fbpx

Гороскоп на 4 листопада: сьогодні варто прислухатися до інтуїції

Овен

Увага Овнів може виявитися прикута до сімейних справ, житла, приватного життя. Доведеться подумати про цю сторону буття навіть в тому разі, якщо ви по горло завалені роботою або намірилися насолодитися відпочинком. Не виключено, що ви аж до ночі будете прокручувати в розумі недавню розмову з близькими.

Телець

Відстоюйте свої інтереси законними перевіреними засобами, домагайтеся дотримання ваших прав. Водночас не ігноруйте свої обов’язки, інакше ваші претензії до інших людей будуть виглядати безглуздо. Над особистими стосунками, які ви розраховуєте зберегти, треба ще раз попрацювати.

Близнюки

Близнюкам краще проявити ініціативу вранці, а далі діяти за інерцією. День почнеться непогано, але запас везіння і азарту поступово буде знижуватися. Жодну справу не варто відкладати на вечір: зміняться або обставини, або ваші мотиви.

Рак

Цей день може розчарувати Раків, обдурити очікування, в чомусь обмежити, перекрити шляхи. Може не виявитися корисних речей під рукою, потрібних людей в оточенні, відповідних погодних умов. Вразливим Ракам серія дрібних неприємностей може здатися чорною смугою, не виключена зайва недовірливість у зв’язку зі станом здоров’я.

Лев

Сплеск творчого натхнення, радісний настрій чекає вас сьогодні. Прекрасний день для активності, що стосується друзів, розваг, музики, мистецтва. Успіх супроводжує кооперативний бізнес, пов’язаний з електронікою. Можуть відбутися незвичайні романтичні зустрічі.

Діва

День хороший для зміни амплуа. Якщо вам не вдавалося влаштуватися на цікаву роботу або просунути ідею, зробіть ще одну спробу. Велика ймовірність того, що вам пощастить, і ви будете помічені. Прекрасний день для Дів, зайнятих дизайном і адмініструванням сайтів, для тих, хто працює зі словом, для викладачів, вихователів, акторів, режисерів і художників.

Терези

Терезам зірки радять витримати ще один день паузи, так як ефект будь-якого кроку сьогодні під питанням. Незважаючи на готовність до діалогу і зростаючу чарівність, в цю добу ви можете не отримати зворотного зв’язку, не знайти підходящого моменту і умов для озвучування своїх думок.

Скорпіон

Не сумнівайтеся в тому, що йдете вірною дорогою, ваша впевненість буде надавати позитивний вплив на прихильників і потенційних партнерів. Також не прагніть у що б то не стало взяти все в свої руки. Сьогодні Скорпіонам цілком достатньо контролювати події, не втручаючись в їх хід особисто.

Стрілець

Не протестуйте проти нав’язаної вам ролі і постарайтеся зіграти її якомога переконливіше. Тоді ви станете ідеалом для сім’ї або іншої значущої для вас групи людей. Гармонійніше інших сьогодні будуть відчувати себе Стрільці, наділені душевною силою і, які мають багатий внутрішній світ.

Козеріг

Не варто вибирати цей день для відповідальної розмови, займатися розрахунками, офіційними паперами. Вітаються товариськість і спостережливість, а ось недовірливість шкідлива. Якщо з’явилися нетипові симптоми нездужань, рано робити висновки і вживати заходів — цілком ймовірно, що це всього лише випадкова реакція організму на нові обставини.

Водолій

Водолії багато що роблять інтуїтивно, в тому числі, витрачають гроші. Не завжди вам вдасться пояснити собі мотив вибору. Не виключено, що на вас вплинуть обставини минулого. У цю добу легко зробити той чи інший крок, під впливом випадкових асоціацій і спогадів.

Риби

Інтуїція і логіка можуть виявитися в одночасному ступорі, особливо, якщо ви застосовуєте застарілі схеми. Не виключений момент зневіри, вичікування, чергового «безнадійного» протиріччя. Можлива спокуса піти від вирішення завдання, зняти відповідальність. Пізній вечір нагадає, що ситуація вирішувана.

You cannot copy content of this page