fbpx

Гороскоп на 3 жовтня: день сприятливий для нових знайомств та ґрунтовних висновків

Овен

Овнів очікує прилив сил, яким слід правильно скористатися. Протягом дня буде наростати напруженість у взаєминах. Вас також може розпирати творча енергія, що вимагає виходу. Якщо ви не визначитеся, чого саме хочете, до кінця дня протиріччя, що накопичилися, можуть вилитися в конфлікт зовсім не з тими людьми, з якими ви хотіли б посваритися.

Телець

Тельцям належить мислити стратегічно. Забудьте про дрібниці, вирішуйте принципові, наболілі проблеми. Можливий черговий виток боротьби за вплив у сімейних, побутових, фінансових, територіальних питаннях. Не поспішайте висувати ультиматуми і застосовувати санкції. Противником може виявитися дитина, партнер по шлюбу, роботодавець, цінний співробітник.

Близнюки

Для Близнюків день не найспокійніший, зате його уроки будуть дуже корисні. Якщо ви їх засвоїте, прогрес в сферах, які вас цікавлять, помітно прискориться. Сьогодні не вітаються легковажні пригоди, але не варто боятися виправданих ризиків. Необхідно виконати за всяку ціну договірні обов’язки. Небажано кидати на середині шляху справи, особливо, їх складні і відповідальні ділянки.

Рак

Ракам варто врахувати різні грані своїх відносин з партнерами. При взаємній прихильності, велика ймовірність суперечок в шлюбі. Плідна ділова співпраця може супроводжуватися гострою пікіровкою. Потенціал союзу краще перевірити в справі: якщо за фактом ви «спрацювалися», взаємні колкости не мають великого значення. Можна зупинитися на короткостроковому договорі, об’єднатися для конкретної справи.

Лев

Левів сьогодні може відрізняти впертість, негнучкість, фіксація на одній меті, не виключається зайвий матеріалізм і прагматизм. Вечір додасть динаміки і різноманітності, але основним завданням може стати не конкретна дія, а збір інформації. Багато Левів захочуть відчути себе лідером або повноважним представником команди, спільноти, проєкту.

Діва

Дівам зірки не радять квапити події, ухилятися від відповідальності, намагатися розширити «чарівним» чином свої повноваження, територію або область впливу. Не варто піддаватися спокусі, захоплюватися несподіваними можливостями, пропозиціями друзів або рекламними обіцянками: те, що для інших є подарунком долі і шансом вирішити всі проблеми, для вас може виявитися блискучою пустушкою.

Терези

Події цієї доби розвиваються не так швидко, як хотілося б багатьом Терезам. На динаміку сюжетів може вплинути фактор з минулого, наприклад, не залагоджене до кінця матеріальне або ділове питання. Не виключено, що доведеться заново оформити угоду, уточнити порядок взаєморозрахунків, заплатити штраф або податок, обміняти або повернути товар.

Скорпіон

День підвищує успішність Скорпіонів у коханні, дружбі, мистецтві, творчості, дає надію на приємний бонус, знахідку, знижку, на гостинність або згладжування протиріч. Можливий особливий інтерес до традицій і природних умов інших країн, мирних гармонійних схем акліматизації або культурної асиміляції. Мандрівники та емігранти знайдуть притулок або зустрінуть споріднену душу далеко від дому.

Стрілець

Стрільцям день дозволяє зануритися у вирішення практичних питань. Можна підвищити спритність у поводженні з інструментами, навчитися ефективно працювати з потрібними матеріалами, домогтися перемог у сфері кулінарії, прикладної медицини, дресирування тварин. Якщо ручна праця і ведення господарства не ваша стихія, буде нескладно знайти майстрів для виконання робіт.

Козоріг

Козорогам протягом усього дня корисно стежити за обстановкою, так як саме розуміння ситуації і чужих мотивів підкаже вірну тактику. На початку дня важлива дипломатичність, готовність до поступок. Проявляти ініціативу, вирішувати складні завдання, ризикувати краще в другій половині дня. Пригоди заради гостроти відчуттів не вітаються.

Водолій

Зірки радять Водоліям робити скромні функціональні придбання, уникати великих витрат і не захоплюватися предметами розкоші. Найбільше задоволення принесе вибір, продиктований необхідністю: спланувавши головне, ви зможете дати волю фантазії в деталях. У список потреб можуть потрапити ліки, товари для вихованців, продукти і напої, інструменти для роботи, дрібне побутове начиння.

Риби

Риби можуть зосередитися на інформації, яка їх хвилює. Обставини дозволяють зануритися в навчання, листування, поглиблене вивчення будь-яких матеріалів, маршрутів, планів, інструкцій. Можна зайнятися оформленням документів, отримати консультацію у професіонала. До звісток краще поставитися з довірою і серйозністю.

You cannot copy content of this page