Гороскоп на 30 жовтня: запасайтесь терпінням і слідуйте чітко плану на день

Овен

Доля ставить межу активності Овнів і змушує їх або спасувати перед непереборною об’єктивною перешкодою, або сісти за стіл переговорів. Овни, які одного разу вже знехтували такою можливістю, отримають другий (і, ймовірно, останній) шанс. Проявляти зайву завзятість і намагатися взяти бар’єр за всяку ціну зірки не радять: зараз це рівносильно для вас спробі пробити лобом глуху стіну.

Телець

Тельцям вигідно мати чисте минуле і прикриті тили. Найкращий варіант — бути спостерігачами подій. Але Тельцям, які вже ступили на слизький шлях, доведеться пройти його до кінця. Можливі розчарування, нездужання, осічка, неприємна розмова, обрив шляху, заборона або відмова. Довірливі і нерозбірливі Тельці, які затіяли авантюру або зв’язалися не з тими людьми, виявляться в глухому куті або в пастці.

Близнюки

Близнюків вразять раціональні аргументи. Цінніше компліментів і “погладжувань” буде дружня і професійна критика. Вдалий час для повторної бесіди на принципову тему, для участі в старій, але ще актуальній колективній дискусії. Прогресу завадить об’єктивне минуле: неоформлений документ, технічна або бюрократична заминка, низький рейтинг або прохідний бал.

Рак

Ракам не варто сподіватися на легку перемогу і чекати бонусів. Це день конструктивних переговорів, у тому числі, подружніх і партнерських. Він може ознаменуватися повторною нарадою, консультацією, бесідою на ключову тему, новим ходом контрагента, повідомленням з держустанови, вердиктом комісії або інстанції. Краще почекати з остаточним оформленням договору: в ньому ще будуть поправки.

Лев

Леви натраплять на кордони, виставлені суворою реальністю. Наприклад, на ліміти в спілкуванні і пересуванні, на бюрократичні причіпки, відмови або критику важливих для них ідей. Грань допустимого їм може вказати стан здоров’я або досвід. Хвилину розчарування переживуть Леви-ідеалісти. Зірки натякають, що бар’єри цього дня породжені старими правилами, які незабаром будуть скасовані.

Діва

Зірки радять Дівам мінімізувати активність і діяти лише в разі крайньої необхідності. Цей день завадить вам проявити ваші природні позитивні якості і пустити в хід переваги. Ви ризикуєте знецінити частину своїх прав і перемог, а з усіх можливих сценаріїв вибрати найбільш провальний. Чим критичніший момент, тим обережніше слід вести переговори і заповнювати документи.

Терези

Терези чекають адекватного зворотного зв’язку, але отримати його можуть не завжди. Багато Терезів зіткнуться з недоброзичливістю, мовчанням, претензією, критикою або відмовою. Також, можлива провокація на повторну розмову. На переговори в цю добу варто йти лише в разі необхідності і не робити ставку на свою чарівність. Краще запастися потрібними документами і короткою, але переконливою аргументацією.

Скорпіон

Скорпіони можуть зіткнутися з необхідністю пройти повторний тест або з критикою своєї роботи. Не надто гармонійно складуться відносини з колегами, підлеглими, персоналом, сервісами, попутниками. Поле дій ще раз обмежать старі перешкоди. Має сенс скасувати відрядження, знайомство, влаштування на службу, візит до лікаря, вирішення бюрократичного питання, роботу з документами.

Стрілець

Стрільцям не варто боятися провалу, але і розраховувати на нові висоти не доводиться. Не надто вдало закінчиться розмова, знайомство. Зірки радять не сумувати і бути реалістом: скромний результат — теж результат. День підказує не найприємніші теми, нагадує про минулі помилки і вимушені об’єктивні обмеження. Потрібен час на уточнення даних або відновлення інформації.

Козоріг

Козорогам показаний шлях обмежень. Міру і кордон при цьому підкаже особистий досвід. Козорогам, які його не мають, доведеться орієнтуватися на мудрість старших або на все ще діючі правила. Запрошення до діалогу краще відхилити. Якщо розмову або зустріч не можна перенести, потрібна пауза на обдумування відповіді. Небажано оформляти документи, особливо, пов’язані з будинком, авто і кар’єрою.

Водолій

Підсумки цього дня Водоліям зіпсує та чи інша «ложка дьогтю». Може не кращим чином закінчитися поїздка, листування або візит. Можливе зависання повідомлень, затримка відповіді, отримання відмови, розчарування в очікуваннях, холод або пауза у відносинах. Краще відкласти відвідування інстанції, сеанс зв’язку, знайомство, публікацію тексту або фото, оформлення візи, початок навчання, відправку листа або посилки.

Риби

Рибам не варто розраховувати на удачі у вигляді прибутків або інших бонусів. Для обережних Риб найкращим подарунком долі стане відсутність поганих новин і нових збитків. Рибам, які вчинили промах, доведеться переконатися в своїй помилці і змиритися з неможливістю виправити її по гарячих слідах. Ймовірно, для цього будуть потрібні додаткові переговори, перерахунки або переоформлення документів.