Гороскоп на 30 жовтня: Зірки пророкують важкий день і приємні сюрпризи

Овен

День дасть Овнам допомогу чи захист: розширить поле для маневру, підкаже варіант, додасть оптимізму прогнозу співробітництва. Покращиться емоційно-моральний фон, щось спонукає вас або інших людей на шляхетність. Суперечки будуть регулюватися не тільки сухими формальностями і утилітарними цілями, але й етикою, вищими цінностями. Можлива допомога від зарубіжних друзів або духовних однодумців. Джерело

Телець

Тельцям зірки натякають, що сьогодні немає гострої необхідності розставляти крапки на «i» в переговорах. Замість вичерпної відповіді, категоричного вердикту або твердої обіцянки, цілком допустимо перервати виступ або діалог на інтригуючому знаку питання. Можна дозволити собі відхилення від програми робіт, порядку денного, ходу дискусії. Саме час перейти до неформальної частини будь-якого заходу.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам краще не діяти поодинці: парна чи командна гра помітно збільшить шанси на везіння, виграш або компенсацію. Можна отримати допомогу впливових людей або за рахунок попадання в більш сприятливе середовище. Паузу у справах непогано використовувати і для розширення горизонтів. Вільний час добре провести в екзотичному місці, на престижному заході або в популярній групі.

Рак

Сьогодні у Раків можливі зайві клопоти за велінням душі, але функція «плеча» може бути і необхідністю, частиною тактики. Згладити сімейні та інші сварки допоможе корисна послуга, добровільна допомога. Залежно від ситуації, безцінним внеском у справу миру стане асистування у справах, побутова турбота або моральна підтримка. Можна взяти на себе турботи про підопічних, про благоустрій спільного володіння.

Лев

Сьогодні Левам щастить у справах з елементом авантюри і творчості. Вони дадуть відмінний привід відволіктися, «провітритися», розім’ятися. Поєднання початкового інтересу, позитивної динаміки і креативної складової зміцнить ваш дух і поверне душевну рівновагу. День підходить для подорожей, представницьких акцій, фітнесу, змагань, активних ігор з дітьми, можливі успіхи в спорті, політиці, рекламі.

Діва

Сьогодні Дів чекає хвилина позитиву у зв’язку з їх особистим життям, з батьками, сім’єю, переконаннями, традиціями, природою, тваринами. Може намітитися довгоочікуваний приїзд або від’їзд, виправдатися вкладення в будинок і сім’ю, прийти допомога від близьких людей, земляків або з далекої батьківщини. Можливий приплив натхнення, віри, спогадів, поліпшення психологічного клімату або побутових умов, поява гостей.

Терези

Терезам зірки радять не втрачати сприятливі можливості у сфері навчання, подорожей, поїздок і розваг. Не варто відмовлятися від паралельних пропозицій: суєта окупиться. Ситуація нестабільна і те, що зараз доступно, незабаром загpoжує стати для вас приємним спогадом. Ваше оточення може змінитися у зв’язку зі зміною місця проживання, мови спілкування, маршруту та засобів пересування.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони можуть отримати фінансовий або інший бонус. Зірки натякають, що другий можна перетворити на перший і навпаки — але робити це слід швидше і, по можливості, в таємниці. Якщо подарунку фортуни (особливо випадковому) не знайти застосування в найближчий місяць, він знеціниться матеріально або морально. Небажано відкладати обмін валюти напередодні подорожі, отримання великого виграшу.

Стрілець

Сьогодні Стрільці знову на знайомій хвилі удачі і легко знаходять спільну мову з нею, будучи майстерними серферами. Поки ви у формі, зірки радять ловити кожну можливість — в тому числі, право допомогти друзям або безоплатно прийняти їх підтримку. Якщо у вас ще залишилися нереалізовані задуми чи ви не випробували якийсь цікавий варіант, краще не відкладати цей крок, щоб не шкодувати про втрачений шанс.

Козеріг

День посилить внутрішню тягу Козерогів до авантюри і романтики. Протистояти цій тенденції небезпечно, але і потурати їй передчасно. Зірки радять дозволити собі більше свободи і простору у сфері емоцій, інтелекту, духовного зростання, але не запливати за буйки» в діловій сфері. В якості компенсації, можна злегка ослабити дисципліну, підвищити темп, дозволити собі поблажку чи трішки екзотики.

Читайте також: Який колір відганяє від вас удачу по знаку Зодіаку і його краще уникати

Водолій

Водоліям зірки радять не відкладати заходи, спрямовані на розширення бізнесу закордоном або на інші форми розширення співпраці. Також, зараз не варто тягнути з застосуванням отриманих прав і активною асиміляцією в чужому середовищі. Потрібна обачність у матеріальних питаннях. Отримати підтримку буде простіше від справжніх однодумців, а не від тих, з ким вас пов’язує лише пошук вигоди.

Риби

Сьогодні Риби легко захоплюються «високими» ідеями, охоче йдуть слідом за своєю великою мрією або за авторитетною людиною (групою). Не виключено, що піднесена ідея ще раз послужить вам добру службу і з її допомогою ви витягнете себе за волосся з болота, як Мюнхгаузен. Але вам не варто робити ставку на прекрасні мрії, далекі від дійсності, якщо ситуація не є по-справжньому критичною.