша впевненість у своїх і чужих почуттях, отримують підтвердження інтуїтивні здогади, збуваються очікування. Підтверджується правильність обраної вами політики, навчальної або виховної програми, системи поглядів.

Лев

Аж до вечора вас буде супроводжувати дивовижне везіння, в яке ви вже відвикли вірити. Це вдалий момент для підвищення самооцінки, творчого самовираження, оновлення почуттів. Можливо, ви знайдете друзів або зустрінете довгоочікувану любов. Займіться своєю зовнішністю, цей день прекрасно підходить для відвідування салону краси та магазину одягу.

Діва

День дає непогані можливості для нестандартних кроків, але не обіцяє стовідсоткового результату. Підсумок ваших зусиль може виявитися не таким, як ви потай припускали. Якщо ви любите тверді гарантії, вас може осягнути розчарування, при цьому іншим людям поруч з вами все може даватися легко. Типовим Дівам зірки рекомендують не діяти відкрито, а пошукати більш оригінальні непрямі шляхи до мети.

Терези

Терезам події дня нагадають, що й інші мають право на ініціативу — а значить, на перемогу і пов’язані з нею бонуси (авторитет, визнання, влада). Це прекрасна доба, якщо ви вмієте дружити з потенційними конкурентами, здатні створити групу, коаліцію. В цьому випадку у вас будуть шанси стати її лідером, якщо не зараз, то в найближчі місяці. Терезам з болючим самолюбством зірки рекомендують цінувати ініціативних і талановитих напарників, адже саме з ними цікавіше і співпрацювати, і змагатися.

Скорпіон

Переміщення і переговори принесуть мало користі, якщо ви ведете їх в знайомій манері. Міняйте стиль мислення, частіше прислухайтеся до думки партнера, розвивайте вміння вести діалог. День не надто підходить для важливих ініціатив. Тяга до новизни може зіткнутися з упертістю. Вам можуть заважати перебої зі зв’язком, недолік взаєморозуміння і затишку в родині. Протягом дня можливі розбіжності з оточенням: наприклад, з домочадцями або друзями.

Стрілець

Стрільці опиняться в знайомій атмосфері, що сприяє виходу з кризи. Емоційні бурі зміняться штилем. Якщо ви успішно пройшли випробування, ваші апломб і авторитет закономірно зростуть. Стрільцям, які дали слабину і потрапили в непросту ситуацію, зірки підказують, що не все втрачено, ще є шанс відігратися. Це прекрасний день для повернення до старих друзів, набуття моральної і духовної підтримки.

Козоріг

Для Козорогів зростає ймовірність стати жертвою своїх шкідливих звичок, складного характеру або поганого настрою. Внутрішній дискомфорт може бути спровокований і зовнішніми обставинами: наприклад, щось нагадає вам про те, що ви хочете забути. Варто пам’ятати про підступність бажань, що виникають в цю добу: вони не завжди будуть відображати ваші справжні потреби, а їх задоволення не обов’язково піде вам на користь.

Водолій

Водолії мають шанс задовольнити свою цікавість, добуваючи відомості відразу з декількох джерел. Різноманітність думок та інформаційних каналів буде дуже до речі, якщо ви не в змозі отримати факти безпосередньо, наприклад, дізнатися з перших вуст чужу біографію. Можливо, вам багато підкажуть друзі. У деяких питаннях краще відмовитися від зайвої довірливості, щоб не стати жертвою домислів. Не варто вірити всьому, що вам говорять, якщо справа стосується фінансів, взаєморозрахунків, цінностей.

Риби

Рибам варто перенести будь-які починання на вечір. У першій половині дня бажано позбутися від зайвого ідеалізму, усвідомити розстановку сил і можливі перспективи, подбати про системний захист, підстраховку, резерви. І закономірний успіх, і випадкову удачу краще закріпити офіційно. В кінці дня актуальні ділові роз’їзди, термінові покупки, зустрічі з нагальних практичних приводів. Є шанс отримати реальну допомогу.