Гороскоп на 31 березня: негатив може вирватися назовню

Овен

Не слухайте пліток, з якими прийдуть до вас сьогодні колеги чи знайомі: вони не міститимуть раціонального зерна, а витрачати час на порожні пересуди для вас сьогодні – недозволена розкіш.

Телець

Не варто навіть намагатися підняти собі настрій за допомогою міцної кави, а тим паче енергетичних напоїв: гарячковий стан, у який вони вас занурять, не сприятиме успішній роботі.

Близнюки

Небажано відповідати на грубість грубістю, а на нахабство – нахабством: будьте понад цим, стримайте себе, згодом ви будете дякувати собі за властиву вам інтелігентність і стриманість.

Рак

Небажано здійснювати великі придбання: з великою часткою ймовірності вони — не відразу, а згодом — виявляться зіпсутими, але повернути гроші вже буде неможливо, що вас дуже засмутить.

Лев

Ставши свідком чужого конфлікту, не поспішайте ставати на чиюсь сторону: оскільки ви не маєте всієї інформації про те, що відбувається, велика ймовірність, що ви підтримаєте того, хто неправий.

Діва

Гроші сьогодні необхідно витрачати вкрай економно, купуючи лише найнеобхідніше, інакше можна придбати те, що вам зовсім непотрібно, і отримати прогалину в бюджеті.

Терези

Небажано сперечатися з керівництвом, навіть якщо воно несправедливе до вас: пам’ятайте, що воно має рацію за визначенням, а значить, а отже довести протилежне вам – за всього бажання – не вдасться.

Скорпіон

Агресія, яку ви можете цього дня відчувати стосовно свого оточення, буде викликана втомою: спробуйте гарно відпочити і роздратування зникне, наче за помахом чарівної палички.

Стрілець

В роботі особливих успіхів вам досягти не вдасться, але якщо вам буде зовсім нестерпно сидіти без діла, займіться рутинними справами, без яких ніяк не можна обійтися — наприклад, наведіть лад у документах.

Козеріг

Сьогодні не варто зближуватися з людьми, навіть якщо йтиметься про друзів або близьких: дистанція, яку рекомендують тримати зірки, не дасть вам можливості посваритися з ними.

Водолій

Переказ грошових коштів, який ви збиралися зробити цього дня, краще перенести: помилка лише в одній цифрі може призвести до того, що ваші кошти зникнуть у невідомому напрямку.

Риби

Достатньо буде однієї-єдиної іскри, щоб дратівливість, яку ви вперто заштовхували всередину, вирвалася назовні: щоб цього не сталося, треба максимально скоротити спілкування зі своїм оточенням.