Гороскоп на 30 грудна: день ідеально підійде для очищення думок і житла від негативу

Овен

День пройде під знаком концентрації сил і розсудливості. Успіхом увінчаються справи, пов’язані з фінансами, покупками і придбаннями. У професійній діяльності рекомендується не ризикувати й діяти старим, перевіреним способом.

Телець

Для успішного завершення розпочатої справи астрологи радять заручитися підтримкою знайомих або друзів. Варто попросити їх про допомогу, адже в останній момент ситуація може круто змінитися. Рішучість, оптимізм, терпіння – й успіх гарантований.

Близнюки

Можливий несподіваний поворот у вашому житті. Інтуїція і передбачливість допоможуть отримати прибуток. Удача перебуває на вашому боці, але не слід забувати, що іноді за добро добром не платять. Зірки попереджають про можливі розчарування.

Рак

Астрологи радять заручитися підтримкою впливових осіб. Дійте старими, перевіреними способами, уникайте нововведень – і успіх буде за вами. Вас можуть засмутити невеликі сімейні неприємності. Потрібно набратися терпіння й пережити труднощі у стосунках із близькими людьми.

Лев

Успіх супроводжуватиме в справах, пов’язаних із фінансами, з покупками і придбаннями. Проявлена цього дня емоційна гнучкість і доброзичливість до оточуючих людей допоможуть закласти основи фінансового підйому або майбутнього успіху в кар’єрі.

Діва

Цього дня активізуються партнерські відносини. Ви можете з успіхом реалізувати себе в підприємницькій, фінансовій діяльності. Вільний час краще присвятити творчості. Велике значення для душевного комфорту матиме емоційна обстановка в сім’ї.

Терези

День обіцяє бути сприятливим. Перша його половина буде насичена енергією й позитивними емоціями. Вона мине у благотворному дружньому і діловому спілкуванні. Для досягнення гармонії постарайтеся уникнути егоїзму. У цей день небажано розлучатися з коханою людиною.

Скорпіон

Уважно поставтеся до пропозицій з боку керівництва і думок своїх колег. Можливе укладення вигідних угод. У другій половині дня велика ймовірність приємного сюрпризу і несподіваних звісток, які благотворно вплинуть на ваше життя. В особистих стосунках намічається зрушення в кращий бік.

Стрілець

Можливий несподіваний поворот у вашому житті, причому не обов’язково позитивний. Ймовірно, високий життєвий потенціал і жага діяльності змусять вас задовольнити миттєвий інтерес, ризикнувши всім заради примарних цілей. Зірки попереджають про розчарування і провали не лише в роботі, але й в особистому житті.

Козоріг

Є висока вірогідність успішно реалізувати себе в підприємницькій, фінансовій діяльності. Ви здатні впоратися з багатьма справами на роботі. А ваша активність і діловитість буде відзначена начальством або партнерами по бізнесу. Вільний час краще присвятити творчості.

Водолій

У вас – вдалий період. Життєва активність досягає кульмінаційної точки. Сміливо рухайтеся вперед – природжена м’якість і зовнішня чарівність допоможуть вирішити будь-які конфлікти. Не відмовляйтеся від допомоги, якою б вона не була.

Риби

Можливі труднощі у стосунках з близькими людьми. Не виключено, що всі втомилися від ваших емоційних сплесків, постійного невдоволення і примх. Спробуйте позбутися цих недоліків. Присвятіть другу половину дня активному сімейному відпочинку.

Фото спеціально для Особлива