Гороскоп на 30 жовтня: сьогодні важливо правильно зрозуміти свої можливості і розрахувати сили

Овен

Повністю піти в рутинну роботу Овнам сьогодні заважають романтичні думки і любовні мріяння. Можливо, ви часто будете опинятися в жіночій компанії, спостерігати або обговорювати різні жіночі проблеми. На жаль, в цей день, спілкуючись з представницями прекрасної статі, ви втрачаєте здатність діяти чітко і методично.

Телець

Тельцям варто заново узгодити порядок спільних дій, розподіл обов’язків в партнерстві або в сім’ї. У людини, з якою ви зараз співпрацюєте, з’явилися (або ось-ось з’являться) нові міркування, якими вона з вами може не ділитися, покладаючись на вашу проникливість. В кінці дня варто подумати над оптимізацією домашнього розпорядку. Можуть зажадати уваги нюанси, пов’язані з нерухомістю, земельною власністю, у батьків — з їх роллю у вихованні та освіті дітей.

Близнюки

Близнюкам сьогодні важливо правильно зрозуміти свої можливості і розрахувати сили. В іншому разі, навіть плюси дня перетворяться в мінуси, а будь-яка нештатна ситуація вдарить по самопочуттю. Вас може чекати дорожня пригода, складна зовнішня обстановка, нетривіальне робоче завдання, інше випробування. Ймовірні проблеми в гостях, при спілкуванні з іноземцями та іногородніми. Небажані поїздки, починання.

Рак

Ракам варто відповідальніше підійти до управління бюджетом і резервами. Ситуація не розташовує до скнарості, ні до бездумного марнотратства. Перевагу краще віддати плановим покупкам, цільовому фінансуванню. Господарський далекоглядний підхід доречний і в поводженні з нематеріальними ресурсами: пора всерйоз подумати про корисне застосування творчого або професійного досвіду.

Лев

Левам належить приборкати амбіції і направити увагу на повсякденну реальність. Службові та інші обов’язки виконуйте на совість. Для того щоб все встигнути, виключіть поспіх і суєту, але чітко дотримуйтеся заданого розкладу. Розмови повинні бути предметними, конкретними. Систематичність бажана не тільки в справах, а й у всіх інших сферах життя. Навіть якщо ви завантажені рутинною роботою, знайдіть час для стандартних косметичних процедур, для приведення в порядок житла або робочого місця.

Діва

Дівам корисно тренувати проникливість і виробляти чіткість думки. Зараз заново формується основа для вашої взаємодії з людьми і не виключено, що заодно створюється новий ґрунт для нерозуміння, обману. Не дійте напролом, але намагайтеся відразу прояснювати спірні і сумнівні моменти. Не поспішайте укладати домовленості і обмінюватися обіцянками з тими, кого погано знаєте.

Терези

Терезам не варто відмовлятися від допомоги рідні і близьких друзів. Якщо йдеться про проєкт, можлива його додаткова підтримка за рахунок благодійних пожертвувань, фінансування з несподіваних джерел. У складному випадку можна розраховувати на хороший юридичний супровід. Є шанс зробити щось корисне для сім’ї, домашнього облаштування, кар’єрного росту.

Скорпіон

Скорпіонам цей день нагадає, що навіть у коханні і творчості є рамки і правила. Тим більше, не варто забувати про них в партнерстві і офіційних контактах. На щастя, сьогодні бути вірними своєму обов’язку вам неважко, а часом і приємно. Це відмінна доба, якщо ви скрупульозно виконуєте свою частину зобов’язань, слідуєте плану, договору, концепції. Вдалий момент для підсумкової довірчої розмови.

Стрілець

Стрільцям сьогодні варто бути більш чуйними до атмосфери в групі, настрою аудиторії. День хороший для світських бесід про все на світі — але лише до того моменту, поки не торкнуться питання грошей, форми або відповідальності. Ваші ідейні аргументи можуть розбитися об сувору реальність, наприклад, об дефіцит коштів для здійснення тієї чи іншої ідеї, об брак часу або прав для її повноцінної реалізації.

Козоріг

Козорогам варто менше говорити і більше робити. У ряді випадків від вас буде потрібно тільки пасивне очікування. Вільний час, що з’явився, ви можете заповнити приємними заняттями — наприклад, візитом в салон краси, шопінгом, коротким побаченням з коханою людиною. Сьогодні добре закріплювати віддалені контакти, закордонні зв’язки, дружбу з впливовими особами.

Водолій

Для Водоліїв ситуація розгортається в позитивну сторону. Однак зірки вважають, що вам зараз протипоказана пасивність, і наполягають на тому, що вам слід ретельно продумати систему безпеки. Проігнорувавши цей етап, ви ризикуєте в майбутньому постійно стикатися з витоком інформації або кадрів, з крадіжкою вистражданих вами ідей або зрадою однодумців.

Риби

Більшості Рибам доведеться змиритися з перебігом подій. На щастя, це не означає, що ви зв’язані руками та ногами. Дійте швидко, не бійтеся проявити сміливість, прямо заявляйте про свої смаки, плани, переконання. Є можливість вдалих несподіваних придбань, корисних нових знайомств. Добре освоювати прогресивні методи в сфері, що вас цікавить. Особисті відносини гостро потребують оновлення в бік чесності і відкритості, інакше з’являється ймовірність втрати взаємного інтересу і розставання.