fbpx

Гороскоп на 30 серпня: почніть день з позитивного настрою

Овен

Для Овнів сьогодні зросте значущість взаємин з партнером, спільнотою, клієнтурою. Вибираючи імідж і лінію поведінки, бажано враховувати зовнішні вимоги середовища. У будь-якій справі допоможе вміння підтримати діалог і взаємовигідне співробітництво. Можна не турбуватися про рівновагу інтересів в сформованому союзі, де давно розподілені ролі, права та обов’язки, проте варто уникати навіть легких непорозумінь там, де не прописаний чіткий сценарій, присутній ґрунт для прихованих образ і претензій.

Телець

Тельцям варто внести більше стабільності в плани, пов’язані з будинком, нерухомістю, творчістю, вихованням дітей. День допомагає відмовитися від непотрібного, зберігши те, що дійсно цінне для майбутнього, забезпечує перспективу, надійність, зростання, процвітання. Не варто захоплюватися дрібницями. Перевагу краще віддати контролю над глобальними програмами, оцінці перемог і промахів в цілому. Особливу важливість може мати законність отриманих прав, досягнутий рівень професіоналізму, питання безпеки.

Близнюки

Близнюкам пора перебудувати ритм життя. Обставини вимагають більш активної життєвої позиції, заохочують ініціативу і підприємливість. Можливо, вам пора відправитися в дорогу, зайнятися спортом, активізувати пошуки або спровокувати новий виток конкуренції. Для таких завдань день формує відповідний настрій, підстьобуючи азарт і тягу до розширення можливостей. Можна розраховувати на підтримку друзів.

Рак

Ваша дипломатичність піде на користь сімейним справам, а також сформує ваш образ мирної, приємної, врівноваженої людини в очах колег і клієнтів. Не захоплюйтеся важкою і брудною роботою. Вибирайте заняття, пов’язані з облагороджуванням і естетизацією навколишнього простору. Думки про будинок стають більш інтенсивними. День підходить для прийому гостей, для купівлі, продажу або оцінки нерухомості.

Лев

Левам не варто втрачати ні оптимізму, ні бойової форми. Гарний настрій допоможе вам не упускати планку, вірити в себе і в свою удачу, не розмінюватися на дрібниці і ставити собі гідні цілі. Зібраність і професіоналізм необхідні для подолання бар’єрів і загальної ефективності. День дозволяє вирішити важливе правове питання, підходить для взаємодії з іноземцями та розширення поля впливу.

Діва

Дівам не варто прагнути до перших ролей і до інтенсивних контактів, бути на виду сьогодні не найвдаліше рішення. Не рекомендуються і зайві навантаження, хоча можна і потрібно проявити завзятість в завершенні вже розпочатої справи. Якщо не передбачається термінових турбот, не завадить взяти додатковий вихідний, щоб привести в порядок свої думки або заповнити розтрачений енергетичний резерв. Добре використовувати цей день для засвоєння нових вражень, особливо, якщо вони виявилися яскравими і незвичними.

Терези

Терезам краще обмежитися роллю генераторів ідей, уникаючи активної ролі в їх безпосередній реалізації. Найбільшими ризиками загрожує фінансова участь, але ви також можете понести технічний або моральний збиток. Позаштатний момент може зіпсувати вашу дружбу з людьми або фінансовою організацією. Не варто ініціювати процеси, що зачіпають ваші і чужі інтереси, займатися злиттям капіталів, купівлею-продажем, відкриттям бізнесу, фінансовими операціями. Найбільш вдалі вклади в нерухомість.

Скорпіон

Скорпіонам важливо вміти ефективно співпрацювати, навіть на тлі гострих розбіжностей. Можливий короткочасний альянс з опонентом заради спільної мети. Не стрясайте повітря словами, доводьте свою силу вчинками. У партнерстві узгодьте зусилля і не заважайте один одному. Знання застосовуйте на практиці, інакше вас випередять конкуренти. У кастингу переможе той, хто дивиться на речі реалістичніше, діє швидше, враховує більше нюансів. Особиста симпатія не допоможе, якщо ви ліниві або не володієте потрібними навичками.

Стрілець

Стрільцям варто взяти під контроль комплекс повсякденних справ. День ставить акцент на порядку, стабільності, рентабельності, підходить для обліку товарів, контролю ресурсів, впровадження нововведень, системних перевірок. Добре працювати з матеріалами, продуктами, ліками, інструкціями, рецептами, платежами, службовою документацією. У потоці рутинних повідомлень вам може попастися інтригуючий особистий лист.

Козоріг

Ранок дозволить Козорогам зайнятися рутиною, але головним моментом дня може виявитися вельми неординарна подія. Не виключено, що при цьому задоволення і інтерес перетворяться в обов’язок. Можливо, вам доведеться побувати на зустрічі або іншому заході в рамках службових обов’язків або заради будь-яких важливих особистих цілей. Не виключено, що доведеться врахувати дрес-код або інші вимоги. Якщо ви відчуваєте щирі почуття, вам може бути складно (або небезпечно) висловлювати їх прямо і вільно.

Водолій

Цей день посилить потребу Водоліїв у свободі душевній і фізичній, може повернути їм колишній ідеалізм. Не варто пов’язувати себе зайвими зобов’язаннями, додатковою рутинною роботою. Важливо бути на одній хвилі з друзями. Якщо ви хворієте, спілкування з однодумцями може виявитися цінніше режиму і ліків. Велика ймовірність фінансових прорахунків, не найкращий момент для угод, вкладень, покупок.

Риби

День напружений, зате підсумки вас порадують. Не будьте ні напористі, ні пасивні, скрізь шукайте баланс. Відзначайте зміни в будинку, в поведінці партнера, друзів, шефа. У важкий момент допоможе щасливий випадок. Подвійно щасливі будуть Риби, які добре потрудилися над собою або над дорученою справою. Позитив, отриманий в цю добу, забезпечить їм ентузіазм для подальших дій. Якщо ви лінувалися, сподівалися на авось або на свої таланти, ефект очікується більш скромний, але час виправити становище у вас ще буде.

You cannot copy content of this page