fbpx

Гороскоп на 30 червня: сприятливий день для подорожей, особливо сприятливим цей день буде для Козерога. Тому не пропустіть момент, коли можна залучити удачу у своє життя

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Відмінний день для проведення ділових переговорів на будь-якому рівні. Ви робите гарне враження на впливових людей, що оточують вас і помічають ваші гідності, представники протилежної статі не скупляться на компліменти. Ви знаєте, кому і що би мовити, не губитеся, якщо опиняєтеся в новій компанії, залучаєте увагу тих, хто вам цікавий.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Не намагайтеся впоратися з усіма проблемами самостійно – в цьому просто немає необхідності, адже поруч є люди, до яких можна звернутися і за порадою, і за допомогою. Сприятливий день для початку дружніх і романтичних відносин, та й взагалі будь-які знайомства будуть корисні.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Хоча уникнути труднощів не вдається, ви не здаєтеся, і правильно робите – з часом все вийде, від вас потрібні терпіння і наполегливість. Можливо початок нових ділових відносин, отримання пропозицій про зміну роботи, якийсь давній професійний конфлікт вдасться врегулювати найнесподіванішим чином.

РАК (23.06 – 23.07)

З професійної точки зору день вдалий, лише у вирішенні фінансових питань необхідна обережність, тому що ви схильні до даремних витрат. Непоганий день для початку співпраці з людиною, що розділяє не тільки ваші ділові інтереси, але і погляди на життя. Сприятливий день для співбесіди, зустрічі з потенційним роботодавцем.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

День хоч і нелегкий, але цілком вдалий. Колеги і керівництво відчувають ваше терпіння, ділові партнери намагаються спровокувати вас на необдумані вчинки, але почуття гумору допомагає вам зберегти рівновагу і не наробити дурниць. В середині дня несподівано запропонує допомогу людина, від якої ви не чекали нічого доброго. Не виключено, що спільна діяльність покладе початок прекрасної дружби або  роману.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Чи не все задумане виходить. З вирішенням важливих професійних питань краще не поспішати: є ризик зробити серйозну помилку, наламати дров. У фінансовій сфері також не все гаразд, очікувані грошові надходження затримуються, багато представників знаку витрачають більше, ніж варто було б.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Відповідний день для ділових зустрічей і переговорів, в тому числі з людьми, співпраця з якими для вас – поки лише питання майбутнього. Вам неважко справити хороше враження навіть на тих, хто надзвичайно вимогливий і розбірливий в контактах, навколишні відзначають ваші гарні манери, бездоганний смак, дотримання правил етикету.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Відповідний день для того, щоб повернутися до планів, які ви коли-то давно будували, але не змогли втілити в життя. Зараз можна сміливо братися за щось принципово нове, зовсім не схоже на те, чим ви займалися раніше, вас веде інтуїція, підказки якої сьогодні безпомилкові.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Вплив негативних тенденцій сильний, і позначається воно, в першу чергу, на стан справ у професійній сфері. Багато що може не ладиться, проблеми на роботі виникають як ніби на порожньому місці, вирішити їх вдається не відразу. Ділові партнери порушують досягнуті домовленості, можуть зриватися угоди, на отримання прибутку від яких ви розраховували.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Перша половина дня сприятлива – це час плідної роботи, ділового спілкування. Не виникає проблем з вирішенням актуальних завдань, як би складні вони не були. Це час підходить для спілкування з чиновниками, представниками державних органів. Можливі цікаві ділові пропозиції, але ви не поспішайте погоджуватися на них, набиваєте собі ціну, і правильно робите. Супер сприятливий день

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Суперечливий день. Ви налаштовані оптимістично, за справи беретеся з ентузіазмом, серйозних помилок не допускаєте – але все одно все йде якось не так і не туди. Не виключені фінансові труднощі, головна причина яких в тому, що очікували ви багато чого, а отримали мало. Можливі проблеми на роботі, однак можна не сумніватися в тому, що найближчим часом вони будуть подолані.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Все задумане виходить, відкриваються нові можливості і перспективи. До того ж у вас дуже багато цікавих ідей, і немає ніяких причин відкладати їх реалізацію – як раз сьогодні можна швидко досягти успіхів. Дуже гостро ділове чуття представників знаку, угоди, які укладають Риби, приносять прибуток.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page