Гороскоп на 4 квітня: день боротьби і сили

Овен

Над будь-якою розумовою роботою сьогодні потрібно віддати перевагу фізичній праці, навіть незначне навантаження – наприклад, наведення ладу в будинку – не лише ушляхетнить простір навколо, але й покращить настрій.

Телець

Спокусі показати свій характер оточенню необхідно чинити опір усіма можливими способами: відчувши бажання розлютитися або нагрубити, зробіть глибокий вдих і порахуйте до десяти.

Близнята

Навіть якщо у вашому населеному пункті відкрили продаж алкоголю, не варто поспішати його приймати: і терапевтична доза триста крапель може зробити вас надмірно сльозливими і балакучими.

Рак

День сприятливий для серйозної розмови з близькою людиною, стосунки з якою останнім часом могли розладнатися: сьогодні вам вдасться досягти розуміння навіть у найважливіших питаннях.

Лев

Будь-які медичні маніпуляції – і насамперед, хірургічні операції будь-якого масштабу – замість користі можуть зашкодити, тому сьогодні від них бажано відмовитися.

Діва

Найкращий відпочинок для вас у цей час – зміна роду занять: це дасть змогу переключити увагу і, як наслідок, відновити сили та поповнити запас необхідної для життя та роботи енергії.

Терези

Не час з’ясовувати стосунки з близькою людиною: сварка, ймовірна цього дня, виявиться зовсім недоречною, оскільки може призвести не просто до конфлікту, а до розставання, якого ніхто не хоче.

Скорпіон

Побажання, які ви вирішите висловити на адресу людей, які вас оточують, повинні бути винятково позитивної властивості, навіть якщо вони – на ваш погляд – цього не варті: не варто опускатися до їх рівня.

Стрілець

Не давайте нікому обіцянок, навіть якщо у вас є хоч найменший сумнів у тому, що ви зможете їх виконати, інакше згодом доведеться червоніти через свою ненадійність і необов’язковість.

Козеріг

Менше говорити і більше слухати потрібно завжди, але сьогодні — особливо: так ви зможете розібратися в хитросплетіннях взаємин людей, які вас оточують, і зробити з відомих фактів важливі висновки.

Водолій

Тим, хто давно збирався поговорити на важливу тему – наприклад, визначити мету та стратегію своєї діяльності на найближчий час – варто скористатися сприятливим часом.

Риби

День, коли категорично необхідно знайти собі заняття, навіть якщо потреби в роботі немає: вони відвернуть вас від сумних думок, які – з великою ймовірністю – «накриють» вас від самого ранку.