fbpx

Гороскоп на 31 травня: день ознаменований несподіваною корисною інформацією або раптовими покупками

Овен

Овнам варто більше спілкуватися з друзями і стежити за новинами. День хороший для відвідування корпоративів та інших заходів, що виходять за вузькі рамки будинку і сім’ї. Зростає ймовірність невипадкових приємних зустрічей зі старими знайомими, в реалі або на просторах віртуального світу. Можливі запрошення в стару компанію. Вдалий час для пошуку колишніх колег, сусідів і однодумців.

Телець

Тельцям корисно знову обговорити свої професійні плани і перспективи. На нарадах сьогодні рулять старі теми, актуальні переговори з колишнім начальством і колишніми колегами. Є шанс на успішну повторну заявку або співбесіду. Зарядять енергією мозок невеликі відрядження в знайомі, але забуті місця. Попутно, порадують дрібні приємні покупки, які з різних причин відкладалися.

Близнюки

Близнюки задіють свої кращі риси, затребувані їх особисті таланти. День допоможе їм у літературній творчості, в програмуванні, перекладах та іншій інтелектуальній роботі, дозволить блиснути ерудицією. Саме час повернутися до колишніх досліджень і маршрутів, відновити системні знання або зв’язки за кордоном. Близнюкам, народженим в середині червня, варто частіше включати чарівність.

Рак

Ракам не завадить повна інформація про важливі правила і можливі проблеми: попереджений — значить озброєний. Для підвищення обізнаності їм знадобляться не тільки новітні канали відомостей, а й старі лінії зв’язку. Багато цікавого повідомлять давні знайомі. Товариські та соціально активні Раки можуть свідомо відмовитися від своїх особистих звичок заради друзів або потреб своєї спільноти.

Лев

Цей день Левам бажано провести в компанії своїх друзів за інтересами, в суспільстві колег по роботі або в тому середовищі, де вони роблять кар’єру. Левам, не обтяженим конкретними планами, теж не варто бути на самоті: вихід в люди може дати їм мету і напрямок, а розчарованим Левам навіть повернути надію і смак до життя. Варто розглянути потенціал старих задумів, відвідати колишню компанію.

Діва

Діви не належать собі, але їх це не дуже засмучує. Навпаки, вони можуть знайти своє покликання саме в служінні: друзям, професії, «братам меншим». Їх може залучати волонтерство. Саме час підтримати старих соратників, відвідати колишніх товаришів по службі, приділити увагу віковим вихованцям. Не варто забувати про власне здоров’я, особливо, про профілактику хронічних нездужань.

Терези

Терезам варто ловити особливо вдалі приємні моменти, коли їм все дається легко і, як то кажуть, за красиві очі. Найбільше таких міні-подарунків долі чекає Терезів, народжених в середині жовтня. Загальний фон подій в будь-якому випадку аж до ночі залишається дружнім — але вам є сенс скористатися цим бонусом, якщо ви любите комфорт або не хочете упустити якийсь особистий контакт.

Скорпіон

Зірки радять Скорпіонам відкласти власні справи і поспілкуватися з близьким оточенням. Це можуть бути домочадці, колеги, однодумці. Принципи дня — дружелюбність і колегіальність. Важливо не нав’язувати нікому свої звички та ідеали. Не слід недооцінювати потенціал колишніх зв’язків та ідей (у тому числі, колективних): після серії обговорень і переробки вони ще можуть представити інтерес.

Стрілець

Стрільцям має сенс поставити на перше місце взаємно приємне спілкування. Цей день покладе початок затяжним, але конструктивним переговорам з поверненням до минулого. Потрібні люди вже налаштовані на контакт — важливо лише вчасно нагадати про себе, дати доброзичливий зворотний зв’язок або сказати комплімент. Будьте готові підхопити будь-яку тему, запропоновану співрозмовником, у тому числі, ностальгічну.

Козоріг

Для Козорогів цей день ознаменований несподіваною корисною інформацією або раптовим придбанням. Серед знахідок — корисні дрібниці, які ви раніше довго шукали і замовлення яких відкладали. Це відповідний день для перегляду нагальних потреб і списку покупок. Особливо актуальні ліки і харчові добавки, парфумерна продукція, програмні додатки, засоби зв’язку та комп’ютерні аксесуари.

Водолій

Водоліям щастить за рахунок інтелектуальних талантів і особистих зв’язків. Якщо ви відлюдні і мізантроп, цей день хороший для соціалізації, особливо, в старій групі за інтересами. Не варто зволікати, якщо хочеться поговорити з симпатичною людиною. У літературній роботі, любовному романі, творчих, дитячих і відпускних планах назріла пробуксовка, належить тимчасовий «відкат системи» і серія розмов.

Риби

Рибам не варто відкрито проштовхувати свої переконання. Краще стежити за обстановкою і новинами, брати участь в сімейних, професійних та інших обговореннях. Опинившись на самоті, корисно звернутися до свого минулого або до історії хвилюючого питання. День може покласти початок дослідженню, циклу бесід, вивченню архівів, відновленню документів, процесу підбору житла або маршруту.

You cannot copy content of this page