fbpx

Гороскоп на 30 березня: зірки обіцяють приємний день, але декому зі знаків Зодіаку потрібно бути обережними

Овен

День додасть Овнам явних або прихованих тривог у зв’язку з майбутнім. Він посилить підозри і побоювання, пов’язані з оподатковуваною базою доходів, матеріальною гранню дружби або любові. Варто перевірити надійність довгострокових вкладень, основу податкових і фінансових схем: не виключено, що в них є уразливості і потрібна реконструкція системи безпеки (наприклад, страхування вкладів).

Телець

Тельцям тісно в заданих рамках. Можливе обмеження в бажаннях і звичках. Не виключається контроль, іспит, заборона, жест недовіра, відмова у свободі або праві на особисту оригінальність. Їм доведеться суворіше дотримуватися свого обов’язку, дисципліну і професійну етику, тримати дистанцію, поважати чужі права і кордони, рахуватися з думкою колег, клієнтів, начальства, наставника, інстанцій.

Близнюки

Близнюкам доведеться стати організованішими в роботі і рутинних справах, а також в лікувальних, ремонтних, перевірочних і профілактичних процедурах. Завдання цього дня не взяти кавалерійським наскоком. Можлива корекція плану, перебудова ідейної системи або матеріальної бази. Не виключається цілий ряд неприємних сюрпризів. Належить відмовитися від зайвої гидливості і частіше включати інтуїцію.

Рак

Ракам в цей день важливо узгоджувати свої внутрішні відчуття з зовнішньою обстановкою, інакше їх чекає сюрприз: там, де раніше була підтримка, тепер з’явилися обмеження. Залежно від ситуації, ви можете зіткнутися з нестачею прав, фінансовим бар’єром, податковим тягарем, недовірою і відкиданням групи, неприйняттям вашої творчості і невизнанням статусу, проблемою у коханні.

Лев

Зірки звертають увагу Левів на основоположні принципи їх побуту, кар’єри і відносин з людьми. Може вимагатися оновлення укладу, зміна довгострокового договору, перегляд професійних перспектив, житлових умов, принципів дружби. Є передумови для нервозності і загострення конфлікту. У стратегічних питаннях необхідний баланс свобод і обмежень, прав і обов’язків.

Діва

Діви можуть зіткнутися з несподіваною зовнішньою перешкодою — але легко подолають її, включивши інтуїцію і вміння викликати довіру. Якщо на вашому шляху встав бюрократичний бар’єр, ігноруйте формальності і пропонуйте приватну розмову в обхід протоколу: це допоможе вам залагодити непорозуміння, пройти перевірку або отримати дозвіл. Вирушати в дорогу краще заздалегідь: можливий сюрприз.

Терези

Терезам стане в нагоді далекоглядність і проникливість в матеріальних питаннях. Події цього дня ставлять особливий акцент на стратегічних ресурсах — наприклад, на довгострокових нових вкладах. Там, де йдеться про майбутні доходи, вигоди або податки, не в усьому варто вірити друзям. Можливий прихований підступ в оригінальному реченні. Краще почекати з важливою покупкою, продажем, інвестицією.

Скорпіон

Скорпіонам важливо контролювати свої звички, пам’ятати про борг і дисципліну. Коректність стане в нагоді в спілкуванні з друзями і колегами, не буде зайвою у родині і на спільній території. Ключ до успіху — дотримання кордонів і почуття міри в експерименті. Спроба “зайти за прапорці” може каратися суворо, аж до відчуження зараз або формування репутації небажаного елементу на майбутнє.

Стрілець

Стрільцям не зашкодить тимчасове усамітнення. Якщо не можна без спілкування, задайте йому оптимальні межі. Важливо не просто звузити коло професійних, дружніх або родинних зв’язків, а стати в ньому розбірливішими. Цей день підсилює емоційність, притупляє пильність і формує таємний ґрунт для неприємностей. Розумна дистанція вбереже вас від невірних слів, дасть час відпочити або подумати.

Козоріг

Козорогам варто додатково вивірити свою стратегію на майбутнє. Залежно від особистих пріоритетів і зовнішніх обставин, не завадить перевірити на розумність свої фінансові, професійні, творчі або любовні плани. Небажані покупки, продажі та вкладення. Добрим знаком буде відсутність неприємностей: вона скаже про стійкість вашої позиції і грамотно взятий напрямок.

Водолій

Водоліям краще тиснути на гальмо, а не на газ. Краща політика — перестраховка. Потрібна обачність в професії, в спілкуванні з друзями, начальством, інстанціями, домочадцями. Можлива перевірка пильності, сюрприз в домашніх або ділових планах. Стане в нагоді дисципліна, почуття обов’язку, частка аскетизму і байдужості до спокус. Не варто вступати на посаду, різко змінювати цілі, проєкт, житло.

Риби

У Риб є спокуса внутрішньо розслабитися, але краще цього не робити. Ситуація непередбачувана: старі прикмети і схеми не працюють, а нові правила в черговий раз змінюються. Замість одних небезпек можуть з’явитися інші, більш підступні. На щастя, ви не беззбройні: не варто скидати з рахунків свою інтуїцію і вміння «читати між рядків» (у тому числі, коли інформація йде з-за кордону).

You cannot copy content of this page