fbpx
Гороскоп

Гороскоп на 30 травня: зірки обіцяють вдалий день, коли корисно буде навести порядок в телефоні, комп’ютерних файлах і листуванні

Овен

Овнів чекають новини, але навряд чи це знахідки і сенсації. Може прийти підтвердження, уточнення, додаткова пропозиція. День змусить вийти за рамки приватного життя і бути в курсі соціальних подій. Можливий інтерес до макропрогнозів, професійних або фінансових програм. Виконання плану затягується, потрібне повторне обговорення, перегляд даних, повернення до колишньої дискусії, інформує Ukr.Media.

Телець

У Тельців викликають інтерес плани і прогнози (особливо, пов’язані з важливими для них оновленнями і кар’єрним зростанням). День створює формальні обмеження вашої незалежності, зате не ставить перешкод в цільовому спілкуванні з людьми, в роботі з інформацією та документами. Варто використовувати цю свободу для того, щоб залишатися в курсі професійних новин і глобальних соціальних трендів.

Близнюки

Близнюкам день допоможе взяти контроль над собою і ситуацією, зробить їх більш дисциплінованими і відповідальними. Вони зможуть вдало задіяти свої інтелектуальні та організаційні таланти, професійну освіту та цінні зв’язки, будуть хорошими адміністраторами, аналітиками, програмістами, посередниками, кураторами, координаторами. Можливе повернення до колишньої теми, схеми або посади.

Рак

Раки погано вписуються в задані людьми і ситуацією шаблони, через що їх емоційний стиль дій може припасти не до місця або бути не оцінений з гідністю. Обставини пропонують їм стати частиною системи, вони ж надають перевагу персональній ініціативі з натхнення. Щоб домогтися в цей день офіційного успіху, їм доведеться дотримуватися цілого комплексу писаних або негласних правил.

Лев

Левам не варто пропускати цей день, якщо вони хочуть зміцнити відносини з потрібними людьми і групами, з особистих або професійних міркувань. Це прекрасний момент, якщо ви хочете бути ближче до відомих персон або зміцнити власну популярність. Вдалий час для повторної особистої пропозиції, для участі в корпоративному заході, колективній програмі, дискусії на важливу всім тему.

Діва

На першому місці у Дів борг і дисципліна. У планах очікується тимчасовий відкат назад з відходом на колишні позиції, що не так погано — наприклад, є шанс повторно пройти співбесіду або тест. Бажано підтримувати контакти з начальством. Важливе здоров’я, потрібна системна терапія або профілактика. Не все просто з любов’ю і дружбою, якщо відносини не вписалися в сценарій служби і кар’єри.

Терези

Терези захищені розумною системою, грамотним кодексом правил або якісною програмою. Вони можуть не хвилюватися за свої справи і відносини в довгостроковій перспективі. Багатьох Терезів виручать знання і професійні зв’язки, у тому числі, зарубіжні. Легковажних і безтурботних Терезів підтримають друзі, діти або обставини. Повернення, заминка або відстрочка не страшні, бо в цілому все йде за планом.

Скорпіон

Скорпіонам корисно навести порядок у своїх володіннях і в документах. В поле зору можуть потрапити базові схеми, плани або програмні коди. Потребують перевірки кордони території, системи безпеки, несучі конструкції, сценарій, архітектура. Одночасно, пора розставити пріоритети в значущих відносинах, особливо, сімейних, професійних і дружніх. Процес переоцінки затягнеться.

Стрілець

Стрільцям цей день дозволяє задіяти корисні відносини, у тому числі, персональні. Виключити непорозуміння і провокації допоможе укладений раніше договір, строгий регламент або надійний протокол. Це вдалий час для відновлення офіційних і дружніх зв’язків — особливо, якщо вам потрібно отримати консультацію або переоформити пакет документів — але хід таких справ навряд чи буде швидким.

Козоріг

Козорогам належить керуватися принципом економії ресурсів (перш за все, грошей і особистого часу). Корисно навести порядок в документах, комп’ютерних файлах, службовому листуванні. Потрібен ліміт на позапланові витрати. Назріла оптимізація бюджету, але поки не варто остаточно закривати великі статті витрат і списувати з балансу активи: в найближчі місяці вони ще зажадають уваги.

Водолій

Водолії хочуть слідувати своїм правилам і принципам, і часто це їх вигідний сценарій. Але у важливій сфері вони знову зайдуть в знайомий глухий кут, який змусить їх понервувати і оголить їх внутрішній конфлікт. Можлива криза у родині, дружбі, професії. Незважаючи на впертість і небажання перебудовувати плани, життя змушує їх до ґрунтовного перегляду своїх звичок, укладу або стратегії.

Риби

Рибам є сенс зробити перерву в реалізації своїх персональних бажань. На перший план виходять сімейні, соціальні, професійні чи інші правила, яким Риби, в тій чи іншій мірі, змушені підкорятися. Перебування в системі може нав’язати їм чужі стандарти і блокувати потік їх натхнення. Домашні, мережеві та інші розмови йдуть по колу, намічається екскурс в минуле.

You cannot copy content of this page