fbpx

Гороскоп на 4 грудня: Раки справляться із всіма труднощами, а Рибам зірки віщують перемогу

Овен

В цей день ви зробите такі вчинки, що зовсім не можете передбачити, якими будуть наслідки ваших дій. У таких умовах не варто дивуватися з того, що неприємності виникають знову і знову, і звинувачувати в цьому зірки чи долю немає жодних підстав — уся справа у вашому власному ставленні до того, що відбувається.

Телець

Це дуже сприятливий день для бізнесу. Тільці-підприємці можуть розширити свій бізнес або укласти вигідні угоди. Наймані співробітники мають шанс домогтися підвищення зарплати. Деяким представникам знаку запропонують нову роботу.

Близнюки

Зараз потрібно діяти, а не чекати з моря погоди, навіть якщо вам здається, що для нових починань це не найкращий день. Не бійтеся перетрудитися, у вас достатньо життєвої енергії, щоб довести розпочате до кінця.

Рак

Неоднозначний день. Труднощі можливі, але ви непогано з ними справляєтеся – в основному тому, що виявляєте наполегливість, працюєте, не шкодуючи сил, і не йдете на поводі у своїх слабкостей. Можливе одержання несподіваних пропозицій.

Лев

Не робіть нічого, поки не визначитеся зі своїми цілями та пріоритетами. Ви надто багато уваги приділяєте дрібницям і не замислюєтеся над тим, що дійсно важливо. Велика можливість зайнятися чимось зовсім новим, незвіданим, але зірки нагадують, що спочатку потрібно довести до кінця раніше розпочаті справи.

Діва

Постарайтеся максимально ефективно використовувати першу половину дня – вона добре підходить для роботи, вирішення питань, які ви все відкладаєте в ящик. Особливо вдалим у професійному відношенні день буде для тих, хто за своєю діяльністю пов’язаний із мистецтвом, шоу-бізнесом, індустрією розваг.

Терези

Можуть виникати розбіжності з родиною, але вам вдасться довести свою правоту, якщо емоції не візьмуть над вами гору. Бажано утриматися від будь яких зауважень на адресу рідних.

Скорпіон

День, повний нових ідей та планів. Скорпіони буквально розсувають межі можливого. Представники знаку ставлять собі мету, яка іншим здається недосяжною – і домагаються бажаного, хоч би як складалися обставини. До вас притягуються особи яскраві, неординарні. День обіцяє бути щедрим на нові знайомства.

Стрілець

Виникають сумніви щодо правильності обраного шляху, плани, які ви раніше вважали цілком реальними, сьогодні здаються практично нездійсненними. Але ви не здаєтеся раніше часу, а починаєте пошуки людей, які можуть дати корисні поради, допомогти – і процвітаєте в цьому.

Козеріг

Зверніть увагу на ідеї, які з’являються у оточуючих, дещо можна швидко втілити у життя. Ваші власні плани, на жаль, не такі гарні, та й реалізувати їх у життя буде значно важче. Чимало часу забирає вирішення побутових питань, більшості представників знаку доведеться займатися домашніми справами у робочий час.

Водолій

Не варто цього дня займатися складними справами, які потребують зосередженості та уваги до деталей. Занадто часто ви упускаєте з уваги те, що має значення, робите помилки через свою розсіяність. Питання, що стосуються фінансів, не вирішуйте поодинці, прислухайтеся до порад досвідчених людей.

Риби

Для вас цей день ознаменується перемогою над давнім суперником або вирішенням проблеми, яка тривалий час заважала вашому просуванню кар’єрними сходами. Не можна сказати, що все вийде само собою, але й титанічних зусиль від вас не буде потрібно, достатньо буде опинитися в потрібний час у потрібному місці або знайти правильні слова.

You cannot copy content of this page