fbpx

Гороскоп на 4 квітня: сьогодні варто утриматися від любовних і фінансових експериментів, надмірної відкритості в спілкуванні і веденні справ

Овен

Вимоги моменту увійдуть в протиріччя зі смаками і звичками Овнів, їх розумінням краси, стилю, балансу інтересів. Ускладниться контакт зі старшими, з жінками. День підживлює негативні емоції і шкідливі нахили, підсилює ревнощі. Небажані покупки (особливо, одягу, подарунків, косметики). Не найвдаліший момент початку діалогу, вступу в союз, пошуку справедливості.

Телець

Зірки не радять Тельцям робити важливі кроки і приймати відповідальні рішення (особливо, в ситуаціях з любовним і правовим підґрунтям). Будь-яку пропозицію слід розглянути якомога прискіпливіше: не виключений підступ. Не обов’язково мати особистих ворогів, які мріють вам нашкодити: ви можете стати жертвою фатальних обставин або гри, правила якої написані не на вашу користь.

Близнюки

Близнюкам краще не ризикувати (особливо, якщо мова про матеріальні ресурси і особисті тонкощі). Ситуація розвивається за вдалим сценарієм, але обережності не будуть зайвими. Варто утриматися від любовних і фінансових експериментів, надмірної відкритості в спілкуванні і веденні справ. Не завадить обережність і передбачливість в податкових питаннях і при внесках в колективні проєкти.

Рак

Раки ризикують стати заручниками обстановки, чужого настрою і звичок. Будь-яке завдання їм може ускладнити залежність від інших людей — фінансова, любовна, професійна чи інша. Можливий неприємний момент у відносинах, емоційний пресинг. З’являється новий привід для розмови, суперечки, протистояння, боротьби за «місце під сонцем». Не найкращий момент для вступу в новий альянс.

Лев

Посилиться інтерес Левів до спілкування, подорожей, навчання та інших способів розширення особистих горизонтів. Може прийти хороша звістка здалеку (згода, запрошення). Але цілком присвятити себе цьому приємному напрямку зможуть лише окремі щасливчики. Багатьом Левам в цей день завадить зайнятість, стан здоров’я, якась неприємність, фатальна дрібниця або обтяжливе зобов’язання.

Діва

У Дів є потужна невидима підтримка, на кшталт магічної, у вигляді вродженого практичного чуття або життєвого досвіду. Зірки кажуть, що вона їм стане в нагоді, так як ситуацію, що склалася важко назвати гладкою. Попереду коротка, але бурхлива смуга, яка може провести представників цього знаку через фінансову, любовну або іншу кризу-лайт. Ризикувати слід лише в разі потреби.

Терези

Терезам варто стежити за новинами і партнерськими пропозиціями. Назріває дискусія, діалог. Важливий період чекає перекладачів, юристів, посередників, викладачів, артистів, політиків, працівників служб знайомств, кадрових та інших агентств. Однак в цю добу життя повертається до Терезів не найприємнішою стороною і їх позиції вразливі, сьогодні їм краще залишатися спостерігачами або слухачами.

Скорпіон

Скорпіонів чекають окремі неприємності, але завдяки чуттю або збігу обставин вони «залишаться на плаву». Зіпсувати їм настрій можуть службові справи і пов’язані з ними особисті симпатії. У колективі з’явиться тема для бесід. Можуть прийти новини про роботу, про сферу послуг або медицину. Можлива хвилина ностальгії, таємна надія повернутися до старих методів роботи або схем відносин.

Стрілець

Стрільцям не варто випускати з уваги матеріальне підгрунтя справ. Бажано стежити за станом ресурсів, бюджету, зроблених інвестицій, за виконанням фінансових зобов’язань. Можлива заклопотаність питаннями спадщини, компенсацій. Увагу можуть привернути витрати на потреби дітей, на ігрові ставки. Головні новини цього дня приємні, можуть відкрити нову сторінку у вашому романі або хобі.

Козоріг

Козорогам важливо стежити за своїм настроєм і за емоційним фоном, що його формує. День підвищує сприйнятливість до негативу, у тому числі, з минулого: одним поганим спогадом більше — і ви на межі зневіри. Внутрішні проблеми можуть відбитися на відносинах, вплинути на важливий вибір, на розподіл ролей у родині або на вашу репутацію. Небажані переговори, покупки і угоди.

Водолій

Цей день може бути відзначений для Водоліїв ноткою зневіри: залежністю від обставин, поганим настроєм, неважливим самопочуттям. Не виключене таємне невдоволення собою, близькими, соратниками або долею, яка не бажає швидко виконувати мрії. Не варто піддаватися спокусі “вийти в люди” або вступити в дискусію: великий ризик виплеснути в світ свій прихований негатив і очорнити ним своє добре ім’я.

Риби

Риби внутрішньо відкидають справжній прогрес. Багатьом Рибам буде зручніше залишитися на знайомій емоційній хвилі, нехай навіть не дуже оптимістичній. Замість радикальних оновлень, які наполегливо потребує життя, вони можуть задовольнятися імітацією. Небажано займатися в цей день інвестиціями в майбутнє, перебудовою ресурсів, пошуком партнерів і посередників, купівлею-продажем і обміном.

You cannot copy content of this page