fbpx

Гороскоп на 31 липня: що подарує останній день другого місяця літа кожному зі знаків Зодіаку

Овен

Для Овнів день почнеться з паузи, безвиході або простою. Невдалі ініціативи: момент для старту упущений. Друга половина дня нагадає про роботу, кар’єру, обов’язки, старі борги, необхідні оновлення. Опинившись на роздоріжжі, важливо менше нервувати, інакше вибір буде неправильним, компроміс невдалим, а помилка критичною. Найкраща допомога в цей час — чітке розуміння мети і розставлення пріоритетів.

Телець

Ранкові години Тельцям краще провести у вільному режимі, а всі справи планувати на другу половину дня. Якщо у вас немає чіткого плану, не варто засмучуватися: несподівана обставина підкаже потрібний формат дій. Якщо ж план у вас є, на ньому не варто зациклюватися: не все піде так, як хочеться (але ви можете бути впевнені, що в найбільш важливих сферах події розгорнуться в вашу користь).

Близнюки

Початок дня порадує Близнюків відсутністю пресингу, контролю і жорстких оцінок. У другій половині доби все зміниться з точністю до навпаки: доведеться бути напоготові і строго дотримуватися правил безпеки. Можливі термінові оновлення. Загроза може виходити від тих, кого ви вважаєте соратниками. Вам пощастить, якщо ви не замішані в авантюрах, у вас надійні друзі або десь є резервні активи.

Рак

У першій половині дня зірки радять Ракам поберегти фізичні і моральні сили: уникати справ, займатися дрібницями. У другій половині доби краще дружити або тримати нейтралітет: воювати і тримати оборону буде в рази складніше і небезпечніше. У партнерстві важливо не захопитися взаємними проекціями і переносами, розмежувати відповідальність, не брати на себе під натиском чужі обов’язки або провину.

Лев

Левам варто почати день з відпочинку. При надлишку енергії, доречні легкі заняття з елементом креативу, але швидше для задоволення, а не заради результату. Друга половина доби нагадає про запущену хворобу або серйозну стару проблему, з якою не впоратися без досвіду, дисципліни і системної допомоги. Перш ніж зануритися в роботу, потрібно впровадити нововведення, зробити вибір або вирішити головоломку.

Діва

Дівам не варто прагнути до пригод вранці: до вечора вони знайдуть їх самі. В знайомій сфері належить вирішити нестандартне завдання. Можлива криза почуттів, складний професійний тест, страх за дітей або за важливий проєкт. Зірки оцінюють ваші шанси на перемогу високо, але попереджають, що дарма вона не дістанеться. Вам доведеться ризикнути, щоб підтвердити свої права, почуття або колишні перемоги.

Терези

Вранці Терезам корисно запастися оптимізмом, чим їм можуть допомогти спогади про вчорашні події. У другій половині доби вашу увагу поглине затяжне складне питання — наприклад, старовинна сімейна справа, ділова конкуренція чи війна за територію. Навколишні нав’яжуть вам своє розуміння дипломатії і компромісу, часом агресивне. Але це один з тих днів, коли поганий мир краще доброї сварки.

Скорпіон

У другій половині дня у Скорпіонів з’явиться цінна перевага, заснована на попередньому досвіді і дозволяє їм вирішувати будь-які головоломки. Талант виходити з нестандартних ситуацій не буде зайвим: на старті шляху вас чекає хвилина роздоріжжя, буде потрібен нетиповий перебіг або несподіваний вибір, можлива поломка, заміна, об’їзд, повернення. Якщо ви зайшли в глухий кут і нервуєте, у вас буде дружня підтримка.

Стрілець

Вранці Стрільці можуть діяти за настроєм. Багатьом Стрільцям буде важливіше підтримати гармонію у відносинах, ніж потурати власним примхам. Ліричний період закінчиться після полудня. Доведеться стати прагматиком і зайнятися матеріальною базою: щось купити, обміняти, повернути чи продати, об’єднати або розділити ресурси. Прогрес під питанням, поки не зроблений важливий вибір або нестандартний хід.

Козоріг

Козорогам не варто квапити події вранці, так як основне навантаження ляже на їх плечі у другій половині дня. Перехід може ознаменуватися несподіваною ситуацією і поставити вас перед вибором. Важливо зберігати рівновагу, уникати метань, агресивності і нервозності. Втративши точку опори, ви ризикуєте зробити поганий вибір у відповідальний момент — або роздути з мухи слона, якщо йдеться про дрібниці.

Водолій

Вранці Водолії схильні перебувати під враженням недавніх приємних подій (або мріяти про світле майбутнє, де вони стануть можливі). Після полудня вам може знадобитися посилений захист, добровільна або вимушена самотність. Вас наздожене минуле. Можливе повернення хвороби, складний вибір або термінова справа. Гіркий досвід підкаже вам, що нові неприємності простіше запобігти, ніж розсьорбувати.

Риби

Рибам не варто піддаватися своїм ранковим імпульсам: сьогодні вони випадкові і неміцні. Більш гідну мету вкаже вечір, він же поверне і моральну опору. Багато Риб кинуть недавню затію, у зв’язку з її сумнівним духом. Наївних недосвідчених Риб «приведуть до тями» друзі, колеги або наставники. Риби, яким не хочеться відмовлятися від спокуси, інтуїтивно знайдуть безпечну лазівку в правилах.

Позначки:
facebook